Mees Knijnenberg pakt zilveren brons op NK Turnen in Utrecht Veertig jaar damesvoetbal bij HSV Vincent Hazeleger plaatst zich voor WK junioren SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Joris Koppers winnaar HSV Penaltybokaal Veteranen Terriers promoveren naar Hoofdklasse Sport 17 HEILOO - Vorige week woensdag is Joris Koppers winnaar geworden van de HSV minipupillen Penaltybokaal. Alle minipu- pillen mochten penalties nemen. Barre Kaandorp en Bink van Haaren, talentvolle E-spelers, stonden op doel. Uiteindelijk kwam Joris, die sinds dit jaar bij de minipupillen speelt, als win naar uit de bus, gefeliciteerd! Aangeleverde foto TURNEN LIMMEN - Dit weekend wer den in Utrecht de Nederlandse kampioenschappen tur nen heren gehouden. Mees Knijnenberg uit Limmen had zich als zesde geplaatst voor de meerkampfinale. Ook op de toestellen voltige, brug en rekstok plaatste hij zich voor de toestelfmale. Hij wist beslag te leg gen op een zilveren en een bronzen medaille in een sterk deelnemers veld. Op de NK-fmale strijden de beste acht turners voor de natio nale titel per toestel. Samen met ploeggenoten Sem Teeken, Ronin van Endhoven en Stef van Diepen, startte Mees in de eerste wedstrijd van de dag. Hij turnde een goede meerkamp op de zes toestellen, maar haalde op het onderdeel rek een relatief lage score. Een protest werd ingediend bij de jury, maar zonder resultaat. De andere toestel len gingen prima met hier en daar een klein foutje. In het eindklasse ment eindigde hij op een zevende plaats met 98.75 pimten. Zijn team genoot Sem Teeken eindigde net achter Mees op een verdienstelijke achtste plaats. Ronin van Endhoven werd knap Nederlands kampioen in de categorie pupil 8. Zondag was de dag van de toestelfmales. Een succes voor Saturna die weer heel wat (toestel)kampioenen rij ker is. Er werden veel medailles gehaald. Mees kreeg zijn revan che op het toestel rek. Hij scoorde een aanzienlijk hoger cijfer dan de dag ervoor, maar greep net naast het brons door een fout. Op brug haalde Mees met een bijna foutloze oefening een monsterscore van 19,650 pimten. Hij kreeg hiervoor een bronzen medaille. Op voltige turnde hij zijn beste oefening van het seizoen en hiermee behaalde hij de zilveren medaille. Een mooie afsluiting van het seizoen en een groot succes voor Saturna-trainers Rinke Uljee, Dennis Uljee en Dave Boonkamp. Vier jaar geleden begon Mees met turnen in de derde divisie en heeft zich tot dit jaar 'opgeturnd' naar de eerste divisie, mede dankzij zijn trainers Rinke en Dennis Uljee. De nieuwe recordhouders Wandifa Sanneh, Dennis Barnhoorn, Rick Verver en Job Beintema verbeteren het 25 jaar oude clubre cord 4 X 100 meter. Aangeleverde foto VOETBAL HEILOO - Zaterdag hield HSV voor de vierde keer haar mei- dentoernooi dat dit jaar in het teken stond van veertig jaar damesvoetbal. Daarnaast had de organisatie een leuke verrassing voor het kersverse lid in de orde van Oranje-Nassau in hun midden, Mona Burgering. Vol verbazing mocht zij aanhoren dat het meidentoemooi vanaf dit jaar haar naam draagt. Omdat veertig jaar geleden de eerste wedstrijd tegen w Winkel was, werd de aan voerder van de MB1 van w Winkel gevraagd om samen met Mona de toemooi-vlag te hijsen en daarmee het toernooi te openen. Van 10.00 tot 15.00 uur werd er in vier poules gestreden om de winst en na de gebruikelijke prijsuitrei king en het bedanken van de spon sors en de vrijwilligers was het de beurt aan de dames van weleer. In totaal hadden meer dan vijftig oud speelsters van de HSV dames zich aangemeld voor de reünie waarvan een aantal een wedstrijd speelde tegen het huidige HSV Dames team. In een spannende wedstrijd geleid door clubicoon Bonny Ruiter werd de eindstand bepaald op 2-2. Aansluitend volgde een oergezel lige barbecue waarbij verhalen en anekdotes van weleer werden opge haald. In de vroege avonduren keerde eenieder voldaan huiswaarts, tevre den terugkijkend op een geslaagde dag. ATLETIEK HEILOO - Trias atleet Vincent Hazeleger heeft in het Belgische Lokeren prima gepresteerd. De junior liep onder winderige omstandighe den ruim onder de WK limiet op de 1500 meter. Tevens is Hazeleger zijn tijd van •3.44,65 seconden een van de snelste tijden ooit gelopen door een junior. In juli zal de Trias atleet het vlieg tuig instappen naar Eugène USA. Tijdens dezelfde wedstrijd om de grote prijs van Lokeren won junior Job Beintema de 110 meter horden in een snelle tijd van 14.43 secon den. Tevens verbeterde Beintema met zijn ploeggenoten Dennis Barnhoorn, Rick Verver en Wandifa Sanneh het twintig jaar oude clubre cord op de 4 x 100 meter van 43.41 seconden. Wandifa verbeterde op zijn favoriete 400 meter het clubre cord van 47.95 seconden. Junior Femke Brink deed het goed bij het hinkstapspringen. De talentvolle Brink sprong bijna tien meter wat goed is voor een clubrecord. HEILOO - Zaterdag hield HSV voor de vierde keer haar meidentoemooi dat dit jaar in het teken stond van veertig jaar damesvoetbal. Aangeleverde foto Mees Knijnenberg traint zo'n elf uur per week met zijn trainers Dennis en Rinke Uljee. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 15