Foresters F1 wint bekerfinale van Quick 1890 uit Amersfoort Nieuwe schaaktitel Vredeburg voor Bob Stolp Sportdag perfecte afsluiting van stage H E I L O O 17 Geen kampioenen, wel winnaars Veteranen Terriers promoveren naar Hoofdklasse Meisjes MDi HSV kampioen UITKIJKPOST 28 MEI 2014 LIMMEN - Deze weken zien we elke week wel een sportteam dat kampioen is geworden in de krant staan. Hartstikke goed natuur lijk en welverdiend. Team F5 van de WLimmen is dan geen kam pioen geworden maar dit team, bestaande uit enkel eerstejaars F-jes, is zo'n leuke groep, dat ook zij het vermelden waard zijn. Vorig weekend stond de laatste wedstrijd op de agenda. Deze keer mocht het team afreizen naar Noord-Scharwoude om tegen LSW aan te treden. Wat een geweldige wedstrijd, er werd vier keer gescoord en zelfs de twee tegengoals waren eigenlijk eigen doelpunten door gedrang voor het doel. Floor, Bram, Koen, Daan, Twan, Melle, Thomas, Derek en Bas gaan vol vertrouwen het komende seizoen tegemoet! Aangeleverde foto HEILOO - Op zaterdag 17 mei werd de bekerfinale van de Foresters F1 tegen Quick 1890 F1 uit Amersfoort gespeeld. Om 08.00 uur vertrok de bus van uit Heiloo naar het mooie complex van de Legmeervogels te Uithoorn. Met veel publiek langs het veld begonnen de jongens sterk aan de wedstrijd. Waar de Foresters veel kansen had om de score te ope nen, hadden de jongens van Quick 1890 welgeteld één kans in de eer ste helft. Maar helaas werd er niet gescoord wat inhield dat ze gingen rusten met een brilstand van 0-0. De tweede helft had Foresters ook weer diverse kansen. In de vijfde minuut van de tweede helft scoorde Kees gelukkig middels een afstands schot de 1-0. In de zevende minuut kreeg Micha de bal aangespeeld van Kees, Micha schoot op het doel en ook deze was raak, 2-0! Maar helaas werd er in de tiende minuut gescoord door Quick 1890, stand 2-1. De spanning was duidelijk voel baar maar gelukkig werd er na twin tig minuten door de scheidsrechter afgefloten en de beker was binnen! V.l.n.r.: Dennis, Milo en Mike, Mark, Timber, Seb, Micha en Joey, zittend: Kees, Brent, Dean en Mateja. Aangeleverde foto HEILOO - Dit weekend promoveerde het eerste veteranendames- team van de Terriers naar de Hoofdklasse, het hoogste landelijke niveau voor speelsters vanaf 30 jaar. Het team is de promotie van vorig jaar, en door de komst van een aantal zeer goede speel sters, in één keer doorgestoomd naar de Hoofdklasse. Het team is nog op zoek naar speelsters die op hoog niveau hockeyen of dat hebben gedaan. Neem voor meer informatie contact op via claudiametZ@hotmail.com. Foto: Ben Haeck SCHAKEN LIMMEN - Op vrijdag 23 mei speelde SV Vredeburg de der tigste ronde van de interne competitie. Daarmee kwam een einde aan een seizoen dat tot en met de laatste ronde span ning bracht. Bob Stolp deed wat hij moest doen om zijn titel te prolongeren: winnen in de laatste ronde. Hidde Ebels was het slachtoffer die in het vroege middenspel een stuk inle verde. Voor de 31-jarige controller betekende het zijn zesde Vredeburg- kampioenschap in de laatste negen jaar. Ondanks een nederlaag tegen Niels Hageman eindigde Harold Ebels op een zeer verdienstelijke tweede plek. In de laatste ronde plaatste hij een gevaarlijk pionof fer tegen de Franse verdediging van zijn opponent, maar Hageman bleef op de been en nam de aanval winnend over. Sandra Hollander veroverde zeer knap de bronzen medaille door in een spannend duel haar broer Bert te verslaan. Bert verspeelde, na een doordachte com binatie van Sandra, een loper en moet genoegen nemen met de vier de plek. Hij eindigt op de ranglijst vlak voor Hidde Ebels. De top tien van het seizoen 2013-2014 wordt gecompleteerd door Jos Admiraal, Niels Hageman, Jaap Limmen, Gertjan Hafkamp en Ed Stolp. Het prestigeduel tussen Dick Aafjes en zijn zoon Remi eindigde in remise, waardoor Remi als nummer elf op de ranglijst net zijn vader voor blijft. De hoge posities van Sandra en Bert Hollander, Hidde Ebels en Remi Aafjes bewijzen dat de jeugd bij Vredeburg is ontbolsterd. In het rechterrijtje boekte Ed van Duin een stijlvolle overwinning op Jeroen van Vliet, die de handige penning van Van Duin niet goed kon pare ren. Kees Aafjes verloor van Robin Rommel en is op de 38e plaats de drager van de rode lantaarn gewor den. In het kader van het 40-jarig jubileum van de club vindt op 27 jimi een simultaan plaats tegen niemand minder dan Nederlands kampioen grootmeester Dimitri Reinderman! Op 28 juni volgt een spetterende feestavond. HEILOO - Vorige week heb ben ook de groepen 3 en 4 van alle bassischolen van Heiloo hun eerste sportdag mogen beleven, die onder auspiciën van de Sportraad werd gehou den. HEILOO - De toppers van HSV MD1 zijn kampioen! Alle wedstrij den in deze voorjaarscompetitie werden gewonnen: een resultaat om met recht heel trots op te zijn. Dank ook aan de shirtspon sor Aannemersbedrijf Nico Ory. Achter v.l.n.r: Ilse, Nico, Britt, Tessa, Maartje, Amber, Merel, Tessa, Lars en Stella. Voor v.l.n.r.: Anna, Anna, Merel, Djoeke, Kimberley en Kiki. Aangeleverde foto Alles was perfect geregeld door de stagiaires van het Nova College CIOS Haarlem en het Horizon College Alkmaar. Mede door de goede leiding van de docenten van het PCC Heiloo en PCC Alkmaar Oosterhout konden leerlingen tonen waarom zij voor deze opleiding heb ben gekozen. Dit vond zijn weer klank in de vele vrolijke gezichtjes van de kinderen die genoten. Ook de reacties van de begeleidende juf fen en meesters, hulpouders en sup porters waren positief. Dit betekent voor de Sportraad dat het concept goed is en dat zij tevreden kan terug kijken op een goede afsluiting van een leerzaam jaar. Hoe het volgend schooljaar eruit gaat zien ligt nu in handen van de scholen, verenigin gen en gemeente. Sport@School gaat het nieuwe schooljaar in als een zelfstandig project, omdat de subsidie vanuit het programma Sportimpuls na dit huidige school jaar stopt. Sportraad Heiloo is op dit moment met de gemeente, ver enigingen en scholen in gesprek om met name de financiële mogelijkhe den te onderzoeken. Vorige week hebben ook de groepen 3 en 4 van alle bassischolen van Heiloo hun eerste sportdag mogen beleven, die onder auspi ciën van de Sportraad werd gehouden. Aangeleverde foto Rabobar,

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 17