SPORT 19 ui ips. DIRK Foresters F3 kampioen Wil je ook met je kampioensteam in de Uitkijkpost? Lever dan een leuke foto (minimaal 1 Mb) van je team en een stukje begeleidende tekst (maximaal 100 woorden) aan bij redactie@uitkijkpost.nl. Bij voldoende kampioenen wordt weer een speciale kampioenspagina opgemaakt, die ver schijnt in een van de komende edities van de Uitkijkpost. HSV MBi kampioen MC4 Terriers kampioen UITKIJKPOST MEI 2014 MLAtlETECH ^UlSDRUKICtf HEILOO - Vorig weekend werd in de bomvolle Apollohal in Amsterdam de beslissingswedstrijd gespeeld voor de meiden van Flashing Heiloo VU20 tegen BV Amsterdam. Heiloo begon als een waanzinnige in het derde kwart en het resultaat was in één keer een voorsprong van zeven punten voor Flashing. Langzaam kwam er toch weer wat zand in de motor van Heiloo, dit gaf Amsterdam de kans om weer terug te komen. Uiteindelijk won Heiloo met 44-36. Achter vlnr: Robin van de Bilt, Andrea de Vries, Eva Otto, Selma ten Broek, Anna Hartman, Marit Blokker, Caitlin Valkering, Merel Reiche. Onder: Michelle Biegelaar, Marloes Noort, Bregje Schuiten, Sara Kostense, Liesanne de Wijs. Aangeleverde foto HEILOO - Na een spannende competitie waarin de mannen al eerder kansen kregen, is zaterdag door de overwinning tegen Castrieum het welverdiende kampioenschap gehaald. Iedereen was gespannen voor de wedstrijd, ook de coaches, die prompt de shirts waren vergeten. De eerste helft eindigde in 1-0 door een mooi doelpunt van Feije. Na de rust kreeg de verdediging, Luea, Rene, Luuk, Feije en Mitch, het even zwaar. Onze aanvallers, Tygo, Joep en Dimcan, kregen veel ruimte en scoorden nog drie keer. Milan was er helaas niet bij. Aangeleverde foto Kampioenen LIMMEN - Onder de bezielende leiding van trainer/coach Bob van Draanen en zijn assistenten Stan, Rox en Dennis is een indrukwekkende reeks van wedstrijden neergezet met vaak oogstre lend voetbal. De toppers van de F1 zijn na de laatste wedstrijd tegen Koedijk (2-0 winst) in het zonnetje gezet door het bestuur van de W Limmen met patat, snoep en medailles. Het talent volle team bestaat uit: Nick Admiraal, Xavi Min, Jelle Twisk, Christian Endel, Rick Brasser, Max van Kessel, Justin Sehlaman, Dinand van Tuin en Quinn Bonne. Aangeleverde foto LIMMEN - Op 10 mei is Limmen D5 voorjaarskampioen geworden. In de stromende regen werd LSW D5 met maar liefst 16-0 verslagen. Met 93 doelpunten voor en slechts negen tegen was het een prachtig seizoen voor het team. De jongens, coach, trainers: staand vlnr: Remeo (ziek, dus in zijn 'gewone' kleren), trainer Jan, Lars, Moïse, Aybek, Ramon, Jan, Tom, Justus, Joeri, coach John, Sjaak. Zittend v.l.n.r.: Rick, Milan, Christiaan, Rick. Aangeleverde foto LIMMEN - Na de triomfreeks en het kampioenschap in de eerste helft van het seizoen, waren de verwachtingen na de winterstop opnieuw hoog gespannen. Promotie naar een hogere klasse zou het spel wel eens naar een hoger niveau kimnen tillen, maar tegelijkertijd werd er ook reke ning gehouden met een ander kaliber tegenstanders. De openingswedstrijd in de tweede klasse ging nog verloren, maar daarna werd de ene overwinning na de andere binnengesleept met als resultaat opnieuw het kampioenschap in de tas. Spelers v.l.n.r: Mees Nolting, Max Couwenberg, Tim Ehlhardt, Bas Bijvoet, Rick Glorie, Rens Min, Kick Wamsteeker, Luke Groot, Brandon Gardiner, Tos Duykersloot, Rens Groot, Junior van Ophuizen, Max Drenth, Jop Meerman, (coach Ab Meerman). Aangeleverde foto HEILOO - Op de laatste wedstrijd van het seizoen moesten de meiden spelen tegen de nummer 2 United Davos. Het was een spannende wedstrijd. In de tweede helft scoorde Britt Groot uit een hoekschop. Tien minuten later verdubbelde Kiek Zonneveld de stand naar 2-0. Wat tevens de eindstand werd. Staand v.l.n.r.: Jan, Anna, Lieke, Cindy, Joyce, Puk, Britt, Lisa en Erik. Zittend v.l.n.r.: Puck, Anouk, Kiek, Jessie, Anne. Liggend: Nora. Aangeleverde foto HEILOO - Na het midwinterkampioenschap, sleepte MC4 ook het competitiekampioenschap binnen. Met maar liefst 61 doelpunten voor en twaalf doelpunten tegen uit dertien wedstrijden is dit team wederom ongeslagen kampioen geworden. Een prachtige prestatie van (vlnr) Iris, Madelief, Anniko, Denise, Rosanne, Nina, Marijn, Myrthe, Franka, Marit, Carlijn en Fleur onder leiding van Ingrid en Frank. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 19