Kapsalon Annemiek Prijzenregen bij G-Bowlen H E I L O O BEDRIJF BELICHT 5 INGEZONDEN Kaalslag en willekeur op het GGZ terrein Stemmen Het kustverkeer gaat al via Heiloo Bedankt Kennemer Wonen Referendummotie ver worpen: incompetentie of kinnesinne? UITKIJKPOST 28 MEI 2014 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Doorplaatsing op Heiloo- Online.nl mogelijk. Voor aanmelding Hoefsmid 5, 1851 PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost. nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Tekst en foto Carolien Breed Annemiek Lenting, Laan van Muijs 8, 1852 RD Heiloo, tel. 072-5090323, mob. 06-20741611, www.kapsalonannemiek.nl. HEILOO - Ze runt al twaalf jaar haar eigen kapsalon; eerst bij de saima aan de Westeiweg en inmiddels alweer zes jaar in de 'klein maar lijn' vol waardig ingerichte kapsalon aan huis aan de Laan van Muijs. Bij Kapsalon Annemiek kun je terecht voor het totale plaatje; haarverzorging, -styling en (bmids)make-up (visagie). Annemiek Lenting heeft zich gespeciali seerd in haar- en hoofdhuidproblemen. In haar knusse salon (met volop parkeergelegenheid voor de deur en rolstoelvriendelijk) biedt Annemiek de klant volledige aandacht, rust en volop privacy; geen wachtenden die, vaak onvermijdelijk, gesprekken meeluisteren. Annemiek koos al jong, op 15 jarige leeftijd, voor het vak kapster en heeft in diverse kapperszaken gewerkt voordat ze haar eigen kapsalon opende. Ze blijft up to date door het continu volgen van allerlei knip- en producttrainingen. Een meer dan een gemiddelde interesse in haar- en hoofdhuidproblemen is er bij Annemiek altijd; voor problemen zoals huidschilfers, een gevoelige hoofdhuid, dun of uit conditie geraakt haar bijvoorbeeld als gevolg van psoriasis, medicijngebruik, stress en derge lijke, werkt zij al van het begin met haarverzorgingsproducten die hierin verlichting bieden en het haar en de hoofdhuid een zichtbare oppepper geven. Bij de overstap naar het haarverzorgingmerk Mediceuticals, een productlijn die nog dieper ingaat op hoofdhuid- en haarproblemen, is Annemiek opnieuw de studieboeken ingedoken en heeft de opleiding Dermatologie voor kappers en hairstylisten vorig jaar met succes afge rond. Met gedegen kennis en apparatuur in huis Annemiek kan ter plekke met een mediscoop, een instrument dat tweehonderd maal uitvergroot, een analyse maken van de huid- en/of haarconditie. „Op het scherm kun je bijvoorbeeld heel duidelijk haarzakjes onderscheiden die verstopt zijn geraakt. Specifieke hoofdhuidproblemen verergeren vaak door allerlei chemische stoffen die nu eenmaal in veel haarproducten verwerkt zijn." De haarverzorgingsproducten van Mediceuticals zijn pvp vrij, stimuleren een betere doorbloeding en zorgen voor schonere haarzakjes. Voor haar- kleuring gebruikt Annemiek de haarverven Divina One en Divina Pure van Mediceuticals. Color ID gecombineerd met Wella Illumia maakt een prettig werkbare, kleiachtige substantie waarmee Annemiek meerdere kleuren -zonder de tijdrovende folierolletjes- in een keer en zonder vlek ken kan aanbrengen. En wil je voor de verandering eens mooi lang haar, maar heb je geen geduld om hier jaren voor uit te moeten trekken? Ook dan biedt kapsalon Annemiek uitkomst; zij kan de natuurlijke uitziende Greatlengths hairextensions, als enige kapsalon in Heiloo, met een spe ciale tang met vijf tegelijk aanbrengen. Een schitterend resultaat die veel minder tijd in beslag neemt! Extensions van Greatlengths zijn voor 100% vervaardigd van echt haar afkomstig uit India. De opbrengst wordt geschonken aan een tempel, die hiermee allerlei ontwikkelingsprojecten in India uitvoert. En als vanouds kan men bij kapsalon Annemiek haar doneren voor Stichting Haarwens. Geen storm, geen orkaan kan eve naren met het helse groenbeleid van de GGZ in Heiloo. Is het bezui- negingsdrift of de reinste willekeur. Ongeloof bij iedereen, die woont en werkt op het GGZ terrein, een open baar park in de gemeente Heiloo. De eiken aan De Olvendijk zouden meer tot z'n recht moeten komen, belachelijk! Prachtige metershoge groene coniferen zijn rücksichtloos omgezaagd. Een kale trooste loze ruimte blijft over. Schande! Bewoners zijn niet ingelicht, zij worden kennelijk weer eens niet serieus genomen. Is dit het einde? Of slechts het begin van de afbraak van een, voorheen, zo prachtig openbaar park met kinderboerderij. Het verbaast ons, dat de GGZ dit zonder meer kan uitvoeren. Wij vra gen ons tenslotte af, of de gemeente Heiloo hierin is gekend. Bewoners van het apparte mentengebouw Cornelius aan De Olvendijk: Petra en Cok Kroone, Jasper Heisterkamp, Lenie v.d. Hulst, Cas Perre, Simon en Carla van Lingen. Op donderdag toog ik samen met mijn achtjarige zoon naar het gemeentehuis om te gaan stemmen. Het leek hem erg leuk eens te zien hoe dat gaat en vroeg de oren van het hoofd wat al die partijen nu pre cies doen. De teleurstelling sloeg echter toe op het moment dat de waarnemer van dienst geen grapje maakte toen mijn zoon niet mee in het stemhokje mocht! De enige les hij nu geleerd heeft deze middag, is dat sommige volwassenen kinder achtiger zijn dan kinderen! Peter Cornelissen Heiloo Voor de tweede keer in korte tijd is gemeente Heiloo akkoord gegaan met het inzetten van de Vennewatersweg en Het Malevoort als omleidingsroute richting Egmond. Deze keer tijdens werk zaamheden van 1 mei tot begin juni aan de Heereweg in Castricum. Het college geeft een duidelijk signaal dat zij deze route als volwaardige verbinding ziet tussen A9 en de Egmonden. Vele automobilisten kunnen nu al kennis maken met deze route. Een route die als de aansluiting op de A9 is gerealiseerd alleen nog maar aantrekkelijker wordt. Als het college het meent met de uitspraak in het kader van de discussie over de A9 "Het strand- verkeer naar Egmond wordt geleid via dezelfde route als nu ook het geval is, via het Kooimeerplein en de Hoeveiweg. Het sluipverkeer wordt zo veel mogelijk beperkt" vragen wij ons af waarom de route nu door Heiloo wordt aangebo den en het verkeer niet al vanaf Uitgeest via de A9 en Hoeveiweg wordt geleid. Als u zich ook zorgen maakt over Het Malevoort, meld u zich dan aan bij de Werkgroep Het Malevoort: malevoort@boterman.nl. Werkgroep Het Malevoort Langs deze weg willen wij jullie bedanken voor de renovatie van onze woning op de Patrijsakkers 12. Onze badkamer en toilet zijn afgelopen weken gerenoveerd en het ziet er prachtig uit. Wij zijn hier heel erg blij mee. Het was wel enige weken een invasie van bouwvak kers, maar het was zeker de moeite waard. En eigenlijk vonden wij het nog wel grappig ook. Hele straat bezaaid met auto's van de werklui, alle deuren van elke woning stond open, iedereen liep in en uit. Wij kregen een beetje kampeergevoel doordat wij niet konden douchen en overdag geen gebruik konden maken van ons eigen toilet. Dus in een keet gedouched en getoileteerd en dat ging prima. Dat hebben jullie goed geregeld. Plannen was vast een hele klus. Eerst de sloper, dan de timmerman, loodgieter, enzo voorts. Allemaal aardige mensen en niet te beroerd om aan sommige verzoeken te voldoen. Alles werd ook elke dag netjes achtergelaten. Maar wij zijn nu wel blij dat de hele verbouwing achter de mg is en nu echt kunnen genieten van het fantastische resultaat. Alsnog heel erg bedankt en voorlopig blijven wij hier wonen. Gatha en Willem Heiloo In 2009 diende Heiloo2000 een motie in de gemeenteraad in om in Heiloo een referendum mogelijk te maken. Deze werd terugverwezen naar de commissie bestuurlijke zaken voor 'nadere uitwerking' en stierf een stille dood. Maart 2014 diende de NCPN een dito motie in voor een referendum conform het VNG-model. Deze werd afgewe zen; andere partijen wilden geen referendum over de afslag A9 of (nog) geen referendumcommissie instellen. Op 12 mei 2014 dienden D'66, PvdA en NCPN een dito motie in voor een referendum conform het VNG-model. Deze behelsde een principe besluit om tot een referendumverordening te komen en besloeg anderhalf A4. Ook deze motie werd afgewezen; Heiloo2000, WD en CDA hadden bij monde van fractievoorzitter D. Bergmans 'geen tijd gehad om de motie te lezen omdat deze 12 mei 's morgens rond 08.00 uur ontvangen was'. Is geen van de betreffende twaalf raadsleden competent genoeg om in één dag een A4 te lezen? Of is het kinnesinne omdat de oppositie una niem, met zeven stemmen, tegen de benoeming van elk van de drie wethouders heeft gestemd? Hoe dan ook, de burger is weer buiten spel gezet! Het Actiecomité Stop Verkwisting blijft actief. Wilt u een Referendum Verordening in Heiloo? Laat het weten via www. stopver- kwisting.nl/referendum! D. Bakker, Secretaris Actiecomité Stop Verkwisting HEILOO - Het regende prij zen op zaterdag 24 mei, de laat ste speeldag van het G-bowling seizoen in Bowling Heiloo. Rob Opdam, wethouder van Sport, had de eer om ze uit te mogen reiken. De coördinatie van het tweede G-Bowling seizoen, gespeeld van september vorig jaar tot en met 24 mei, was in handen van Tim Breugelmans, Manon Haverman en Thijs Noordman. G-Bowlen is moge lijk gemaakt door Bowling Heiloo, vrijwilligere, sponsors en SportRaad Heiloo. De prijzen (beschikbaar gesteld door Bowling Vereniging Heiloo) waren in categorieën ver deeld, zoals Fanatiekeling van het jaar (Eric Stam), Topsporter (John Eskes), Multitalent (Wendelien Sprenkeling), de Progressiebokaal (Carolien Opdam), Genieter (Arie van Lienen), Topper (Berengere Kamphuis), Technische bow ler (Johan Wagemaker) en Nieuwkomer van het jaar (Salo Delden). Want zonder enthousiaste spelers zou er geen G-Bowlen zijn. Kevin Kraakman, student sport en management aan de Hogeschool van Amsterdam onderzoekt de diverse sportmogelijkheden voor mensen met een beperking en wil alle instanties en particulieren in kaart brengen waar mensen met een beperking vertoeven, wonen en/of werken. En de verenigingen of stichtingen die al mogelijkhe den voor sport en bewegen heb ben of willen creëren, zodat deze beter op elkaar af gestemd kunnen worden. „Eén platform voor ver schillende stichtingen (Sportlijf, Dolfmn, Stichting Kees, Showhero en Gehandicaptensport Heiloo) dat als één blok naar buiten treedt." Het regende prijzen op de laatste speeldag van het G-bowling seizoen. Foto: Carolien Breed

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 5