9 Theaterbende speelde Hallo Wereld in De Strandwal Foto- en verhalen project De Buitenkans De Zuidwester groep 5/6 kampioen schoolvoetbal H E I L O O Trefpuntvrijwilligers in het zonnetje Lentemarkt voor Sighet druk bezocht Expositie cursisten Atelier Madam Art Openstelling Witte Kerk Boekenmarkt Trefpunt iflf UITKIJKPOST 28 MEI 2014 HEILOO - Zaterdag vond op het terrein van de GGZ NHN onder zomerse omstandigheden de Lentemarkt van Stichting Vrienden van Sighet plaats. De opbrengst van de markt wordt besteed aan hulpgoederen voor het plaatsje Sighetu-Marmatiei, in het noorden van Roemenië tegen de Oekraïne aan. De hulpgoederen zijn bestemd voor tehuizen met verstandelijk en lichamelijk gehandicapte kin deren, scholen, een bejaardentehuis en ziekenhuis, en diverse andere kleinschalige projecten. Voor meer informatie zie: www.sighet.nl of op facebook. Foto: Edith Calf HEILOO - Het afgelopen jaar hebben de cursisten van Atelier madam Art vol enthousiasme gewerkt aan hun beelden, schil derijen en tekeningen. Dit heeft prachtige resultaten opgeleverd! Op zondag 25 mei van 11.00 tot 16.00 uur zijn de kunstwerken te zien bij Atelier Madam Art aan de Overtoom 7B (GGZ-terrein). Tijdens de expositie zijn cursisten aanwezig om te vertellen over hun kunstwerken. Ook zijn fol ders verkrijgbaar over het cursus aanbod, de exclusieve twee- en vierdaagse workshops en de KinderKunst workshop in juli. Informatie: www.madarn-art.nl. HEILOO - In de drie zomermaan den is de Witte Kerk elke woens dag te bezichtigen tussen 11.00 en 16.00 uur. Van 12.00 tot 13.00 uur wordt het grote orgel bespeeld. Op woensdag 4 jimi door organist Gerard Leegwater. HEILOO - Op zaterdag 31 mei van 10.00 tot 13.00 uur is de maandelijkse boekenmarkt in Het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. De entree is gratis. De opbrengst van deze boekenmarkt is bestemd voor sociaal culturele activiteiten en goede doelen. Als u nog boeken en platen heeft, die u kwijt wilt, kunt u ze altijd naar Het Trefpunt in Heiloo brengen, dat op werkdagen van 09.00 tot 17.00 uur open is. U kimt ook bel len, tel. 072-5331297, dan wordt een afspraak gemaakt om ze op te halen. Met dans, muziek en spel lieten de enthousiaste spelertjes zich van hun beste kant zien. Foto: Yvon van stiphout HEILOO - Theaterbende Junior speelde dit weekend voor een volle zaal de voorstel ling Hallo Wereld in cultureel centrum De Strandwal. Afgelopen weekend hebben de spelertjes van de junior groep hard gewerkt aan de laatste voorberei dingen en spelen van him eerste vol waardige voorstelling Hallo Wereld. Met veel dans, muziek en spel heb ben de 8 tot 13 jarigen zich van him beste kant laten zien; het enthou siasme spatte eivan af. Het totaal plaatje van kleurige kostuums, de wereldbol als decor, prachtig licht verzorgd door de mannen van Buk Buk en fantastisch geluid door de microfoontjes van de TIM group maakten de voorstelling ook voor het publiek een genot om naar te kijken. En dat met het mooie weer van afgelopen weekend. Artistiek leider Nicole Posthumus Meyjes: „Ik heb veel bewondering voor de gedrevenheid en inzet van deze jonge groep. En de durf om op dat podium te staan voor tweehonderd mensen als je nog zo jong bent, petje af! Maar ook ons publiek dat met grote aantallen met dit mooie weer toch is komen kijken was voor de groep een grote opsteker. Al met al een prachtig weekend vol thea ter. Op naar volgend seizoen en de audities van 23 en 30 mei waarin Theaterbende Junior weer nieuwe kinderen uitnodigt om mee te doen met de nieuwe voorstelling." HEILOO - De Buitenkans en GGZ-NHN organiseren tijdens de Kunst6daagse (25 tot en met 29 juni) van Heiloo wederom een fotoproject, met als thema 'Verbinding'. Verbeeld jouw verbinding in maximaal vijf foto's en stuur deze tot 1 jimi naar: buitenkansfotopro- ject@gmail.com. De foto's van de winnaars worden geëxposeerd op het landgoed Willibrordus. Ook worden alle inzendingen in Galerie de Buitenkans op een groot scherm geprojecteerd. De prijsuitreiking is zondag 20 juni 15.00 uur in de Trog. Tegelijkertijd met het fotoproject wordt er bij gelegenheid van de Kunst6daagse Heiloo (25 tot 29 juni) een verhalen wedstrijd gehouden met hetzelfde thema. Deelnemers worden uitgedaagd om met woor den een beeld te schetsen aan de hand van een verhaal; concreet of abstract, die met een of meerdere aspecten van het begrip 'verbinding' te maken heeft. Het verhaal mag maximaal 500 woorden tellen, ook poëzie is welkom! Iedereen mag deelnemen; cliënten van GGZ-NHN worden in het bijzonder uitgeno digd om mee te doen. Laatste dag van inzending is 31 mei. Voor meer informatie: www. de-buitenkans, org. HEILOO - Het Trefpunt trakteerde zaterdag 17 mei de gastvrou wen en gastheren op een lunch ter afsluiting van het seizoen. Voorzitter van het bestuur Theo Röling verwoordde een welge meend 'dankjewel' in de richting van al deze vrijwilligers voor de door hen getoonde inzet. In het bijzonder richtte hij zich tot de veertien vrijwilligers die al meer dan 15 jaar in deze rol werk zaam zijn bij Het Trefpunt. Zij werden in het zonnetje gezet en ontvingen een certificaat en een cadeaubon. Aangeleverde foto HEILOO - Woensdag 21 mei heeft het jongensteam van groep 5/6 van De Zuidwester een prachtige prestatie neergezet. Op het SVW '27 complex moch ten deze toppers regio Egmond, Heiloo en Lirnmen vertegenwoor digen tijdens de regiokampioen schappen. En dat deden ze op een overtuigende wijze. Zonder een wedstrijd te verliezen kwam dit team van De Zuidwester in de fmale terecht. De finale tegen Reflector uit Heerhugowaard werd met een prachtige 4-0 gewonnen! Woensdag 4 juni mag dit leuk voetballende team afreizen naar Legmeervogels in Uithoorn, waar gestreden gaat worden om het districtskampioen schap. Het team kan wel wat aan moediging gebruiken en hoopt op een grote schare supporters die dag. De Zuidwester jongens groep 5/6. Bovenste rij; Michel, Ingrid, Bianca en Frank (coach). Middelste rij: Sander, Mark, Niels, Chris, Liam, David en Hidde. Zittend: Matt, Damian en Brent. Liggend: Jens. Aangeleverde foto r.nlTHIHn

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 9