Schoonheidsstudio 072 BEDRIJF BELICHT Stichting Kees ontvangt donatie van groep jarigen Gratis naar het Italiano circus van de familie Iarz GOLDWei seizoensklei KORTOM Openstelling Witte Kerk Opkikkertj'e van Keer op Keer Zomerbingo in Limmen Nieuw: de Bibliotheek Wise app Feestelij'ke opening Cultuurkoepel 6 AUGUSTUS 2014 UITKIJKPOST In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Doorplaatsing op Heiloo- Online.nl mogelijk. Voor aanmelding Hoefsmid 5, 1851 PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost. nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Nieuwe to. Evo Noiu Pedicure "<1755 666 Massagepraktijk 06 - 44424356 Acupunctuur fc Natuurgeneeskunde 06-51476974 Schoonheidsstudw 072 06-17738524 Tekst en foto: Carolien Breed Miloe van Hove, Kennemerstraatweg 452, 1851 BL Heiloo, Bernard Zweerstraat 75, 1817 KP Alkmaar, tel. 072- 8795084, mob. 06 -17738524, www.schoonheidsstudio072.nl. HEILOO - Ze zit al tien jaar in het vak, tijd in dienstverband waarin ze veel praktijkervaring heeft opgebouwd. Schoonheidsspecialiste en visa- giste Miloe van Hove oefent haar vak met veel plezier uit; ze geniet als mensen na een weldadige schoonheidsbehandeling en/of een persoon lijk advies blij naar huis gaan. Om meer haar eigen koers te kunnen volgen heeft ze onlangs ervoor gekozen om de stap naar zelfstandigheid te zetten. Zo kan ze zich in alle vrijheid richten op schoonheidsbehandelingen waar ze echt achter staat; bij Miloe staat huidverbetering voorop. De geschikte locatie vond ze in het beauty- en healthcentmm aan Kennemerstraatweg 452 van Madeleine de Boer. Hier beschikt ze over een aparte behandelruimte. In het pand zijn, behalve 'nieuwkomer' Schoonheidsstudio 072 van Miloe, de kapsalon van Madeleine, een pedicure, een nagelstudio, een massage praktijk en een praktijk voor acupunctuur en natuurgeneeskunde onder één dak gehuisvest. ,,Ik zie dit als een meerwaarde. We vullen elkaar aan en versterken elkaar; de klant kan hier desgewenst voor een com binatie van behandelingen terecht. Bovendien vind ik het leuk om con tact met de anderen te hebben; je werkt zelfstandig en toch niet alleen." Als nagelspecialiste en pedicure heeft Miloe een praktijk aan huis in Alkmaar. Miloe vervolgt: „In mijn eigen schoonheidsstudio kan ik me verder ontwikkelen in de richting die ik leuk en interessant vind en kan ik mijn eigen visie, gebaseerd op schoonheid die van binnen én buiten komt, uitdragen. Ik ga voor resultaat!" Iedereen kan bij Schoonheidsstudio 072 op afspraak langskomen voor een gratis gezichtshuidanalyse, ofwel face mapping, waarbij elke zone van het gezicht apart bekeken wordt. Een vervolgbehandeling kan bestaan uit een uitgebreide basisbehandeling, met optioneel een melk zuur- of fruitzuurbehandeling als dieptereiniging. Of een ontspannende massage. Maar het is bijvoorbeeld ook mogelijk dat Miloe slechts een geïrriteerde zone van het gezicht, bijvoorbeeld de kin, aanpakt in een zogenoemde Microzone Treatment. „Bij elke behandeling vertel ik de klant wat ik doe en waarom en geef daarbij een persoonsgericht advies voor thuis." Voor schoonheidsbehandelingen werkt Miloe met produc ten van het merk Dermalogica. Voor elk huidtype heeft Dermalogica een andere serie producten. Geen opzichtige, duur uitziende potjes maar eerlijke, parfumvrije huidverzorgingsproducten die de huid niet irriteren en vrij zijn van dierlijke vetten die verstoppingen in de huid kunnen ver oorzaken. „Producten die leiden tot een verbetering van de huid!" Een mooie make-up als finishing touch; als visagiste kan Miloe kan ook dit professioneel verzorgen. Van braids- tot feestmake-up of gewoon een keer mooi opgemaakt worden voor een speciale gelegenheid. Miloe gebruikt hierbij de verzorgende make-upproducten van LOOkX. „Deze sluiten perfect aan op de producten van Dermalogica; ze werken verzor gend in plaats van verstoppend." HEILOO - Stichting Kees werd vorige week blij verrast door Henny Baltus met een mooi bedrag. Henny vierde met de familie van Schooten (Henny en Gerard Baltus, Wil Mooij, Gerard van Schooten, Nel en Nico Portegies) gezamenlijk him verjaardagen. Zij besloten om in plaats van cadeaus het goede doel te ondersteunen. De genodig den werden daarom gevraagd om bij aanvang van het feest een dona tie te doen in de 'Stichting Kees doos'. Hiermee hebben zij maar liefst 700,- mogen ontvangen. Vorige week woensdag heeft Jan Schoorl namens Stichting Kees het mooie bedrag in ontvangst mogen nemen. Stichting Kees onder- REGIO - De familie Iarz presen teert binnenkort een traditie rijke paarden/ circusshow met acrobaten, jongleurs, trapeze werkers, slangenmens, clowne rie, en veel dieren. U kimt in Egmond aan den Hoef genieten van een indruk wekkende vrijheidsdressuur van prachtige paarden voorgebracht door Emiliano Iarz. Ook ziet u een unieke groep exoten bestaande uit dromedarissen, Watusi en Schotse Hooglandei's, lama's en pony's. Kortom: een boeiende show voor jong en oud. Het ruim twee uur durende programma wordt gepre senteerd in een viermasten chapi- teau met ruim 800 zitplaatsen. steimt onder meer mensen met een beperking. Omdat persoonsgebon den budgetten zijn ingekort, helpt Stichting Kees met bijvoorbeeld ver voer naar een leuk evenement. Ook ondersteunen zij in bijdragen voor diverse accommodaties of sportkle- ding voor activiteiten die worden gehouden door Sportlijf Heiloo, die ook mensen met een beperking begeleidt met sporten en bijdraagt aan het welzijn van deze mensen. Tevens heeft de naamgever van de stichting Kees, de zoon van Siem en Lenny Kops, al voor de tweede keer mogen zwemmen met dolfijnen! Verder ondersteunt Stichting Kees een loopgroep voor visueel gehan dicapten. Kortom: het verjaardagsgeld is meer dan goed besteed! Het circus strijkt neer in Egmond aan den Hoef, tegenover de Albert Heijn aan den Egmonderstraatweg. De voorstellingen vinden plaats op: woensdag 20 augustus om 16.30 en 19.30 uur, donderdag 21 augustus om 19.30 uur, vrijdag 22 augustus om 16.30 en 19.30 uur, zaterdag 23 augustus om 16.30 en 19.30 uur en zondag 24 augustus om 14.00 uur. Bezoek voor meer informatie www. circusitaliano.nl. Wilt u erbij zijn? Uitkijkpost geeft in samenwerking met het Italiano circus maar liefst vijftig kaarten weg, voor een voorstel ling naar keuze! Stuur een mail naar redactie@uitkijkpost.nl ow Circus met daarin uw gege vens en win vier kaartjes! HEILOO - In de drie zomer maanden is de Witte Kerk elke woensdag te bezichtigen tussen 11.00 tot 16.00 uur. Van 12.00 tot 13.00 uur wordt het grote orgel bespeeld. Op woensdag 13 augus tus is de organist Jacob Wakker. HEILOO - Kringloopwinkel Keer op Keer schenkt elke maand een Opkikkertje van 300,- aan een vereniging of stichting. Elke maand wordt een door Keer op Keer gekozen vereniging of stichting verblijd met een opkik ker van 300,-. De opkikker van de maand augustus gaat naar Falkland Toneel in Heiloo. Deze vereniging bestaat in oktober 90 jaar. U kimt de kringloopwinkel Keer op Keer vinden aan het Industrieterrein Oosterzij 17 (hoek Nijverheidsweg), in Heiloo. Openingstijden: dinsdag, don derdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072-5325962. REGIO - Dinsdag 12 augustus heeft de K.B.O. een zomerbingo in Cultureel Centrum Vredeburg voor de senioren van Limmen en omgeving. De kosten van deze middag zijn drie euro inclusief koffie of thee. Er worden maar liefst negen ronden gespeeld voor die prijs,en iedereen gaat met een prijsje naar huis. De zaal gaat open om 13.30 uur en de bingo start om 14.00 uur. HEILOO - Vanaf nu hebben leden van Bibliotheek Heiloo overal toe gang tot de bibliotheekcatalogus en Mijn Menu via de Bibliotheek Wise App. Bibliotheekleden rege len met de Bibliotheek Wise app (gratis te downloaden) hun bibli otheekzaken wanneer zij maar willen! Met behulp van deze app kan worden gezocht in de catalo gus van de bibliotheek, kimnen reserveringen geplaatst worden en geleende materialen verlengd. Daarnaast kimt u met deze app gebruik maken van een aantal extra seivices, zoals romanad vies. De app is te downloaden in de app store en de playstore. Krantje lezen op internet De familie Iarz presenteert binnenkort een traditierijke paarden/ circusshow met acrobaten, jongleurs, trapezewerkers, slangen mens, clownerie, en veel dieren. Aangeleverde foto HEILOO - Op vrijdag 12 septem ber, gelijk met de opening van de Open Monumentendagen op 13 en 14 september, wordt de gerestau reerde Cultuurkoepel in Heiloo officieel geopend. Het licht van het groene kruis, een baken bovenop het koperen koepeldak, wordt op feestelijke wijze ontstoken. Exclusief voor de Vrienden van de Cultuurkoepel wordt aansluitend een avondvullend cultureel pro gramma aangeboden, waar ook u bij kunt zijn! Want voor slechts 14,64 bent u een jaar lang Vriend en profiteert u bovendien van vele voordelen. Meld u via www. cultuurkoepelheiloo.nl snel aan. Houd voor nadere informatie de Facebookpagina https://nl-nl. face- book.com/cultuurkoepel in de gaten. Vorige week woensdag heeft Jan Schoorl namens Stichting Kees het mooie bedrag in ontvangst mogen nemen. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 4