Twintigste editie van Uit&Zo Heiloo Wim Mandemakers is geen verrassing meer 14 Einde zwemseizoen van het Baafje Na regen komt. Op reis in de Slotkapel Workshop Klik Tik Clubkampioenen TC Heiloo United 27 AUGUSTUS 2014 HEILOO - Bibliotheek Heiloo houdt op zaterdag 6 september van 11.00 tot 16.00 uur, voor de twintigste keer Uit&Zo Heiloo. Maar liefst 84 instellingen en organisaties op het terrein van sport, educatie en cultuur laten zien wat zij de inwoners van Heiloo het komende seizoen te bieden hebben. De meesten hebben een informatie- kraam, anderen treden op op één van de twee podia. Sommigen doen beide. Ook voor de kinderen is er weer genoeg te beleven, zoals knutselen, trampolinespringen en tafeltennis. De Uitkijkpost besteedt aandacht aan dit evenement in de Uit&Zo special op woensdag 3 september. Hierin staat onder andere een plat tegrond en de lijst met deelnemers. Deelnemers aan de Uit&Zo kunnen him vereniging of organisatie extra onder de aandacht brengen met tekst en foto. Kosten voor redactie in deze special zijn voor de deel nemers 100,- ex btw voor 250 woorden, of 150 woorden met foto. Daarnaast kunt u ook kiezen voor 150 woorden zonder foto, kosten 65,-. ex btw. De deadline voor het aanleveren van redactionele bijdrage is vrijdag 29 augustus. Mail uw bijdrage naar redactie@uitkijk- post.nl ow 'Uit&Zo'. HEILOO - Decennia lang zwemplezier in het Baafje, met alle badmeesters op een rijtje. Op zondag 31 augustus wordt het zwemseizoen 2014 afgesloten.De Vrienden van het Baafje wachten met span ning op de komende acties van het nieuwe gemeentebestuur met oog op de verzelfstandiging van het Baafje. Aangeleverde foto REGIO - Wim Mandemakers uit Heiloo is donderdagavond de gelukkige winnaar geworden van de negende rit in de series van tien wedstrijden om de Kids and Parents Bikeschool moun tainbike cup in Akersloot. Al vrij snel na de start werd op Sportcomplex de Cloppenburgh het spel op de wagen gebracht door Alkmaarder Milosj van Renesse, Zijn directe rivalen Vincent Beentjes (Castricum) en Wim Mandemakers volgden in zijn kielzog. Henk Verdonk junior deed nog pogin gen om aansluiting te krijgen, maar door een haperende versnelling kon alleen de grote plaat gebruikt wor den, wat hem later in de race ging opspelen en afgesloten werd met een valpartij, hetgeen hem de koers deed verlaten. Ook jongere broer Wim had het geluk niet aan zijn kant; een gebroken carbon zadel pen. Hans Castricum uit Egmond aan Zee maakte het nog bonter; hij presteerde het om zonder in het bezit te zijn van een handdoek, deze ook nog eens in de ring te gooien. Inmiddels had Wim Mandemakers allang het initiatief van Van Renesse overgenomen. Vincent Beentjes was er ook in geslaagd Milosj van Renesse te verschalken, zodat de podiumbezetting, zonder verder onheil duidelijk was. Door het uit stappen van Henk Verdonk junior was Henk Louwe (Alkmaar) opge schoven naar een vierde positie. HEILOO - Bibliotheek Heiloo start donderdag 4 september met een workshop: Klik Tik. De basis. Dit is een online oefenpro gramma, waarbij de gebruikers leren omgaan met de computer en worden begeleid bij hun eerste stappen op internet. We beginnen bij het begin. En dan gaan we stap voor stap verder. Je leert typen, e-mailen en je gaat het internet op. De filmpjes laten zien hoe het werkt en daarna kim je zelf gaan oefenen. De workshop Klik Tik. De basis bestaat uit 5 dag delen van ieder 1,5 uur. Tussen de bijeenkomsten door kimnen deelnemers in eigen tijd en eigen tempo oefenen met de geleerde stof. De workshop-bijeenkomsten in de bibliotheek worden gehou den op donderdagmiddag 4, 11, 18, 25 september en 2 oktober van 14.00 tot 15.30 uur. De bij drage voor de hele workshop is 20,- voor leden en 25,- voor niet leden van de bibliotheek. Leden met een All-in abonnement ont vangen 50% korting. EGMOND - Op 31 augustus is de afsluiting van de zomerpoëzie-serie Tuchtig slot' in de Slotkapel te Egmond aan den Hoef. In muziek, poëzie en beeld wordt met het thema 'de reis' gespeeld door het muziek-/poëzie-gezelschap Achterom. En er is een verrassende natuurcollage van Ans Zwart te bewonderen. Slotkapel, Egmond aan den Hoef, zondagavond 31 augustus 20.00 uur. Aangeleverde foto HEILOO - De Jeugd Clubkampioenschappen van TC Heiloo United zijn weer gespeeld. Het was een week met spannende wedstrijden, een tennisclinic, een feest avond, een loterij. Kortom een fantastische week! De grote winnaars en jeugd clubkampioenen voor 2014 zijn Ward Dzialiner en Anouk Moleman. Aangeleverde foto HEILOO - Na regen komt.... nog meer regen! Foto: Erwin Hoetjes

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 14