Win vrijkaarten voor Nostalgie! Bowlen voor mensen met een beperking in Heiloo De Paulusschool is 'Gezond voorbeeld Heiloo' FERRY MAATMPiiË! Start seizoen saxofoonlessen Victor Posch fea MUZIEK- EN DANSSCHOOL HEILOO Kom langs en ontdek je talent! HEILOO - Op zaterdag 20 sep tember kan jong en oud in Fletcher Heiloo weer ouder wets uit zijn dak gaan tijdens Nostalgie; tijden herleven met muziek uit de 60's 70's! De aanstaande editie van Nostalgie schittert met grote namen. Ferry Maat en Ad Bouman, vermaarde radio dj's van het eerste uur, zetten Heiloo op stelten. En er is meer die avond. Liefhebbers kun nen him hart ophalen in de stand van Museum RoekArt; het grootste muziekmuseum van Europa! Kosten noch moeite zijn gespaard om de zaal stijlvol aan te kleden. Het feest begint om 20.00 uur en duurt tot circa 02.00 uur. Ad Bouman opent met een spectaculaire show van ruim twee uur. Daarna staat Ferry Maat twee uur achter de draaitafel. De afterparty -met jaren '80 muziek- wordt verzorgd door dj Peter Hermse van Beat FM. De kaartverkoop is ondertussen gestart. Kaarten zijn te koop bij De Schrijverij in het Stationseentrum en Het Hoekstuk in Heiloo, aan de receptie van Fletcher Heiloo (Kennemerstraatweg 425) en online via www.nostalgiefeest.nl. Vorige edities waren snel uitverkocht. Tot en met 1 september zijn Early Bird tickets a 10,- (groepskorting: tien tickets voor 85,-) te koop. Vanaf 2 september kost een ticket 12,50. De Uitkijkpost geeft twin tig vrijkaarten weg voor deze avond! Wat moet je daar voor doen? Maak de volgende zin af: Ik wil heel graag naar Nostalgie omdat... en mail dit, samen met je gegevens naar redactie@uitkijkpost.nl, onder vermelding van Nostalgie. De leukste, mooiste, of origineel ste antwoorden worden beloond met een toegangskaart voor Nostalgie op 20 september. HEILOO - Op zaterdag 6 sep tember zal het Bowling seizoen voor MMEB onder de naam Sports4all, weer van start gaan. Ook voor dit seizoen hebben de organisatieleden, onder auspiën van de Sportraad Heiloo, een twin tigtal data af kunnen spreken met Bowling en Party Centrum Heiloo. Dit betekent dat één keer in de 14 dagen, binnen een vast programma gebowld kan worden. Het tijdstip ligt nu 'sm iddags van 13.00 tot 14.00 uur en de deelnemers zijn vanaf 12.30 uur welkom. Vrijwilligers staan weer klaar voor de ontvangst en begeleiding. Ook nieuw is dat al de deelnemers in een dezelfde polo kunnen bowlen welke zij bij aanvang aan kunnen trekken. Het inschrijfgeld is gehouden op 5,- per keer met na afloop een consump tie. Wel kan men van een vijfritten- kaart gebruik maken a 22,50. Dit is allemaal mede mogelijk gemaakt omdat velschillende sponsoren dit initiatief een warm hart toedra gen. Flyers zijn zowel als handout als digitaal beschikbaar. Tevens is de nodige informatie te vinden op www.sportraadheiloo.nl. Aanmel den kan nu via het e-mailadres sports4allheiloo@outlook.com. HEILOO - De Paulusschool mag zich Appeltje Eitje-partner noe men. Appeltje Eitje - Gezond voor beeld Heiloo' is een initiatief van de gemeente om inwoners te helpen bij het kiezen voor een gezonde leef stijl. De Paulusschool is in augustus begonnen met een eontinurooster, waardoor alle kinderen dagelijks op school lunchen. Een mooie aanlei ding om aandacht te schenken aan het belang van gezonde voeding. Dat gebeurt in de vorm van het sehoolthema 'Gezonde voeding is een feest'. De kinderen krijgen tijdens dit thema informatie over voeding en ze gaan zelf op onderzoek uit. Wethouder Beens beloonde dit gezonde initiatief met het uitreiken van het Appeltje-Eitje-keurmerk! De Paulusschool is hiermee de 25ste organisatie die zich 'Gezond voor beeld Heiloo' mag noemen. De Paulusschool mag zich ook officieel Appeltje Eitje-partner noe men. Aangeleverde foto HEILOO - Vanaf 1 september start saxofoondocent Victor Posch zijn lessen weer in de loods aan de Heerenweg 198 in Heiloo. In de lessen komen niet alleen het noten leren lezen aan bod, maar ook het improviseren en het spelen van bekende en onbe kende jazz- en bluesnummers. Vanzelfsprekend worden de juis te blaashouding- en -techniek uitvoerig behandeld. De lessen zijn geschikt voor leerlingen tussen 7 en 97 jaar, beginnend en gevorderd. Voor opgave/inlichtingen: victorposch@zonnet.nl, tel. 06-13230949 of www.victorposch.nl. Foto: Jessica Heetebrij NOSTALGIE DJ I [Pf BEATFM PETER HERMSE 21* Tickets K info: WHW.MOSTALCIEFEEST.nl «Quant» De Uitkijkpost verschijnt op woens dag huis-aan-huis in een oplage van 18.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu- SfPnniing. vm.n.iiu vriendelijke druktechniek Openingstijden schoolvakantieperiode: Vanaf maandag 7 juli tot en met vrijdagis augustus zijn de openingstijden als volgt: Maandag en dinsdag 08.00 tot 17.00 uur Woensdag 09.00 tot 12.00 uur Woensdagmiddag, donderdag en vrijdag GESLOTEN. Advertenties Jos Kraakman is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, tel. 072-5351073 of via advertenties@uitkijkpost.nl. Voor informatie over advertentietarieven en -mogelijkheden: www.uitkijkpost.nl. Verkoop Marion Becker is bereikbaar op maandag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. Redactie Marsha Bakker is bereikbaar op maandag, dinsdagen vrijdag, op tel. 072- 5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo tel 072-5330175. Volg de Uitkijkpost ook op Op zaterdag 6 september zal het Bowling seizoen voor MMEB onder de naam Sports4all, weer van start gaan. Aangeleverde foto 3 SEPTEMBER 2014 v m Tijdens de inlooplessen voor jong tot oud, van 1 tot en met 12 sep tember. Het rooster is te vinden op www.muziekendansschoolheiloo.nl MUZIEK Spelenderwijs muziek voor leerlingen uit groep 3 tot en met 5. Op woensdag van 13.30 tot 14.15 uur. De kinderen maken in deze lessen kennis met alle instrumenten en basis begrippen. Start: Woensdag 3 september Mini-Musical 7 - 9 jaar. Dinsdag 16.30 tot 17.15 uur. Zingen, swin gen en acteren. Liedjes uit alle win streken. Start: Dinsdag 2 september Musicalklas vanaf 9 jaar. Dinsdag 17.30 tot 18.30 uur. Zingen, acteren, bewegen en een spannend verhaal. Kom auditie doen op 2 september 17.30 tot 18.30 uur! Start: Dinsdag 2 september Muziek maken Leer je ZÓ! Korte kennismakingcursus van tweelessen voor: onder andere blok fluit, gitaar, klarinet, keyboard of trompet. Start: in de weken vanaf 6 oktober Muziekplezier voor Baby's, Peuters of Dreumesen Baby's: Woensdag van 11.00 tot 11.30 uur, start 10 september Dreumesen: Woensdag van 09.00 tot 09.45 uur, start 10 september. Peuters: Woensdag van 10.00 tot 10.45 uur, start 10 september Muziek op Schoot cursus van tien lessen: zingen, spelen, muziek maken en dansen, samen met een ouder of verzorger. RondOm Kleutertrein Leerlingen uit groep 1-2. Dinsdag van 15.45 tot 16.30 uur. Korte cursus van tien lessen, waarin de kinderen op een speelse en veelzijdige manier op muzi kale ontdekkingstocht gaan. Start: Dinsdag: 2 september. DANS Kleuterdans 4 - 5 jaar. Woensdag van 14.45 tot 15.30 uur. Een feest voor elk kind! Vrolijke lessen vol wereldse dans jes. Start: Woensdag 20 augustus. Kinderdans 6 - 7 jaar en 8 - 9 jaar. Woensdagmiddag 6-7 jaar: van 15.30 tot 16.15 uur en 8 - 9 jaar: van 16.20 tot 17.05 uur. Verschillende dansstijlen voor het ontwikkelen van ritmegevoel en danstechniek. Start: Woensdag 20 augustus Young Colours vanaf 10 jaar. Donderdag van 16.30 tot 17.30 uur. Een gevarieerd aanbod aan dansstijlen, zoals Jazz, Afrikaans, Buikdans en Urban. De groep Young Colours treedt regelmatig op, ook buiten de school. Start: Donderdag 21 augustus. Nieuw! JazzDance kinderen vanaf 10 jaar. Woensdag van 17.30 tot 18.30 uur. JazzDance is een dansvorm waarin verschillende stijlen samenkomen, van klassiek ballet tot Streetdanee en Hiphop. Uitgangspunt: lekker dansen en werken aan een choreografie, van modem tot streetdanee. Start: Woensdag 20 augustus www.muziekendansschoolheiloo.nl tel.072.5332460 info@muziekendansschoolheiloo.nl adres: Het Veld 1, 1852 GG Heiloo

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 3