Heiloocontact Clubkampioenschappen van TV het Vennewater Groot onderhoud aan asfaltwegen, klinker- en tegelbestratingen 6 Meer informatie? Bel! Appeltje Eitje - Gezond voorbeeld Heiloo op Uit&Zo Heiloo Bezwaar maken zoek niel" verder... WWW. 27ste editie Flashing basketbaltoernooi 3 SEPTEMBER 2014 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Wij zijn bereikbaar op telefoonnummer 072 535 66 66 van maandag tot en met donderdag tussen 8.00 en 16.30 uur en op vrijdag tussen 8.00 en 16.00 uur. Het asfalt en de klinker- en tegelbestratingen van verschillende wegen in Heiloo is aan groot onderhoud toe. Planning klinker- en tegelbestrating De werkzaamheden (klinker- en tegelbestrating) duren onge veer tot 14 november. Aannemer GP Groot BV voert de her- bestratingswerkzaamheden uit op: -Van Aostastraat (trottoir): 1 tot en met 5 september -Kennemerstraatweg (trottoir en fietspad): 15 september tot en met 14 november (in fases) -Land van Maat (rijbaan en voetpad): 1 tot en met 12 sep tember. -Raadhuisweg (trottoir): 1 tot en met 5 september -Ringweg (aanleg voetgangersoversteek) 1 tot en met 5 september Planning asfalteringswerkzaamheden Aannemer Dura Vermeer Infrastructuur BV voert de asfalte ringswerkzaamheden uit op: -Heerenweg (rijbaan geheel vervangen): 8 september tot uiterlijk 10 oktober. -Lagelaan (rijbaan geheel vervangen) tussen de Kennemerstraatweg en de Oosterzijweg: 22 september tot 10 oktober. -Jan Schuitlaan (fietspad deels vervangen): 20 oktober tot 24 oktober. -De Omloop (rijbaan deels vervangen): 27 oktober tot 14 november. -Willibrordusweg (rijbaan geheel vervangen): 13 tot 24 oktober -Zeeweg (fietspad deels vervangen): 13 tot 24 oktober. Atletiekvereni VoetbalveMQing HSV Noorderneg Oe om\o° 'nK, W Het Baafje Theater Beun Hcndsbossche/aan JPnstein Holding BV HEILOO Heiloo O y '"««en Legenda: Lijnen: Paars: Uitvoering in asfalt Rood: Uitvoering klinkers, tegels Puntmarkering: Paars: Fietspad Jan Schuijtlaan Rood: voetgangersoversteekplaats Ringweg meer informatie: www.heiloo.nl Op het kaartje kunt u zien waar de werkzaamheden in uw straat gaan plaatsvinden. Wat betekent dit voor u? Beide aannemers proberen de overlast tot een minimum te beperken. De aannemers plaatsen borden om de werkzaam heden aan te kondigen en voor omleidingsroutes. Alle aanwo nenden en overige belanghebbenden informeren de aanne mers vooraf met een brief. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer R. Scheffer van de afdeling Ingenieursbureau, telefoonnum mer 072 535 66 66 of kijk op www.heiloo.nl/buurt bij werk in uitvoering. Hoe gezond leeft u? Kom zaterdag 6 september naar de stand van Appeltje Eitje bij UIT&ZO in Heiloo en ontdek binnen twee minuten uw 'echte' leeftijd! Appeltje Eitje wil het voor inwoners makkelijker maken om voor een gezonde leefstijl te kiezen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u kijken op www.appeltje-eitje-heiloo.nl Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: bur gemeester of burgemeester en wet houders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Noord-Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u griffierecht. www.heiloo.nl HEILOO - Op zaterdag 6 en zon dag 7 september vindt alweer voor de 27ste keer het internati onale toernooi van basketbalver eniging Flashing Heiloo plaats voor U22 en seniorenteams. Dit jaar hebben onder ande re teams uit Engeland en Denemarken zich bereid gevon den om naar Heiloo te komen. In 2 herenpoules en 1 damespou le zal er worden gestreden voor de eindoverwinning. Flashing Heiloo zal met vier teams deel nemen. Beide dagen worden de wed strijden tussen 10.00 en 16.00 uur afgewerkt in sporthal Het Vennewater in Heiloo. De toe gang is gratis. TENNIS HEILOO - Zondag wer den de finales gespeeld van de Clubkampioenschappen van Tennisvereniging het Vennewater. Voor het eerst werd gespeeld volgens de daadwerkelijke sterkte. De wedstrijdcommissie had pou les met aan elkaar gewaagde spe lers samengesteld, hetgeen span nende wedstrijden opleverde. Zoals die van het sterk spelende koppel Wijnand Scheepstra en Babette van Wijngaarden, dat eerste werd in hun poule. In ruim acht dagen werden de wedstrijden afgerond. De deelnemers moesten dan ook flink aan de bak en 's avonds was er op en rond de baan een gezel lige drukte. Sommige leden, die dit jaar voor het eerst tennissen, speel den met veel enthousiasme hun wedstrijden. Bij de Heren enkel (3) bleek Machiel van den Hoonaard net wat sterker te zijn dan zijn trai ningsmaat Denny van der Weg en Zondag werden de finales gespeeld van de clubkampioenschappen van het Vennewater. Aangeleverde foto werd daardoor clubkampioen. Bij de dames mag Roxanne Wooning zich clubkampioen noemen; zij ver sloeg in de Dames enkel (3 in drie sets Inge Gimbel. Een knappe pres tatie, zeker gezien het feit dat Inge jaren achtereen clubkampioene is geweest. De broers Daan en Jeroen Tesselaar wonnen dit jaar als kop pel voor het eerst de Heren dub bel (3 )van Frans Remmers en Ron Roemer. Bij de damesdubbel 3 was het duo Wilma Leeftink/Greet van Beek te sterk voor Esther Oderwald/ Anita Slootman. De titel in de gemengd dubbel 3 was een prooi voor Mike van der Velden en Alida Langendijk. Zij versloegen de vader/ dochter-combinatie Tom Slootman/ Jaimily Slootman.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 6