Heiloo contact HEILOO 11 GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Bezwaar maken Bouwen en wonen Werk in uitvoering Raad en (raads)commissies Heeft u vragen? Bel meteen!! Volg ons op UITKIJKPOST 17 SEPTEMBER 2014 GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: bur gemeester of burgemeester en wet houders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Noord-Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u griffierecht. De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Omgevingsvergunningen Ontvangen aanvragen - De Kistemaker 11, zaaknummer 14 09331, overnachten mogelijk maken in clubhuis Scouting Rurik, ontvangen: 10 september 2014 - Oudburgerlaan 57, zaaknummer 14 09193, plaatsen dakkapel op voor- en achterdakvlak woning, ontvangen: 5 september 2014 - De Ronge 4, zaaknummer 14 09222, plaatsen dakkapel op achterdakvlak woning, ontvangen: 8 september 2014 Verleende vergunningen - Kennemerstraatweg 660, zaak nummer 14 08839, bouwen schuur, veranda en erfafscheiding, verzonden: 8 september 2014 - Raadhuisweg 3a, zaaknummer 14 08965, veranderen kantoorge bouw (verplaatsen geldautomaat), verzonden: 10 september 2014 - Spanjaardslaan 20, zaaknummer 14 06656, vergroten woning, verzonden: 10 september 2014 U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. Ontwerp uitwerkingsplannen 5 en 6 Zuiderloo Burgemeester en wethouders maken bekend dat met ingang van donderdag 18 september voor een periode van zes weken voor een ieder ter inzage ligt: het ontwerp-uitwerkingsplan 5 Zuiderloo; het ontwerp-uitwerkingsplan 6 Zuiderloo. Het doel van het uitwerkingsplan 5 Zuiderloo is het planologisch-juridisch mogelijk maken van de aanleg van een woongebied dat centraal is gelegen binnen het plangebied Zuiderloo. In het gebied dat is opgenomen in uit werkingsplan 5 zijn in totaal 72 wonin gen gepland. Het plangebied wordt aan de westzijde begrensd door de Hoogeweg. Aan de noordzijde grenst het plangebied aan de Hoogeweg 26d waarvoor een apart bestemmingsplan is opgesteld. Het uitwerkingsplan 5 betreft vrijstaande woningen, twee- onder-eenkaphuizen en rijwoningen. Qua verkaveling past de uitwerking van dit deelplan binnen de regels van het geldende (globale) bestemmingsplan Zuiderloo. Het doel van uitwerkingsplan 6 Zuiderloo is het planologisch-juridisch mogelijk maken van de aanleg van de benodigde infrastructuur en de ontslui ting van onder meer het gebied dat is opgenomen in uitwerkingsplan 5.Door Zuiderloo komen twee-slingerende- hoofdwegen van noord naar zuid, die het autoverkeer naar de zuidelijk gele gen Vennewatersweg gaan leiden. De uitwerking van dit deelplan past binnen de regels van het geldende (globale) bestemmingsplan Zuiderloo. Reactienota De eerdere voorontwerp-uitwerkings plannen 5 en 6 hebben in het kader van de inspraakprocedure ter inzage gelegen van 27 maart tot en met 7 mei 2014. Op maandag 7 april heeft een inloopavond plaatsgevonden. Naar aanleiding hiervan zijn inspraak reacties ingediend. Deze reacties zijn nu, voor zover mogelijk, in de ontwerp- uitwerkingsplannen verwerkt. Een en ander kunt u nazien in een bij de ontwerp-uitwerkingsplannen behorende reactienota op de ingebrachte inspraak reacties. Daarnaast zijn deze plannen op onderdelen geactualiseerd aan de hand van voortschrijdend inzicht. Ter inzage Beide ontwerp-uitwerkingsplannen met bijbehorende stukken liggen met ingang van donderdag 18 september tot en met woensdag 29 oktober 2014 ter inzage: - tijdens openingstijden bij de infor matiebalie in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Heiloo; - tijdens openingstijden in de Openbare Bibliotheek, Westerweg 250 te Heiloo. Inzien via internet - digitaal als pdf-bestand via de gemeentelijke website www.heiloo.nl bij buurt, ruimtelijke ordening en dan onder bestemmingsplannen; - via de landelijke website (www. ruimtelijkeplannen.nl/NL.IMRO.0399. bpZuiderlooUWP5-301 en bpZuider- looUWP6-0301; Indienen van zienswijzen Bent u belanghebbende dan kunt u gedurende de periode van ter inzage legging gemotiveerde zienswijzen indie nen tegen één of beide ontwerp-uitwer kingsplannen, bij voorkeur schriftelijk. Uw zienswijze richt u aan het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw S. Jager of de heer L Bas van de afdeling VROM, telefoonnummer 072 535 67 99 of 072 535 67 46. Hogere grenswaarden geluid Ontwerp-besluit vaststelling hogere grenswaarden geluid vanwege spoor- weglawaai ten behoeve van zes gepro jecteerde woningen aan de Hoogeweg in het ontwerp-uitwerkingsplan 5 van het bestemmingsplan Zuiderloo. Burgemeester en wethouders van Heiloo zijn voornemens om op grond van artikel 83 van de Wet geluidhinder hogere grenswaarden geluid vanwege spoorweglawaai (maximaal 59 dB) vast te stellen ten behoeve van Afsluiting Frederica's Hof Van maandag 22 september tot en met vrijdag 3 oktober wordt de Frederica's Hof vanaf de Kennemerstraatweg tot aan de Dokterslaan afgesloten voor doorgaand verkeer. Dit is vanwege het opbre ken van de kruisingen van de Maas Geesteranusweg en Van der Feen de Lilleweg met de Frederica's Hof. Wij verzoeken u de wijk in en uit te rijden via de Dokterslaan. Direct aan- wonenden van de Frederica's Hof kunnen door de werkzaamheden beperkt bij hun woning komen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. zes geprojecteerde woningen aan de Hoogeweg, zoals die zijn opgenomen in het ontwerp-uitwerkingsplan 5 van het bestemmingsplan Zuiderloo. Ter inzage U kunt het ontwerp-besluit vanaf donderdag 18 september tot en met woensdag 29 oktober 2014 inzien tijdens de openingstijden bij de informatiebalie in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Heiloo en in de Openbare bibliotheek, Westerweg 250 te Heiloo. Het ontwerp-besluit is ook in te zien op de website van de gemeente www.heiloo.nl/buurt bij ruimtelijke orde ning onder bestemmingsplannen. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn van ter inzage legging kunnen belanghebbenden naar aanleiding van het ontwerp-besluit schriftelijk of mondeling een zienswijze naar voren brengen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Wij verzoeken u boven aan de brief te vermelden 'zienswijze op het ontwerp-besluit hogere geluidswaarden ontwerp-uit werkingsplan 5 van het bestemmings plan Zuiderloo'. Voor zowel de schriftelijke als monde linge zienswijze geldt, dat gemotiveerd moet worden aangegeven op welke onderdelen van het ontwerp-besluit de zienswijze betrekking heeft. Als u gebruik wilt maken van de moge lijkheid een mondelinge zienswijze naar voren te brengen, dan kunt u binnen de genoemde termijn van zes weken een afspraak maken met de heer L. Bas van de VROM, telefoon nummer 072 535 67 46. Vergadering gemeenteraad De gemeenteraad vergadert maandag 22 september in de raadzaal van het gemeentehuis. De vergadering begint om 20:00 uur en is voor iedereen toe gankelijk. Inspreekrecht Tijdens de raadsvergadering kunt u inspreken op onderwerpen die op de agenda staan. Naast de vaste punten staat op de agenda - WNK begroting 2015, jaarrekening 2013, bedrijfsplan 2014-2018 Regionaal Implementatieplan AWBZ-begeleiding Sluiting Meer informatie Voor meer informatie over de agenda of aanmelden om in te spreken, kunt u contact opnemen met een medewerker van de Griffie, telefoonnummer 072 53 56 792 of e-mail griffie@heiloo.nl De stukken vindt u op de website www.heiloo.nl/raadsinformatie Vanaf woensdag 17 tot en met dinsdag 23 september liggen de stukken ter inzage in het Informatiecentrum in de hal van het gemeentehuis en in de openbare Bibliotheek.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 11