60 Jaar Sporthuis Helling en 60 jaar passie Elan in de maak bij jeugdig HZV Moeilijke start voor HSV in derde klasse Eerste winstpartij voor Egels Veel remises bij eerste clubavond van Oppositie SPORT 29 INGEZONDEN MEDEDELING Sporthuis Johan Jansen verlengt contract met De Foresters UITKIJKPOST 17 SEPTEMBER 2014 HEILOO - Sporthuis Helling bv, experts in Sport sinds 1954 manifes teert zich als geen ander. Meer en meer spelen zij in op de behoefte van de markt met veel aanbiedingen en acties! Dit geeft af en toe het idee dat Sporthuis Helling stopt met haar activiteiten, het tegendeel is ech ter waar. Je moet er toch niet aan denken, dat Sporthuis Helling er niet meer zou zijn! Als het weer het toelaat, dan staat de aanbiedingskraam weer buiten voor de winkel en heel veel klanten weten hiervan te pro fiteren. Binnenkort gaat de Dam tot Dam weer van start en Sporthuis Helling speelt vanzelfsprekend hierop in! Een superactie: Nike Running schoenen met een lange Running tight van Descente voor slechts 99,99! En straks... heel veel aanbiedingen voor de aanstaande wintersport! Blijf Helling volgen, ook op internet: www.sporthuishelling.nl. VOETBAL HEILOO - De eerste uitwed strijd van De Foresters in het nieuwe seizoen was die tegen het vroeger zo roemrijke Elinkwijk uit Utrecht. Nog steeds geplaagd door te veel blessures en absenten wegens schorsingen en late vakanties, waren de trainers Klanker en Van Straalen genood zaakt een beroep te doen op de aanstormende jeugd. Zo ston den Stan de Boer (16), Dennis Leeuwenburg (17), Milo Blei, Barry Koppes en Mitchell Zwart, allen zelf opgeleid, op het veld. Op het vanwege het iets te lange gras moeilijk bespeelbare veld kwam De Foresters op 0-1, door dat een voorzet van de ver door gedrongen Victor Langenburg door Joey Breed tegendraads werd ingekopt. De rust kwam echter met een 1-1 stand door dat de Utrechters iets beter gin gen spelen. Na de pauze kregen eerst Milo Blei en Joey Breed nog goede kansen, voordat Milo 2x het Utrechtse net wist te vin den. Volgende week komt een ander Utrechts team op bezoek, namelijk 'Nieuw Utrecht'. Zij zijn in het afgelopen voetbaljaar gepromoveerd naar de Eerste Klas. De aftrap is om 14.00 uur. De Foresters 2 - Zouaven 2 begint om 11.00 uur. Damesbridgeclub Sans Atout Uitslagïo september. A-lijn: Hommes- Heusy 67,36; 2. Kuijt-van Lochem 54,17. B-lijn: 1. Knoop-Schaap 60,94; 2. Beerepoot-Kooy 55,73. C-lijn: 1. Visser- Hessing 66,67;2.Krom hout-Scholten 58,33- Heilooïr Bridge Club Nieuwe seizoen: Eerste zitting, eer ste ronde. Dinsdagavondcompetitie: A-lijn: 1. Coebergh-Kemmere 61,46; 2. Schreiber-Plas 56,25; 3. Brokx- Hendrikse 53,13; 4. Van Dam-Huting 53,13. B-lijn; 1. Baars-Weel 68,33; 2. Hentzen-Grooteman 59,72; 3. Van Diest- Van Gilst 59,31; 4. Dekker-Bruin 48,35. Donderdagavondcompetitie; A-lijn: 1. Coebergh-Kemmere 62,08; 2.Schreiber- v.d. Vlies 60; 3. Kuijper-van Os 57,08; 4. Haan-Hurkmans 55,83. B-lijn: 1. Deitmers-Hutten 63,19; 2. Pias-Schouten 62,50; 3. Martini-de Waard 53,47; 4.fam. Piet 50,69. C-lijn: 1. Koot-Roozen 57,64; 2. Dijman-Orij 56,94; 3. Cnossen-Ernsting 51,39; 4. Fam.de Graaft 49,31. bridge middag van 't Oosthonk A. Lijn 1. P.v. Lochem-J. Beerse 60,42% 2. Fam. Turk 58,33% 3. H. Franse-J. Kaandorp 57,64% 4. D. d. Klerk-H. Koomen 53,47% B. Lijn 1. Fam Keesen 66,67% 2. G.v. Diest-G. d. Vries 65,28% 3. H. Huiberts-J. Tromp 55,56% 4. H. Sunder-C. Spruit 50, 69% HEILOO - Sporthuis Johan Jansen en De Foresters hebben deze week het al lang lopende sponsorcontract opengebroken en ver lengd tot medio 2020. Naast het leveren van kleding en materia len, zal Sporthuis Johan Jansen ook een belangrijke rol spelen in het nieuwe 'pakkenplan' van de club. De Foresters bevestigt hiermee de prima relatie met Sporthuis Johan Jansen. Samen kunnen er mooie stappen gezet gaan worden richting de toe komst. Aangeleverde foto SCHAKEN HEILOO - Voor schaakvereni ging Oppositie is het nieuwe seizoen vorige week van start gegaan. Na een hartelijk welkom door voorzitter Fred Smith werd eerst stilgestaan bij het plotseling over lijden, eerder deze maand, van Frits van der Werff, clublid in hart en nieren. Een korte herdenkings toespraak werd gevolgd door enige ogenblikken stilte. Na nog een paar huishoudelijke mededelingen wer den de klokken voor de eerste keer dit seizoen ingedrukt. Omdat de Noord-Hollandse Schaakbond heeft besloten tot een ander speeltempo gaat ook de interne competitie bij Oppositie in dat tempo gespeeld worden. Bij sommige klokken bleek het nog even zoeken naar de juiste instelling, maar vanaf komende week zal dat geen problemen meer opleveren. De eerste speelavond leverde een groot aantal remises op. Blijkbaar moeten de meeste leden nog een beetje op gang komen. Peter Folkertsma smaakte het genoegen om de eerste overwin ning van het seizoen op zijn naam te schrijven: in een korte, maar flitsen de partij werd André vd Ark volko men overrompeld. Hoofdschuddend liep André de rest van de avond rond, nadenkend over hoe het alle maal had kunnen gebeuren. Ook Jan Jonkheer en Tjerk Voskuil won nen him partij, resp. van Indriaas Booij en Theo Suurhoff. Cor van Etten versloeg Bastiaan van Dam in een partij waarin beide heren vol op de aanval speelden en waarin Cor uiteindelijk de sterkste bleek. Alle andere partijen eindigden in remise. Daar waren echter een paar opmerkelijke uitslagen bij: Simon Smit, vorig jaar als tweede geëin digd, moest een halfje toestaan aan Paul Vonk en Joop Kerst, vorig jaar derde, deelde het punt met de vorig jaar veel lager geëindigde Matthijs Mtihren. En Eric Huffnagel ver raste vriend en vijand met een dege lijke remise tegen de sterke Luca Gandossi. HEILOO - Met een gemiddelde leeftijd van 19! Jaar begon ons vlaggenschip gisterenavond aan de competitie in de Topklasse. De nieuwe mannen van coach Vincent Klamer begonnen 13 minu ten te laat doordat een nieuw invoersysteem vanuit de KNVB, het DWF (Digitaal Wedstrijd Formulier) nog niet optimaal kon functioneren. In de sporthal te Oostzaan is name lijk geen Wifi (vreemd bij de Zaanse Schans werkt het wel) gelukkig had HZV Ted mee; deze alleskunner regelde het keurig zodat alles einde lijk kon starten. De tegenstander begon furieus met vlot combinatievoetbal, wat al snel resulteerde in een tegengoal. Op dit niveau worden zelfs de klein ste foutjes ongenaakbaar afgestraft, 0-1. Na een kleine twintig minuten begon het team van HZV vaster in de bal te spelen en liepen de com binaties naar behoren. Rustig en vooral geduldig bleef men de bal rondtikken, met name de coachen de rol van Keeper Indy Klamer en veteraan Steef Kaandoip waren hier debet aan. Good old Ruben Bugter begreep de boodschap en haalde verwoestend uit 1-1. Indy bleef rus tig en met een aantal keurige saves gingen ze aan de thee met een 1-1 tussenstand. De thuisploeg begon in de tweede helft met een nieuwe VOETBAL HEILOO - Na het bekende aftas ten in de beginperiode, kwamen voor zowel HSV als KFC moge lijkheden om de score te ope nen. In de 22ste minuut kwam Jesper de Vré na een goede actie tot vlak bij de keeper. Plotseling dook Pattrick Laffra op in het vijfme- tergebied en hij wist de score te openen: 1-0. Een schitterende vrije trap vanaf de eigen helft van Jesper, zette Mare Baars alleen voor de keeper, maar hij schoot jammer genoeg hoog over. In de 33ste minuut kwam, na een goeie actie van KFC, een mooie combi natie in de 16 meter tegen de paal in de handen van Indy Klamer. Vlak voor de rust eindigde een combina tie tussen Mare, Jesper en William de Haan via een voorzet op de rug van Ruben Bugter. Dit leverde helaas geen goal op. De tweede helft kwam KFC feller uit de startblokken en in de 57ste minuut resulteerde dit in de gelijk maker na een individuele actie van de spits van KFC die z'n lichaam goed gebruikte en in de koite hoek set aan spelers, dit was direct te merken en voordat ze er erg in had den viel de tweede tegengoal 2-1, om vervolgens de derde snel tegen te krijgen. Onder aanvoering van Mitchell Zwart werd een tegenof fensief ingezet, waarbij tweemaal het houtwerk geraakt werd, om vervolgens Rirben de 3-2 (kopgoal) te laten aantekenen. Coach Klamer gebnrikte zijn laatste troefkaart namelijk de vliegende keep. Geen enkele tegenstander vind dit pret tig. Helaas mocht het niet baten en bleef de verdiende gelijkmaker irit. Met opgeheven hoofd gingen de heren van HZV terag naar Sportcafé de Wit waar gastheer Kees ze trak teerde op een zoirten lap en over heerlijke limonade! Ruben Bugter maakt hier fraai de gelijkmaker 1-1. Foto: Wout Jager scoorde, 1-1. Een kwartier voor tijd zette de middenvelder, nitrn- mer 6 van KFC, de Kogers op voor sprong. Toen was het gedaan met de Heilooër weerstand, ondanks een paar goede reddingen van Indy. KFC liep vrolijk uit naar de eind stand van 1 - 5. HSV zal uit een ander vaatje moeten tappen om de punten binnen te halen. Dit moet dan zondag maar maar in de uit wedstrijd tegen Hercules Zaandam. Pattrick Laffra scoort de 1 - 0 voor HSV. Foto: Marian Ursem

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 29