Samen koken voor gasten in Klein Vamebroek Kapsalon De Boer/ Sunjunkie Spray-tan Heiloo BEDRIJF BELICHT Videoclub Heiloo zoekt leden 5 KORTOM Zondag zingen in de Witte Kerk Keezen in het Oosthonk Tafelverhuur rommelmarkt Trefpunt 10.585,17 voor KWF Kankerbestrijding EHK Klaverjasclub Spreekuur Heiloo2ooo 17 SEPTEMBER 2014 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Doorplaatsing op Heiloo- Online.nl mogelijk. Voor aanmelding Hoefsmid 5, 1851 PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost. nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Van Aostastraat 4, 1851 JC Heiloo, www.kapperdeboer.nl, tel 072- 5337660, www.sunjunkiespraytan-heiloo.n, Ageeth Put, tel. 06-13419719, zie ook Facebook sunjunkiespray-tanheiloo. HEILOO - Dat jong en oud bij Kapsalon De Boer terecht kan voor een knipbehandeling en/of haarkleuring is alom bekend. Wat velen mis schien nog niet weten is dat Kapsalon de Boer sinds kort werkt met de milieu- en huidvriendelijke haarverzorgingsproducten van O-way. Deze natuurlijke producten, boordevol kruidenextracten en organische ingre diënten, bevatten geen chemische of synthetische stoffen. In de milde haarkleuringsproducten van O-way ontbreken maar liefst 26 ingrediën ten die een allergische reactie van de hoofdhuid kunnen veroorzaken. Hierdoor is haarkleuring ook voor mensen met een gevoelige hoofdhuid weer mogelijk! Kapsalon De Boer staat bovendien in de wijde omgeving bekend als gecertificeerd leverancier van haarwerken. De salon is specialist in verschillende soorten haarwerken, zoals pruiken, toupets en haar stukjes die niet van echt te onderscheiden zijn. In de aangrenzende Haarwerkstudio krijgt men in een prettige, rustige omgeving -met vol ledige privacy - persoonlijke aandacht en deskundig advies. Sinds juli van dit jaar is de kapsalon uitgebreid met Sunjunkie Spray tan Heiloo, gerund door Ageeth Put. Ageeth heeft twintig jaar ervaring in het kappersvak en is alweer 14 jaar werkzaam als kapster bij Kapsalon De Boer. Ter afwisseling wilde ze er graag nog iets bij doen, maar dan wel iets in de lijn van uiterlijke schoonheid. Ageeth: ,,Zo kwam ik op het idee van een spray-tanstudio en kapsalon onder één dak." Dus volgde ze de uitgebreide cursus en schafte de modernste apparatuur aan. „Spray- tanning wint aan populariteit. Steeds meer mensen zijn zich eivan bewust dat te veel zon en/of te vaak op de zonnebank schadelijk is voor de huid. Spraytanning biedt dan een snel en veilig alternatief. Ideaal om stralend en gebruind voor de dag te komen op een feestje of evenement. Door middel van spraytanning krijg je op een verantwoorde en snelle manier (een behandeling duurt slechts tien minuten) een natuurlijk uit ziende gebruinde huidsteint. De spray, die gelijkmatig over het lichaam wordt gespoten, bevat lichaamseigen stoffen (DHA) die hechten aan de opperhuid; de huid wordt bovendien gevoed. Het resultaat blijft onge veer zeven dagen zichtbaar." Met de nieuwste generatie spray-tan appa ratuur in huis kan Ageeth in drie verschillende sterkten sprayen en ook nog eens in drie verschillende kleurtonen. ,,Dit zorgt voor een natuur lijk resultaat, want mensen verschillen nu eenmaal van huidsteint." In september en oktober geeft Sunjunkie Spray-tan Heiloo korting op elke behandeling: fullbody, alleen de benen of alleen decolleté en gezicht. Houd voor meer acties de facebookpagina in de gaten. HEILOO - Wie graag zingt kan zondag 21 september terecht in de Witte Kerk. Van 16.00 tot 17.00 uur zal met elkaar bekende liederen worden gezongen. Belangstellenden van alle gezind ten zijn welkom. Medewerking wordt verleend door de Ter Coulster Cantorij, soliste Annelies Boer en de cantor-organist Gerard Leegwater. HEILOO - Vrijdagavond 19 sep tember houdt wijkvereniging plan Oost haar laatste keezavond van dit seizoen. Deze avond wordt uitgemaakt wie de Oosthonk keezwisselbokaal mee naar huis mag nemen. Wilt u een gezellig avondje keezen meldt u zich dan aan via e-mail keezen-oosthonk® hotmail.com of tel. 06-13420642 of 06-55347071. Start om 20.00 uur, de zaal is open om 19.30. Het Oosthonk vindt u in aan de Oostkanterl4 in Heiloo. HEILOO - Zaterdag 11 oktober van 10.00 tot 12.00 uur is er in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo een gezellige rommel markt. Wilt u een tafel reserveren om uw spullen te verkopen, dan kimt u contact opnemen met tel. 072-5331297. De afmeting van de tafel is 80 x 160 en kost 7,50. Slechts één tafel per persoon en op is op (geen handelaren). HEILOO - De collecte voor KWF Kankerbestrijding in Heiloo heeft 10.585,17 opgebracht. Heeft u de collectant gemist en wilt u alsnog een bijdrage leveren? Dat kan. Sms 'gift' naar 4333 en investeer eenmalig 2 euro, doneer online via kwf.nl/doneren, doe een eenmalige donatie via de machtigingskaart, die de col lectant achterlaat als u niet thuis bent of doneer via Facebook: collectebus.kwf.nl. HEILOO - Maandag 22 september starten weer de klaverjasdrives, met verloting van mooie prijzen. Iedereen is, het liefst met partner, welkom in Cultureel centrum De Strandwal naast de Kapel, op het GGZ terrein. De zaal is open vanaf 19.00 uur. Start is om 19.30 uur, tot 22.30 uur. Inlichtingen bij mevrouw G. Verhage, tel. 072-5123271 of bij mevrouw R. Geerlings, tel. 072-5339345. HEILOO - Op donderdag 18 september, kimt u, voorafgaand aan de fractievergadering van Heiloo2000, zaken bespreken die u als inwoner van Heiloo bezig houdt. Die kunnen zowel over algemeen gemeentelijk beleid gaan als over onderwerpen die met uw wijk te maken hebben, of zaken die u persoonlijk tref fen. U bent welkom om 20.00 uur in het gemeentehuis (oude ingang). Graag vooraf even mel ding maken van uw komst aan fractiesecretaris Rob Levie, tel. 06-54901626 of via e-mail: rob. levie@heiloo-2000.nl. Kijk voor het schema van de fractieverga deringen op www.heiloo-2000.nl. HEILOO - Videoclub Heiloo houdt in de maanden september tot en met april op de laatste vrijdag van de maand bijeen komsten waarin de producties van de leden worden getoond en besproken. Regelmatig krijgt de club verzoe ken om opnames te maken voor andere verenigingen of instellingen. Dat is heel leuk en betekent soms een gezellige en leerzame samen werking. Maar steeds vaker kunnen de leden die verzoeken niet hono reren door gebrek aan menskracht. Graag nodigt men daarom actieve video-filmsters en filmers uit om met ons mee te doen. U kunt ken nismaken op vrijdagmorgen 26 september in het Trefpunt. Vanaf 09.15 uur is er koffie. Kijk ook op Youtube en zoek naar Videoclub Heiloo of zoek in Heiloo online op Videoclub Heiloo. Informatie wordt u graag gegeven door de secretaris Wilma Roelofs, tel. 072-5333649. Videoclub Heiloo zoekt actieve video-filmers! Aangeleverde foto Tekst en foto: Carolien Breed Bodhi en Nick stonden hun mannetje in de keuken, zij bereidden de kipstukjes met satésaus. Foto: Carolien Breed HEILOO - Vrijdag 12 septem ber vond in restaurant Klein Varnebroek een bijzonder diner plaats. In die zin bijzonder dat de maal tijdvoorbereidingen, zoals het uit nodigen van de gasten, koken en bereiden van de gerechten, tafel dekken en dergelijke in handen waren van 15 jongvolwassenen met een beperking. Begeleid door het team van Klein Vamebroek hadden ze een uitge breid en gevarieerd koud en warm buffet samengesteld om van te watertanden. De vaste keukenbri gade van chef-kok Salco Molenaar kreeg 's middags hulp van een aan tal enthousiaste hulpkoks; Bodhi en Nick stonden him mannetje aan de 'warme kant' en Job, Naomi, Boy en Tessa bereidden de koude sala des en een overheerlijk toetje. Die extra hulp was welkom want om 18.00 uur werden niet minder dan 52 gasten veiwacht! De genodigden waren familie, vrienden en beken den van de hulpbrigade. Zij werden culinair veiwend met overheerlijke en prachtig opgemaakte vis- en vleessalades waaronder gerookte zalm, gerookte forel, tonijn en pepermakreel, Waldorfsalade, rol lade, caipaccio, aardappelsalade en een pastasalade met beenham en rosbief, gegarneerd met gevulde eie ren. En gebakken kipstukjes in saté saus met nasi. Als nagerecht stond vanille-ijs met een coulis van vers rood fruit op het menu. De kookworkshop (en het geza menlijk dineren) is een initiatief van Peter Guit van G-Sport Foimdation, Jeroen Haanstra van Stichting Kees en Lieke de Jong van Hattrick-Zorg. Op een avond als deze kimnen jon geren met een beperking -onder het motto Samen- in een andere dan de dagelijkse setting contacten aangaan en activiteiten onderne men met elkaar en andere mensen. En ook daarin het diner was zeer geslaagd!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 5