Nieuwe badmintonvloer officiéél geopend Voskuil en Van Etten aan kop bij Oppositie Dames 1 Meervogels tegen dames 2 Vido Sport 13 Jasmijn Lesterhuis vijfde op het EK Boekarest Judo SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Sterker HSV verliest toch Bridge Oosthonk Darttoernooi Clubkampioen schappen TCHU HEILOO - Tjerk Voskuil had in de openingsronde gewonnen en handhaafde zich aan de kop van de ranglijst door Matthijs Mühren in ronde 2 af te troe- Ook Cor van Etten en Jan Jonkheer hadden in de eerste ronde het punt gepakt en mochten nu onderling uitmaken wie lijstaanvoerder zou worden. Vanaf de opening al leek een remise uitslag hoogst onwaar schijnlijk, beiden waren uit op het volle pimt. Het werd een negen- tiende-eeuws soort schaak met vanaf het begin bloed aan de paal. Zo'n gevecht dat door de collega- schakers ademloos wordt gevolgd als ze klaar zijn met de eigen partij. Er werd geopend met het Fromgambiet en de gambietpion ging vlot retour. Elke zet bracht nieuwe tactische complicaties en trucs. Tegen elf uur leek Cor de beste kansen te hebben vooral dankzij zijn gunstig gepositioneerde torens. En inderdaad gaf hij mat op zet 36. Dick Oostrom had na een lange onderbreking de weg naar een schaakclub weer gevonden en vier de het met een overwinning op Piet Manni. Ook Stefan Solowjew boek te een winstpunt. De partijen van toppers Kees Jongkind en Simon Smit en aan het volgende bord Joop Kerst en Johan van der Wal eindig den in remise. Uitslagen: Jonkheer-Van Etten 0-1; Mühren-Voskuil 0-1; Sauer-Van den Brink 1-0; Huffnagel-Solowjew 0-1; Jongkind-Smit remise; Kerst- Van der Wal remise; Rump-Smith 1-0; Oostrom-Manni 1-0; Limmen- Gandossi 0-1; De Jager-Van der Ark 0-1. HEILOO - 't Vennewater Badminton heeft op zondag 21 september haar nieuwe bad mintonvloer officieel in gebruik genomen. Wethouder Rob Opdam verricht te de officiële openingshandeling door het knippen van een symbo lisch lint. In zijn toespraak sprak hij zijn bewondering en respect uit voor de autonome kracht van de badmintonvereniging. „Op geen enkel moment in de voorbije jaren heeft de badmintonvereniging bij de gemeente aangeklopt voor geld. Zij is een voorbeeld voor vele vereni gingen dat met een hands-on men taliteit heel veel vanuit eigen gele dingen gerealiseerd kan worden." Voorzitter Coos Keijser bedankte alle vrijwilligere die hebben mee gewerkt aan de vervanging van de vloer. Bijzondere dank sprak hij uit naar Ben Denekamp en Jos Hanek die als bestuursleden van de stich ting die de badmintonhal beheert, deze zomer veel tijd en energie hebben gestopt in het project. "32 Jaar geleden is deze badmintonhal, imiek in de regio, met hulp van veel vrijwilligere neergezet. Nu is de ver ouderde badmintonvloer er door vrijwilligere van de badmintonclub uit gesloopt, waarna de nieuwe vloer professioneel gelegd kon wor den. Met deze moderne vloer kan weer voor jaren op hoog niveau badminton gespeeld worden, door jeugd en senioren". De feestelijke opening werd door de voorzitter benut om een nieuwe actie te lanceren: 't Vennewater Vloervullere. Met deze actie kan iedereen m2 badmintonvloer adop teren en daarmee bijdragen aan de kosten die met de nieuwe vloer gemoeid zijn. De bijdrage is één malig, de roem als 'vloervuller' voor eeuwig, want alle 'vloervullere' worden met naam en aantal m2 op een prominent 'Vloervullerebord' vermeld. Meer informatie over de Vloervullere actie en over 't Vennewater Badminton is te vinden op www.badmintonvennewater.nl HEILOO- Ook dit seizoen organiseert het Oosthonk weer zes darttoernooien waarbij mooie prijzen zijn te winnen. De eerste is op zaterdag 27 september, aanvang 20.00 uur. Meer informatie over het darttoernooi van het Oosthonk: WWW.OOSthonk.nl/darten. Aangeleverde HA. Lijn 1. D.d. Klerk-H. Koomen 64,58% 2. Fam. Turk 62,50% 3. A. Kemper-J. Huting 56,25% 4. H. Franse-J. Kaandorp 52,78%, B. Lijn 1. E. Roozen-G. v. Lochem 60,00% 2. Fam. Keesen 53,75% 3. H. Sunder-C. Spruit 52,50% 4/5. J. Staphorsius-B. Kos en D. Wegewijs-G. v. Diest 50,00%. Volgende week is het plan om buiten op het gras te bridgen. Mochten er nog liefhebber van bui ten mee willen doen, dan bent u welkom. HEILOO - Binnen 18 minuten konden er al zes kansen worden genoteerd voor HSV, maar geen van deze kansen werd in een doelpunt omgezet; Tim van Hekken, Ruben Bugter en Jesper de Vré konden de Hercules-keeper niet verschalken. HSV kwam op achterstand in de negende minuut, na een bui tenspelsituatie. De rest van de eerste helft bleven de kansen voor HSV komen, maar een uitval van de Zaankanters mondde via een goal uit buitenspelpositie in een 2-0 achterstand bij de rust. Tijdens de tweede helft scoorde Lennart Nobbe in de 67e minuut en werd het 2- 1. Invaller Hessel Zonneveld had de bal uit een goede actie teruggelegd op Jesper de Vré en een volgende actie van Hessel werd door de Hercules doelman gestopt. Na een uitval van Hercules werd de bal naast gescho ten. Ook de vier minuten extra speeltijd, onder andere door de vele overtredingen en vijf gele kaar ten voor de Zaanse ploeg, mochten niet baten. Foto: Hans Ursem De Badmintonvloer van 't Vennewater is klaar voor gebruik Aangeleverde Foto REGIO - Vorige week, stond de tweede competitiewedstrijd van het veldseizoen op het pro gramma voor de dames 1 van Meervogels. Voor de wedstrijd werd er een team foto gemaakt in de nieuwe outfits, waarvan de broekjes gesponsord zijn door Harry Lute en de shirts door An der Idee en Verloskundigen Heemskerk. De wedstrijd werd gekenmerkt door snel en beweeglijk spel. De teams gingen in het begin gelijk op, maar Meervogels stond verdedigend steeds sterker en bleef flink scoren uit snelle aanvallen en breaks. In rust stond Meervogels dan ook op een 13 - 7 voorsprong. De tweede helft bleef het spel snel en werd door Meervogels gescoord uit mooie aanvallen en systemen. Het lukte Vido niet om het tij te keren, ondanks de vecht lust. Meervogels bouwde him voor sprong verder uit en won de wed strijd uiteindelijk met 23-12. HEILOO - De Clubkamioen- schappen TCHU senioren 2014 waren zeer succesvol dankzij het mooie weer, de enthousiaste deel nemers en -als vanouds- door de lekkere hapjes geserveerd tijdens de twaalf toernooidagen. op 9 september startten 255 deelnemers om uiteindelijk op zondagmiddag 21 september te eindigen met 19 fmale par tijen in diverse categorieën. Clubkampioen Franky Monteban had mooie woorden over voor de organisatie, die al vele jaren in vertrouwde handen is van Oliver Pohley, Hans Kramer, Wouter van Dam, Jaco Poldervaart en Ron Kosters. Dit werd nog eens door de de voorzitter Chris van Halderen bevestigd in zijn dank woord. De organisatie bedankt alle deelnemers en staat op 8 sep tember volgend jaar weer klaar!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 12