Smit Partners loopt weer Dam tot Damloop Basketballers Flashing Heiloo starten sterk AV Trias B pupillen beste ploeg van Noord-Holland Clinic rolstoeltennis bij TV Limmen 13 INGEZONDEN MEDEDELING Jasmijn Lesterhuis vijfde bij Judo EK Boekarest UITKIJKPOST 24 SEPTEMBER 2014 HEILOO - Het is team Smit Partners Accountants Fiscalisten weer gelukt om de eindstreep van de Dam tot Damloop te halen. Het enthousiaste business team ging om 13.40 uur met maar liefst twintig lopers van start in één van 's werelds grootste hardloopfeest waaraan totaal 65.000 hardlopers deelnemen. Dit jaar extra speciaal: het was de dertigste jubileumeditie van de Dam tot Damloop. Thijs Smit, directeur van Smit Partners, daagt zijn collega's, zakelijke relaties, familie en vrienden ieder jaar weer uit voor dit sportieve evene ment. „Sportief met elkaar bezig zijn vind ik belangrijk. Daarnaast houdt een sportprestatie je scheip, ook tijdens het werk." Natuurlijk is het hele festijn rondom de Dam tot Damloop voor het accountantskantoor ook een leuke happening. Met zo'n grote groep hardlopers de tien Engelse Mijl afleggen vanaf de Prins Hendrikkade in het centrum van Amsterdam, via de IJtunnel naar hartje Zaandam. Langs de kant door meer dan 250.000 toe schouwers aangemoedigd worden. Team Smit Partners kijkt trots terug op deze sportprestatie. HEILOO - De 18-jarige Jasmijn Lesterhuis heeft in haar eerste jaar in de klasse tot 21 jaar op het Europees Kampioenschap in Boekarest een vijfde plaats afgedwongen. Ze startte met een stuntje door de als tweede geplaatste Italiaanse kampioene Rosetta met ippon te verslaan. De partij tegen de Poolse Pacut ging gelijk op tot Jasmijn vlak voor tijd een yugo tegen kreeg. In de herkansing werd vervolgens met houdgreep gewonnen van de Hongaarse Salanki. De strijd om het brons tegen de ervaren Franse kampioene Pierret ging helaas verloren, zodat Jasmijn zich tevreden moest stellen met een vijfde plaats. Foto: Menno Lesterhuis HEILOO - Op zaterdag 20 sep tember mochten zeven pupillen van AV Trias meedoen aan de finale van de pupillencompeti- tie bij AV DEM in Beverwijk. De geselecteerde pupillen hadden in de voorbereiding naar deze fmale speciale trainingen gekregen van werptrainer Piet Singer, toptrai- ner Sven Ootjers en van topatleten Lisanne en Laura de Witte en Job Beintema. Bij de B-jongens had Gijs Smolenaars zich als tiende indivi dueel geplaatst. Gijs begon met het onderdeel verspringen en gaf met een zijn visite plaatje af door 3.90 meter te springen. Hierna sprintte Gijs naar een tijd van 7.1 en stootte hij de kogel naar 5.13 meter. Helaas net te kort voor een podiumplaats. De B-pupillen meisjes Resa Witte, Jara Groot, Laura Croux, Iris Kramer, Fiep Adriehem en NikaKloosterman waren superieur in de voorronden. Met vijf deelne mers en Fiep als reserve gingen ze de fmale in. De meisjes startten met estafette en liepen naar een derde tijd. Kogelstoten is niet hun sterkste onderdeel, maar door de trainingen van Piet Singer ging dit een stuk beter. Op de sprint blonk Laura uit met een prachtige tijd van 6.5 op de veertig meter. Als laatste onderdeel: verspringen. Hier sneuvelden velen pr's. Laura sprong maar liefst 3.96; een verbetering van het clubrecord. Zij werd derde in het individuele klassement. Als ploeg haalden de B meisjes het podium met de eerste plaats! Bente Madderom ging als derde geplaatst bij de Al meisjes de fmale in. Bente mocht als eerste onder deel balwerpen en gooide daarmee meteen een pr van ruim 21 meter. Op de 60 meter sprint liep zij als enige Al meisje beneden de negen seconden: 8.9! Op het slotonderdeel verspringen veroverde zij de eerste plaats in deze fmale met de verste sprong van 4.26 (slechts acht centi meter minder dan het clubrecord). Zij is daarmee de beste A-pupil van Noord-Holland. LIMMEN - Op vrijdagavond 26 september is er een unieke clinic rolstoeltennis op ten nispark De Voetel in Limmen. Ronald Vink, top rolstoeltennis ser zal deze demonstratie geven tegen de clubkampioenen van TV Limmen. Iedereen die dat wil kan plaats nemen in een rolstoel en de ten nissport op deze manier een keer uitproberen. Kortom: een imieke avond voor zowel leden als niet- leden! De demonstratie en clinic wordt gehouden op vrijdagavond 26 sep tember op tennispark De Voetel, Kapelweg 10 in Limmen. Tijd: van 19.00 tot circa 21.30 uur. Na afloop is er Meet Greet met Ronald. Deelname aan deze avond is gratis! De twee U12 jeugdleden (Solana di Mattia en Floor Kerssens) steunden de jongens van U20. Foto: Charlotte Kengt HEILOO - De kop is er af voor het jongens U20 team van Flashing Heiloo. In een aan trekkelijke wedstrijd liet het team van Paul Aris een alles zins positieve indruk achter. Tegen het sterke Celeritas/Donar uit Groningen werd weliswaar ver loren (52-68) maar op het tweede kwart na bleven de Heiloënaren prima in het spoor. Daarbij werden zij vanaf de bank gesteimd door twee basketball stars uit de meis jes U12, Solana di Mattia en Floor Kerssens. Zij mochten de hele wed strijd en de voorbereiding met het team optrekken. Coach Aris kreeg vlak voor de wedstrijd te maken met het wegval len van Jeroen Aris door een rug blessure. Het team pakte dit verlies goed op. Vanaf het begin werd dui delijk dat Groningen de winst niet zo maar in de schoot gewoipen zou krijgen. Met een felle man-to-man verdediging werd de aanval van Celeritas stevig in de tang gehou den. In de eigen aanval speelde Flashing overigens zelf te onrustig. Het leidde tot veel balverlies. Toch wist het team uit Heiloo brutaal een voorsprong te nemen (11-6), maar gaf deze in de laatste minuut van het eerste kwart onnodig uit han den (11-11). In het tweede kwart kreeg het team van Paul Aris het lastig. Celeritas zette een tandje bij, waar Flashing het antwoord op schuldig moest blijven(ll-17). Na een time-out herstelde het Heiloose team zich en onder aanvoering van uitblinker Robbert de Ruiter kon de schade worden beperkt. De rust werd bereikt bij 20-27. In het derde kwart startte Flashing Heiloo met een fullcourt press. Celeritas had het even moeilijk en de achterstand werd snel verkleind tot drie punten in de vierde minuut (30-33). Een Groningse time-out sorteerde effect en het verschil werd weer groter (30-38). Wederom Robbert de Ruiter hield de thuisploeg toch nog enigs zins in de wedstrijd en bracht door enkele fraaie scores de stand op 35-38. Toen de boomlange center Max van Rixel met vijf fouten naar de kant moest, leek het team uit Heiloo te knakken. Celeritas pro fiteerde direct en nam een beslis sende voorsprong (3546). Maar Flashing bleef goed meedoen; het bleef een leuke wedstrijd om naar te kijken. Het eindsignaal klonk bij 52-68. Ondanks deze nederlaag kan Flashing met een positief gevoel terugkijken. Komende zaterdag 27 september speelt Flashing Heiloo uit tegen Hoofddoip (20.45 uur in sportcomplex Koning Willem Alexander).

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 13