Manicure voor konijn Expositie in de Witte Kerk Paul de Graaf palingroker 2014 Zondag Diëter'De7 25% KORTING Bij iedere behandeling bi aankoop producten van G-RATXd vimi^osT 6 Nu tijdens de verbouwing van de Heerenweg Start cultureel seizoen De Beun Extra dikke bollen! REVLDN van 12.00 tot 17.00 uur Narcissen of tulpenmix Inhoud 100 bollen per zak, extra dikke bollen. pnjsplukker Per zak 1 Intratuin Heerhugowaard Zuidpoort 1. 072-5757157 Donderdag en vrijdag koopavond, www.intratuinheerhugowaard.nl HEILOO ER IS AL EEN UITVAART VANAF 3.180,- BIJ PE BESTELLING VAN GEBOORTE KAARTJES EEN GEBOORTE- APVERTENTlE 24 SEPTEMBER 2014 UITKIJKPOST HEILOO - Een konijn met lange nagels of een cavia met een haakje aan zijn nagel. Het Knaagdiercentrum in Heiloo weet er wel raad mee. Vanaf vol gende week woensdag houden zij maandelijks een 'manicure inloopspreekuur' voor konijnen en cavia's. Het Knaagdierencentmm in Heiloo ervaart dat veel mensen er tegenop zien om zelf de nageltjes van him konijn of knaagdier te knip pen. Ze zijn bang dat ze in het leven knippen waardoor het dier pijn krijgt en gaat bloeden. Een knip beurt wordt daarom vaak onnodig lang uitgesteld. Lange nagels kun nen voor een dier erg vervelend zijn. Om die reden introduceert het Knaagdierencentmm nu het inloop spreekuur nagels knippen. Op woensdagmiddag 24 sep tember kimnen mensen tussen 13.00 en 15.00 uur langskomen om de nageltjes van him konijn of knaagdier te laten knippen. Het Knaagdierencentmm vraagt een vergoeding van €6,50 per dier. Het geld komt direct ten goede aan het opvangwerk. Jaarlijks vangt het Knaagdierencentmm in Heiloo circa 850 konijnen en knaagdieren op. Denk aan dieren die weerloos zijn achtergelaten of dieren waar door omstandigheden niet meer voor kan worden gezorgd. Al deze dieren worden liefdevol opgevan gen in het opvangcentrum. Het Knaagdierencentmm doet haar best om voor ieder dier een nieuw baas je te vinden. Informatie over het 'manicure-spreekuur' is te vinden op www.knaagdierencentmm.nl HEILOO - Het Witte Kerkje is het sfeerrijke decor voor de kunst van drie bekende regio nale kunstenaars, die voor het eerst gezamenlijke exposeren. Er wordt voornamelijk nieuw werk getoond, waarbij de bronzen beelden, schilderijen en glasobjec ten op verrassende en harmonieuze wijze samengebracht zijn in deze tentoonstelling. De drie kunste naars die exposeren zijn: Thomas Bogaard uit Bergen (schilderijen): in zijn schilderijen laat hij de natuur spreken. De zinderende hitte van de Mediterranee of de ruimte van de stranden en de ruigheid van de Noordzee worden door hem haast voelbaar op het doek weergege ven... Wilma Hoebee uit Alkmaar (bronzen beelden): de essentie van haar werk is de natuur, de plek van mens en dier in de natuurlijke orde. Zij weet als geen ander haar vogels en andere dieren him eigen per soonlijke uitstraling te geven. Lida Dijkstra - Pastoor uit Hensbroek (glasobjecten): toont verschillende thema's: glazen stadjes, bloemen velden en abstracte objecten. Haar objecten zijn kleurrijk en verfijnd. Duidelijk van haar hand en spranke lend in iedere omgeving. Met enorm veel plezier ontweipt zij deze objec ten. De expositie is te bezichtigen in het weekend van 27-28 september van 11.00 tot 17.00 uur. Gratis toe gankelijk. De kunstenaars zijn aan wezig. HEILOO - Het culturele seizoen in theater De Beun gaat weer van start. Zaterdag 27 september vindt de eerste beroepsvoorstelling plaats: Hadewych Minis komt haar geheel eigen muziek spelen: zelf geschreven en gecomponeerde nummers, waarbij ze zichzelf begeleidt op basgitaar. Een combinatie van punk, funk en pop. De show begint om 20.15 uur. Hadewych Minis is bekend als actrice, maar twee jaar geleden gooide ze het roer om en ging ze zingen. "Op het podium sta ik als mezelf, eerlij ker kan niet. Alles wat je ziet en hoort komt uit m'n eigen koker, dat is nogal doodeng en kwetsbaar maar ook fantastisch!" zegt ze daarover. Op 1 oktober presenteert Hadewych Minis haar album 'The truth and nothing but the truth' in De Kleine Komedie in Amsterdam. Ze speelt deze muziek ook in de gelijknamige voostelling in De Beun. Onder bezoekers worden twee cd's verloot. Aangeleverde foto HEILOO - Onder prachtige omstandigheden streden afgelo pen zaterdag 15 amateur palingro kers om de Sportcafé Vennewater bokaal. Het dit jaar voor de veer tiende maal gehouden Open Kampioenschap van Heiloo werd door veel publiek en supporters bezocht. De jury had het weer behoorlijk moeilijk. Winnaar werd Paul de Graaff, tweede J.P Bakker, derde Ed van IJzedoom en vierde Srnokey John Scheepmaker. Amateur palingrokers streden om de eerste prijs. Aangeleverde Foto intratuin kleurtje leven Supplier to Men open Aanbiedingen zijn geldig t/m 28 september. Een goed verzorgde uitvaart hoeft niet duur te zijn Voor meer info: www.uitvaartdekker.nl UITVAARTVERZORGING Iedere uitvaart op maat Ongeacht waar u verzekerd of lid bent! Thuisopbaring of in een uitvaartcentrum naar keuze Mogelijkheid tot een kosteloze voorbespreking Transparant Vraag gratis uw 12 26 T4 laatste wensenmap aan (dap Drukkerij Uitkijkpost De Hoefsmid 5, Heiloo tel. 072 5330175

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 6