's Werelds beste mentalisten naar Heiloo Heerlijke arrangementen bij Health Beautycentrum Madeleine HEMA brengt design collectie MOAM INGEZONDEN BRIEF Verkeersregels Repair CafÈ Contactgroep Partnerverlies Zandsculpturen festijn Operette op de zondag middag Stedelijk Museum Alkmaar High Tea bij de Loet Lunch plus Bingo Lunch bij Herberg Jan Schilderen met acryl verf Bridgecursus Snuffelen aan Amsterdam Bieb. CBS de Duif start kinderboekenweek dansend UITKIJKPOST 24 SEPTEMBER 2014 STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl HEILOO - Met tien keer goud op zak tijdens het Nederlands kampioen schap voor de goochelkunst, het winnen van de grootste gooehelprijs de Grand Prix en hun onderscheiding als beste mentalisten ter wereld staan Rob en Emiel officieel in de absolute wereldtop! Rob en Emiel zijn onder andere bekend geworden door him finaleplaats in het televisieprogramma De Nieuwe Uri Geiler. Daarnaast is dit duo ook de laatste tijd te bewon deren tijdens 'Steet Magic' op NPO Zapp. Naast hun uitverkochte shows over de hele wereld en optredens in tietallen televisieprogramma's zul len de mentalisten nu afreizen naar Fletcher Hotel-Restaurant Heiloo om magie, cabaret, verwondering en humor te combineren in hun show tijdens het Magie Cabaret Theater Diner. Tijdens deze show zal er een overheer lijk 5- gangen diner worden bereid door de topkoks van Fletcher Hotels waarbij u culinair wordt verrast en ondertussen geniet van een ongeloof lijke show.Deze avondvullende show zal op dinsdag 30 september vanaf 19.00 uur gaan plaatsvinden. Let op: de helft van de kaarten zijn al ver kocht. U kimt reserveren aan de receptie van Fletcher Hotel Heiloo aan de Kennemerstraatweg 425 of via de website www.FletcherEvents.nl. Deze avond wordt aangeboden voor een magische prijs van slechts 49,50 per persoon of per 6 personen voor 45,- per persoon Prijs is inclusief het diner! Bel voor meer informatie naar 072-5052244 of kijk op de website. Consulenten van Veilig Verkeer Nederland leggen dinsdag 14 okto ber om 10.00 uur in het Trefpunt de laatste veranderingen van verkeersregels en -borden uit en beantwoorden al uw vragen. Nuttig voor iedereen die auto rijdt of per fiets aan het verkeer deelneemt. De entree 3,50, tevoren telefonisch aanmelden. De vrijwilligers van het Repaireafé staan op zaterdag 27 september van 10.00 tot 13.00 uur weer paraat in het Trefpunt. U bent welkom met alle spullen die een tweede kans verdienen. Dinsdag 7 oktober om 13.30 uur is er in het Trefpunt weer een bijeenkomst van de Lotgenoten Contactgroep Partnerverlies. Deze keer is het thema: Spijt. Entree €5,- incl. consumptie. Meer informatie via welzijnscoach Karlijn Sengers, 072-5331297 of welzijnscoach® welzijnheiloo.nl Bustocht op zaterdag 11 oktober naar het Veluws Zandsculpturen festijn in Garderen. Het thema dit jaar is "Beleef de Gouden Eeuw". Vertrek rond het middaguur, de prijs is 36,- incl. een consumptie met wat lekkere. Vertoning van operettefilm Die Fledermaus voorzien van Nederlandse ondertiteling op zon dag 12 oktober om 14.00 uur in het Trefpunt. Met korte presentatie over inhoud en muziek door Ton Verbraak. Entree 6,50 incl. een kopje koffie, tevoren telefonisch aanmelden. Voor de senioren van Heiloo op 4 of 5 oktober een gratis rondleiding door de expositie "Gouden Eeuw van Alkmaar" in het Stedelijk Museum Alkmaar. Rondleiding op zaterdag 4 oktober om 10.00 uur of naar keuze op zondag 5 oktober om 14.00 uur. Meldt u aan voor dit initiatief van Gouden Dagen Heiloo bij onze receptie of via e-mail sca. welzijnheiloo@gmail.com. Vrijdag 3 oktober om 14.30 uur in Overkerek een lezing over het expositieonderwerp. Zaterdag 27 september om 16.00 uur kimt u deelnemen aan een High Tea bij de Loet. De prijs is 12,50. In het Trefpunt wordt op zondag 28 september de lunch opgediend, met als extra attractie een Bingo. De entree bedraagt 10,-. Het diner ad 7,95 op vrijdag 3 oktober in het Trefpunt is inmiddels volgeboekt. De locatie voor de lunch van maan dag 29 september is het restaurant Herberg Jan. Deelnameprijs 8,50. Creatieve cursus voor zowel beginners als gevorderden, met docente Trudi Buis. Verschillende aerylteehnieken worden in 25 les sen behandeld. De lessen zijn op donderdagmiddag om 13.30 uur. De cursusprijs is 220,-. Zondag 5 oktober van 13.30 tot 16.30 uur start een cursus bridge voor half gevorderden, ook geschikt voor wie boekje 2 al eens heeft doorgewerkt. De lessen wor den gegeven door een NBB gedi plomeerd bridgedoeent. De kosten bedragen 125,- voor 14 lessen. Caleidoscopische vooretelling op zondag 5 oktober om 14.00 uur van Gerard Voortallen en Wirn Weijsman over him geliefde Amsterdam. Verhalen, beeld en geluid. Een stukje historie, bruine cafés, oude beroepen, muzikaal Mokurn, standwerkers, en meer. Entree 9,-, meldt uw komst svp tevoren. HEILOO - Houd je van Fashion Design, grijp dan je kans! Engelse tafere len, met dranghekken en mensen in slaapzakken voor de deur om vooral de eerste te zijn, hoef je in Heiloo misschien niet te vrezen. Maar op maan dag 29 september om 09.00 uur start HEMA Heiloo op stijlvolle wijze met de verkoop van de unieke en in beperkte oplage uitgebrachte MOAM kle dingcollectie. Om dit startschot van de HEMA Designweken te vieren wordt u maandagochtend aanstaande hartelijk verwelkomd door bedrijfsleidster Ada en haar team; met koffie en een leuk aardigheidje. En heel veel 'must have designer clothes!'Vier jonge, talentvolle kledingdesigners van het MOAM designcollectief hebben deze collectie speciaal voor HEMA ontwor pen. Met hippe, makkelijk draagbare kledingitems, geprezen door de redac tie van het magazine LINDA omdat ze zo 'lekker zitten'. In de eerstvolgende LINDA wordt aandacht besteed aan de MOAM collectie. De trendy collectie, samengesteld uit een pantalon, colbert, rok, jurkje, bloes, sweatshirt, trui, muts, bijpassende sjaal, sokje en geweven panty's (60 en 20 denier in één panty), munt uit door de uitstekende pasvorm en snit, de bijzondere belij ning en dessin. Betaalbare designerkleding voor elk moment. Daarnaast biedt MOAM een aantal superleuke producten, die ook nog eens verdraaid handig zijn.Ook tijdens Loocals Fashion, op zaterdag 4 oktober in winkel centrum 't Loo, worden HEMA klanten op en top veiwend. De 'rode loper' wordt uitgerold, want de MOAM collectie sluit prima aan op Fashion, het thema van deze editie van Loocals. Altijd een vriendelijk woord. Een tafel, Een computer, En een desk. Maar vooral boeken, Levensverhalen van mensen, die op zoek zijn, Die levensverhalen, romantiek zoeken, Of totale fictie, benijden. Anderen, alleen een krant met koffie. Uren achtereen, de bieb mensen op de been. Een stort golf. Kinderen, die de weg vinden, in het A,B,C, Stilte creëren. Uitleg en een span nend verhaal, uit de mond van de bieb medewerker, die neemt je mee, in een van de boeken., levens echt. Een praatje, Een ander boek, de computer, all round zijn. En zomaar ineens Gaat het allemaal over in een warme golf van.rust. Isabel Strooper, Heiloo HEILOO - Beautycentrum Madeleine biedt heerlijke arran- gemeneten aan, voor het gehele lichaam. U kunt zelf uw arran gement samenstellen, deze zijn beschikbaar vanaf 42,50 Bij Massagepraktijk Body Soul kimt u terecht voor ontspan ningsmassage, voetreflexmassage, cupping en/of guasha. In een sfeer volle, rustige omgeving kunt u reke nen op de persoonlijke aandacht die u verdient! www.massageprakti.jk- bodyandsoul.nl EvaNails is gespecialiseerd in kunstnagels, pedicure of Spa Pedicure Deluxe, gellak en mani cure. Voor nagelbijten, nageldesign (keuze uit 103 kleuren nagellak) of voor bijvoorbeeld bruiloften bent u bij EvaNails aan het juiste adres. EvaNails werkt met topmerken als CNDCreative, YoimgNails en SpaRitual. Hebt u ook zo'n gevoelige huid, verouderde huid, last van acne of hyperpigmentatie? U kunt nu terecht bij Schoonheidsstudio072 voor huidverbetering met Dermalogiea, om een huidprobleem aan te pakken. Tevens waxen, make-up van Lookx en gratis huid advies. Joyce Vermeeren is een erva ren therapeut in acupunctuur en natuurgeneeskunde. Zij biedt pro fessionele zorg met persoonlijke aandacht. Voor lichamelijke en psychische klachten bij volwasse nen en kinderen. Ook stoppen met roken en ondersteuning bij afvallen. Vergoeding zorgverzekeraars moge lijk, www.acupimctuurheiloo.info of 06-51476974 De pedicurepraktijk van Ineke Zuiderwij k heet Voetje voor Voetje. Een standaardbehandeling bestaat uit het verzorgen van de nagels en omgeving, het behande len van schimmelnagels, het verwij deren van eelt en likdoorns en het behandelen van kloven. Na het verwenarrangement gaat u met mooi gekapte haren van Kapsalon Madeleine het beauty centrum uit. Voor een fijne verwendag met vriendinnen, zussen of uw moeder kimt u een afspraak maken op tel. 072-5334723. Tot ziens bij Health Beautycentrum Madeleine, Kennemerstraatweg 452. HEILOO - Op maandagmorgen 22 september werden ouders en leerlingen van CBS de Duif verrast door het team, dat een spet terende opening van de Kinderboekenweek had voorbereid. Iedereen werd verwelkomd met muziek op een versierd school plein. Dit jaar is 'Feest' het thema van de Kinderboekenweek en dat was duidelijk te zien. Een zumbatrainer gaf ouders en kin deren een miniworkshop op het plein. Na een halfuurtje presen teerden ouders en kinderen een gezellig dansje op "Happy' en danste het hele plein op het feestlied van de Boekenweek van Kinderen voor Kinderen. Foto: Marina Bmijnzeel

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 7