GTH houdt Het Grote Gymfeest zwembad Loos Nieuwe kantine De Foresters officieel geopend Sport 14 Sponsor en kick-off middag HSV een groot succes Afzwemseizoen Weer gestart ill 8 OKTOBER 2014 Diploma A is binnen! Aangeleverde foto TURNEN HEILOO - Bijna 200 gymclubs in heel Nederland vieren van 15 tot en met 22 oktober de derde editie van Het Grote Gymfeest. Ook bij G.T.H. Heiloo kunnen kinderen vanaf twee jaar deelne men aan een uitdagend programma vol beweging. Via workshops en proeflessen, waaronder gymmen, turnen, springen, dansen en mis schien wel freerunning, maken kinderen kennis met de gymsport. Met Het Grote Gymfeest wil de KNGU kinderen in beweging krij gen en enthousiasmeren voor de gymsport. Het Grote Gymfeest is een initiatief van de Koninklijke Nederlandse Gymnastiek Unie (KNGU). Olympisch kampioen Epke Zonderland, trotse ambassa deur van Het Grote Gymfeest: „Ik vind het gaaf om zoveel mogelijk kinderen in Nederland enthousiast te maken voor de gymsport en met zijn allen lekker te bewegen!" Jaap Wals, directeur KNGU: „Het succes van de eerste en tweede editie van Het Grote Gymfeest was ongekend. Tienduizenden deelne mers vonden de weg naar een gym club bij hen in de buurt. Direct na afloop meldden zich steeds honder den nieuwe leden aan bij gymclubs verspreid in Nederland. Onze ambi tie is iedereen vanaf jonge leeftijd een leven lang te laten bewegen. Het Grote Gymfeest is een fantas tisch middel om dat te stimuleren. Het Gymfeest is bovendien een leuk uitje voor kinderen in de herfstva kantie. Er is altijd wel een gymclub dichtbij." Alle informatie over Het Grote Gymfeest is te vinden op www. hetgrotegymfeest.nl. HEILOO - Een grote opkomst, prachtig weer, overtuigende winst van HSV1, een goede organisatie, leuke sponsors, en natuurlijk de nieuwe tenues. Het zijn de elementen die ervoor zorgden dat het afgelopen zondagmiddag een groot succes is geworden. Tot laat in de middag was het heerlijk toeven op het terras van De Basis bij HSV. HSV wil graag haar sponsorcommissie, kledingcommissie, kanti- nepersoneel, fotograaf en alle andere helpende handen hartelijk bedanken! Van alle 41 jeugdteams was er een vertegenwoordiger om het nieuwe tenue te showen. Met uiteraard het nieuwe sponsor logo op het shirt. Van 5 tot 18 jaar; gemoedelijk en trots bij elkaar op de tribune voor het fotomo ment. Foto: Paul Stam HEILOO - Zaterdagmorgen 27 september is het nieuwe afzwemseizoen van zwembad Loos van start gegaan met het A, B en C diploma. Hiervoor kwamen 67 leerlingen naar zwembad De Beeck in Bergen. De verplichte banen en vaardig heden werden in een vlot tempo gezwommen. Alle leeftijden lieten zien dat er in de vakantie vooral geoefend was op het duiken en onderwater zwemmen. Iedereen kon dan ook gefelici teerd worden met zijn of haar diplo ma. De geslaagden zijn: Diploma A: Sofie Aubertijn, Emma van Dijken, Siebe Dijkstra, Noëlla Duijvestijn, Jobbe Giesbertz, Tom Groen, Chris Jonkers, Rens de Laleijne, Eliezer Pinto, Feline Pronk, Julie Rotteveel, Rosalie Rus, Andrea Sinnige, Thom van der Sluijs, Guusje Smit, Elise Stam, Amber Veldhuizen, Charlotte Verbaas, Fleur Voulon, Roos Weijers, Jente Zander. Diploma B: Dennis Admiraal Milco Baltus, Tess Beers, Dido Bloedjes, Liselore Blok, Alexandra van Boggelen, Puck van den Bos, Quinten Burgmeijer, Anouk Dekker, Olivier Fijnheer, Ties Galavazi, Tristan van Genne, Fenna Gouverneur, Julianne van der Horst, Nikki Houtenbos, Dean Huiberts, Floortje Korver, Joachim Kreher, Kira Kreher, Wobbe Kruize, Ruben van Niekerk, Marcos de Niet, Nick Oostrom, Feline Römelingh, Sabine Rotteveel, Roos Seijmonsbergen, Luc Serrarens, Silvio Serbassi, Floor Visser, Caz Voet, Philien de Waard, Nine Westerman, Shanna Wilvers, Joehem van Zeist, Jens Zwanenburg. Diploma C: Feike Donia, Sibbe Ham, Abdallah Khalid, Floortje Leek, Sarah Ligthart, Mart Metzelaar, Jip van Oostindie, Yara Reitsma, Marjolein Roest, Hannah Sehotborgh, Rianna Venema. SCHAKEN LIMMEN - Eenmaal per jaar zoeken de schakers van de ver enigingen Oppositie uit Heiloo en Vredeburg uit Limmen elkaar op om op zoveel moge lijk borden een zogenaamde 'massakamp' te spelen. Op vrijdag 3 oktober werd de zoveelste editie gespeeld. Deze keer was SV Vredeburg de gastheer. Ter illustratie van de goede onder linge verhoudingen had Oppositie voorzitter Fred Smith een bos bloe men meegenomen die bestemd was voor de eerste Vredeburger die een vol pimt zou scoren. 'Bob Bosma bezorgt Barry Blekemolen bos bloemen' is de mooi allitere rende, maar iets te lange koptekst die vervolgens van toepassing was. Bosma verloor in een gelijkwaardig eindspel zomaar een stuk en daar mee de partij. Toch was dit voor Vredeburg gimstige resultaat niet exemplarisch voor wat op de der tien borden gebeurde. Jos Admiraal en Jaap Limmen zagen een gunstige stelling tegen Luea Gandossi en Jan Jonkheer toch in remise verzanden, teiwijl Bert Hollander, Hidde Ebels, Gertjan Hafkamp en Jan Borst door onnodige fouten verloren van res pectievelijk Cor van Etten, André van der Ark, Piet Manni en Aart van den Brink. Incidenteel suc ces was er ook voor Vredeburg: Harold Ebels won op het eerste bord van de sterke Simon Smit. In een bloedstollend eindspel met een pion meer overschreed Smit de toe gestane bedenktijd. Niels Hageman won in een gedegen partij van Fred Smith en Hans de Goede toonde zich sterker dan Harry de Jager. De remise van Sandra Hollander op het tweede bord tegen de ervaren Peter Folkertsma mocht knap genoemd worden. Maar uiteindelijk pakten de Limmers net iets te weinig pun ten om de massakamp te kunnen winnen: 5,5 -7,5. Daarmee blijft de beker voor minimaal een jaar in de prijzenkast van SV Oppositie. De mooie traditie zal volgend schaakseizoen ongetwijfeld weer een veivolg krijgen. Dan weer in Heiloo. Een maal per jaar zoeken de schakers van Oppositie en Vredeburg elkaar op. Foto: Marlies sturk H«naw:»m KOPPES BDUWWJNOE

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 13