m m contact Feestavond speciaal voor vrijwilligers HEILOO GEMEENTE Bezwaar maken Burgerzaken Bouwen en Wonen Verkeer Heeft u vragen? Bel meteen!! Volg ons op nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo UITKIJKPOST OKTOBER 2014 uur geopend door wethouder Elly Beens. Hierna zorgt Vrolijk entertainment voor een heerlijke mix van muziek en humor en wordt u getrakteerd op een act die speciaal voor vrijwilligers is gemaakt. We sluiten de feestavond informeel af met een hapje en een drankje. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw A. Busso-Besseling van de afdeling Welzijn, telefoonnummer 072 535 66 82. Op dinsdagavond 2 december organiseren wij een feest avond speciaal voor vrijwilligers, die actief zijn in Heiloo. Burgemeester en wethouders hebben grote waardering voor mensen die zich belangeloos voor anderen inzetten en willen hen daar heel graag voor bedanken. Zij nodigen daarom alle vrijwilligers van harte uit zich voor deze avond aan te melden. De feestavond is in Theater De Beun, Willibrordusweg 2 in Heiloo. De avond en begint om 19.00 en duurt tot ongeveer 22.30 uur. Vrijwilligerswerk is een noemer voor heel veel verschillende activiteiten. Zoals het voorlezen op school, inzetten voor een sportvereniging, bijdragen aan het jeugd- en jongerenwerk of iets doen op natuur- en cultuurgebied valt onder vrijwilligerswerk. Maar ook met het ondersteunen van de buurman, helpen bij het organiseren van een buurtfeest of collecteren voor een goed doel, leveren vele vrijwilligers een bijdrage aan de samenleving. U zelf of een andere vrijwilliger aanmelden U kunt tot en met vrijdag 21 november uzelf of een andere vrijwilliger aanmelden via de website www.heiloo.nl. U kunt ook aanmelden via telefoonnummer 072 535 66 66. Speciaal programma U bent van harte welkom vanaf 19.00 uur. Een welkomst drankje staat dan voor u klaar. De avond wordt om 19.30 Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: bur gemeester of burgemeester en wet houders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Noord-Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u griffierecht. Omgevingsvergunningen Ontvangen aanvragen - Fontein Verschuirlaan 4, zaaknum mer 14 10004, bouwen schuur, ont vangen: 26 september 2014 - Kennemerstraatweg 163, zaak nummer 14 10005, vernieuwen dakkapel op voordakvlak woning, ontvangen: 27 september 2014 - Kennemerstraatweg 432, zaak nummer 14 10022, restaureren inrijpoort met leeuwen landgoed Ter Coulster, ontvangen: 29 september 2014 Ingetrokken - De Droogmakerij 55, zaaknummer 11 13615, bouwen bedrijfspand Verleende vergunningen - Geestakker 25, zaaknummer 14 08953, vergroten woning (dakop- bouw), verzonden: 2 oktober 2014 - Nieuw Varne fase 1zaaknummer 14 07403, bouwen 15 woningen, verzonden: 1 oktober 2014 - De Ronge 4, zaaknummer 14 09222, plaatsen dakkapel op achter- dakvlak woning, verzonden: 2 okto ber 2014 - Westerweg 411, zaaknummer 14 08926, bouwen schuur (gewijzigde uitvoering eerder verleende vergun ning), verzonden: 2 oktober 2014, U kunt tegen verleende vergunningen bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. Verkeersmaatregelen stationsgebied Burgemeester en wethouders hebben besloten tot het nemen van diverse verkeersmaatregelen in het stations gebied. Ter inzage Het besluit ligt vanaf 8 oktober zes weken ter inzage bij de informatiebalie in het gemeentehuis. Het besluit kunt u ook digitaal inzien op http://www.offi- cielebekendmakingen.nl. Bezwaar U kunt tegen het besluit bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst "Bezwaar maken". Uw persoonsgegevens In de Basis Registratie Personen (BRP) staan persoonsgegevens van alle inwoners. Uw adres is er bijvoorbeeld te vinden, maar ook gegevens over een eventueel huwelijk of geregistreerd partnerschap, uw nationaliteit, ouders en kinderen. Deze informatie wordt doorgegeven aan de overheid en maatschappelijke instellingen, zoals pensioenfondsen, voor de uitvoering van hun wettelijke taken. Deze instel lingen baseren hun beslissingen vaak direct op deze informatie. Het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties bepaalt welke informatie aan deze instanties wordt verstrekt. Deze gegevensverstrekking is verplicht; u kunt dit niet verhinderen. Geheimhouding aanvragen Het is wel mogelijk om geheimhouding van uw gegevens aan te vragen voor een aantal andere instanties. Het gaat dan om informatie die verstrekt wordt aan derden zoals curatoren of advo caten. U kunt per brief met bijgevoegd een kopie van een geldig legitimatiebewijs, verzoeken om aan deze instanties geen gegevens uit de basisadministra tie te verstrekken. Nadat uw verzoek is verwerkt, ontvangt u een bevestiging. Inzage- en correctierecht Wilt u weten aan wie uw gegevens in het afgelopen jaar zijn verstrekt, dan kunt u daarvan (schriftelijk) een over zicht opvragen bij de gemeente. Binnen enkele weken krijgt u dat overzicht dan gratis thuis gestuurd. Dit kan maximaal één keer per jaar. Het is belangrijk dat uw gegevens in de basisregistratie juist en actueel zijn. Twijfelt u daaraan, neemt u dan con tact op met een medewerker van team Burgerzaken. Bij een foute registratie kunt u om correctie van uw gegevens vragen. Dit kan een verbetering, aan vulling, verwijdering of afscherming zijn. Legitimatie verplicht Bij de aanvraag om geheimhouding, inzage of correctie moet u zich legiti meren. Het gaat immers om persoons gegevens die niet zomaar aan iedereen worden verstrekt. U kunt hiervoor gebruik maken van een geldig reisdo cument, Nederlands rijbewijs of een verblijfsdocument. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van team Burgerzaken, telefoonnummer 072 535 66 66.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 9