I 'Walk-In' optredens in Akersloot Zoektocht laatste ludieke kurken drukploegen Expositie Abraham Brouwer in dorphuis Hanswijk NIEUWS UIT DE REGIO KORTOM Disco Limmen Reünie 1982 -1993 Klucht in De Burgerij voor de Zonnebloem Limmen Pax Kinderhulp zoekt gastgezinnen De redactie van de Uitkijkpost ontvangt wekelijks heel veel kopij, met nieuws uit Heiloo, de Regio en Sportnieuws. Helaas kunnen we niet alles in de krant plaatsen. Gelukkig kunt u dit wel vinden op www.uitkijkpost.nl (klik rechtsboven op de digitale Uitkijkpost). Limmen Ludiek heeft er nog zeker zes extra kurken drukploegen nodig. Individuele kurkendrukkers zijn ook welkom Aangeleverde foto Na twee succesvolle jaargangen, staat Akersloot op zondagmid dag 9 november opnieuw in het teken van de muziek. Aangeleverde foto LIMMEN - Stichting Limmen Ludiek is druk opzoek naar de laatste kurken drukploegen voor het wereldrecord kurken mozaïek. Zes enthousiaste kurken druk ploegen hebben zich inmiddels al gemeld bij Limmen Ludiek maar de stichting heeft er nog zeker zes extra nodig. Individuele kurken drukkers zijn ook welkom. Die kunnen wellicht bestaande ploe gen versterken indien gewenst. Vrijdagavond 7 november is er in De Kurkenhof dus naast het altijd gezellige kurken sorteren ook een interactieve informatieavond voor de kurken drukploegen. „We gaan nu de volgende zeer belangrijke fase in van de voor bereidingen' zegt voorzitter Kees de Jong. „Na het sorteren van de honderdduizenden kurken dat gaat gewoon nog door), het bedrukken en benieten van de houtenpanelen gaan we nu de fase in van het daadwerkelijke aanbren gen bedrukken van de kurken op het ontweip'. Op 7 november zet Limmen Ludiek de poorten van De Kurkenhof op de Jan Valkeringlaan 1 wagenwijd open voor alle aan gemelde kurken drukploegen en potentieel geïnteresseerde kurken drukploegen. Op deze avond zal er zeer belangrijke informatie gegeven worden over de techniek van het kurkendrakken, de distributie en beschikbaarheid van de benieten panelen en beschikbaarheid en het gebruik van de kurken. De volgende kurken drukploegen hebben zich al gemeld bij Limmen Ludiek; De Vrienden van Tyl, De Ranzige Bok, 7 Bier en 1 Cola, De Rode Druif, Kroonkurken van de Koninigsdam, De Vredeburgers en Bollentuig. Afvaardigingen van deze ploegen worden natuurlijk zeker veiwacht aankomende vrijdag. Op de hoogte blijven over alle activitei ten van Limmen Ludiek? Dat kan op de facebook- pagina van Limmen Ludiek en op www.limmenludiek.nl. "i AKERSLOOT - Na twee suc cesvolle jaargangen, staat Akersloot op zondagmiddag 9 november opnieuw in het teken van de muziek. In 2012, op een herfstachtige zon dagmiddag, zijn op initiatief van Gerard Struijf en Jeckes van Baar een aantal enthousiaste muzikanten gewoon in de eigen huiskamer gaan optreden. Op verschillende locaties, vanaf 13.30 uur en verspreid over het doip spelen zondag maar liefst tien aan Akersloot gelieerde bands en muziekgroepen in huiselijke setting. Muziek van de jaren 60 tot en met hedendaagse top 40 songs. Voor jong en ouder, door jong en ouder! De optredens beginnen stipt op elk half uur. Ook nu geldt weer: huiskamer vol vol! De middag wordt afgesloten in de Storey Club met een optreden van de formatie IndaHouse. Be Rude speelt op de Veldbloemenlaan 1, vrolijke hits door De Bikkels op Julianaweg 45. Scheurende Rythm&Blues door Fabric op Buurtweg 49. Hardrock afgewisseld met blues door JJAG op Meeiweg 2, easy listening door JUS op Kerklaan 4. Left Behind LIMMEN - Op zaterdag 15 novem ber wordt voor de tweede keer een reünie voor Disco Limmen bezoekers georganiseerd in café bar De Lantaarn. Dit keer staat de gehele periode (1982 -1993), waarin Disco Limmen heeft bestaan, centraal. Veel muziek uit die tijd, maar ook vele gouwe ouwe hits, zullen op deze avond ten gehore worden gebracht onder leiding van DJ Dolf en Mark. De zaal is open vanaf 20.00 uur. Kaarten a 7,50 per persoon zijn te verkrijgen bij café bar De Lantaarn in Limmen(tel. 072- 5051313). Let op; kaarten zijn alleen verkrijgbaar voor perso nen die in deze periode de disco regelmatig bezochten. De kaart verkoop is reeds gestart en het aantal kaarten is beperkt. LIMMEN - Op vrijdagmiddag 14 november speelt de toneelver eniging De Limmer Plankeniers een gezellig en vrolijk blijspel voor alle ouderen en gasten van De Zonnebloem Limmen. De titel luidt: 'n Fluitje van een Curocent. Het vrolijke stuk speelt zich af in een studio van waar een recht streekse quiz wordt uitgezonden. Er doen zich weer allerlei onver wachte verwikkelingen voor die voor grappige situaties zorgen. De voorstelling begint om 14.00 uur en De Burgerij is om 13.30 uur open. Heeft u problemen met vet voer? Bel dan Ria Hooijboer 072 - 5052235. Voor kaarten voor de overige voorstellingen mail naar kaarten@limmerplankeniers. nl of bel tel. 072- 5052726 (na 17.00 uur). op Wilhelminaplein 2, Mag Geen Naam Hebben op Koningsweg 42, Moondance op Kerklaan 7, Nevertheless op Veldbloemenlaan 8, Tha Bonerz op Wilhelminaplein 20. In de Storey Club is een swin- EGMOND - In de hal en de drie zalen van het dorphuis Hanswijk in Egmond aan den Hoef is werk van de Egmondse kunst schilder Abraham Brouwer te bezichtigen. Met onder andere vijftal schilde rijen van de directe omgeving van Egmond aan den Hoef. Het gevoel in de werken speelt zich af tussen zien en kijken. De kunst om van niets 'iets' te maken fascineert Abraham: „Er is meer dan het mooie en het naturalistische. Je kimt niet alleen met doek en verf creatief bezig zijn maar ook met verdoemde of weg gegooide materialen. Gekke vormen inspireren mij. Fantasie en werke- gende afsluiting 17.30 tot 21.00 uur met Indahouse; hedendaagse muziek in een akoestische jas. De muzikanten wensen iedereen een verrassende middag met inspireren de klanken! lijkheid samen beleven is een eigen gevoel." Abraham Brouwer tekent en schildert al zijn hele leven. Na de grafische school heeft hij lange tijd gewerkt als grafisch ontwerpei- bij een drukkerij en een reclame bureau. Zijn werk is voornamelijk landschappelijk. Daarnaast werkt hij met weggegooide en afgedane materialen. De expositie in het dorpshuis Hanswijk is nog te zien tot begin volgend jaar. Voor de ope ningstijden wordt aangeraden om vooraf contact op te nemen met de beheerder van het dorpshuis op tel. 072-5061492. Voor contact of meer informatie en andere werken van Abraham bezoek zijn website www.abrahambrouwer.nl. LIMMEN - Pax Kinderhulp zoekt ook dit jaar weer gastgezinnen die een kind uit Berlijn een paar weken vakantieplezier willen aanbieden. Het zijn kinderen uit kansarme gezinnen, vindt u ook dat deze kinderen een fijne vakantie verdienen? Wilt u zo'n kind een of meerdere keren per jaar een paar weken bij u thuis rust, plezier en genegenheid geven? Vraag dan meer informatie: www.paxkinderhulp.nl of bel Claudia Prins 072-5052182. Aangeleverde foto Zijn werk is voornamelijk landschappelijk. Daarnaast werkt hij met weggegooide en afgedane materialen. De expositie in het dorpshuis Hanswijk is nog te zien tot begin volgend jaar. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 15