De Vredeburgers succesvol in Comeliuskerk te Limmen ADVERTEREN Griezelen bij Conquista met spoken en pompoenen Zingen in de winternacht WAT KOST DAT? 18 KiKa versnelt overwinning op kinderkanker - Rectificatie - Ga naar geef op www. ki ka. n L giro S118 STEUN DAAROM en/of Utrecht. KI KA! Najaarsconcert Armenië reis metSpitak Limmen op de TELEFOONPAGINA Tinie Hanck-Valkering uit Limmen genomineerd Spelers muziektheatergroep C-Squad in Loo 5 NOVEMBER 2014 UITKIJKPOST HEILOO - Zaterdag 1 november deelde een bont gekleed gezel schap, spelers van muziektheatergroep C-Squad (Creative Squad), in winkelcentrum 't Loo flyers uit ter promotie van de voorstellingen die op 14, 15 en 16 november in theater De Beun in Heiloo zijn te zien. C-squad brengt dan de zelfgeschreven musical 'Er was eens...' op de planken. De leden van C-Squad maken de jaarlijkse voorstellingen helemaal zelf; van het schrij ven van het script, het maken van dans en muziek tot en met de organisatie van de shows. Aangeleverde foto Het gemengd koor De Vredeburgers heeft in oktober een bijzon der geslaagd concert gegeven. Aangeleverde foto LIMMEN - In de Uitkijkpost van vorige week waren twee foto verwisseld. Onze excuses hiervoor. Het gemengd koor De Vredeburgers heeft in okto ber een bijzonder geslaagd concert gegeven. Het talrijke publiek heeft genoten van koor en solisten die in een geza menlijke uitvoering een selectie uit de opera Orfeo ed Euridiee van Chr. W. von Gluek ten gehore brach ten. Na de pauze werd het accent meer op bekende religieuze muziek gelegd. Solistische medewerking werd verleend door Laila Cathleen Neuman, sopraan en Jean-Sébastien Beauvais, alt. In him vocale verrichtingen wer den koor en solisten op uitsteken de wijze begeleid door Annelies Koornen op de vleugel en een strij kerensemble. De algehele leiding was in de vertrouwde handen van dirigent Gerard Leegwater. Een daverend applaus viel de uitvoeren den ten deel. Regio - Het Alkmaars Senioren Symfonie Orkest geeft op zondag 9 november om 15.00 uur een najaarseoneert in de Vrijheidskerk, Hobbemalaan 2 ,in Alkmaar. Solist is de beken de hoornist Teimis van der Zwart uit Heiloo. De algehele leiding is in handen van dirigent Arno van Raaphorst. Reserveren is telefo nisch mogelijk onder nummer 06-51318147 of via www.alk- maarsseniorensymfonieorkest.nl. Ook zijn er op 9 november aan de deur kaarten te koop voorafgaand aan het concert. LIMMEN - Stichting Spitak- Lirnmen organiseert komend jaar (eind augustus/begin september 2015) een 14-daagse reis door Armenië en een gedeelte van Georgië. De reissom ligt, afhanke lijk van de vliegticket, tussen de 1250 en 1400. Heb je belang stelling of wil je wel meer weten over deze reis, kom dan op woensdag 12 november om 20.00 uur naar 'Ons Huis' aan de Zuidkerkelaan 21 in Limmen. Graag willen we je daar alvast een voorproefje geven van deze avontuurlijke reis, mét reisroute, een heerlijk Armeens hapje en muziek. Tijdens deze avond kun je je al aanmelden voor de reis. Bellen of mailen over deze reis kan natuurlijk ook: Frans Pimt (penningmeester) email: fpimt@hotmail.com of Bill van Schie (voorzitter) billvan- schie@ziggo.nl tel. 072-5051923. Op maandag 1 december sluit de inschrijving. Dan wordt duidelijk of de reis definitief doorgaat. Interesse? bel 072 5330175 of mail: info@uitkijkpost.nl EGMOND - Afgelopen zomer verzorgde Erna Res een aantal succesvolle workshops stembe- vrijding in Benedictushof, bij de Abdij van Egmond. Op zaterdag 15 november, op de eerste dag van de jaarlijkse kerst expositie in Benedictushof, vindt onder leiding van Erna de work shop 'Zingen in de winternacht' plaats: „Een dag met elkaar luiste ren naar wat gehoord wil worden. En zingen wat gezongen wil wor den. Loslaten van verwachtingen. Die van een ander, maar vaker nog die van jezelf. En laat nou in dat loslaten jouw unieke muziek zitten. Hier klink jij, met hart en ziel? Een dag die dus ook gaat over moed, vertrouwen geven en ontvangen." Meer informa tie en aanmelden via: www.benedie- tushof.nl, cursusprogramma. LIMMEN - Afgelopen zaterdag werd bij Conquista in Limmen het eerste kinderfeestje gevierd. Conquista was omge toverd in een griezelige locatie want zaterdag werd hier een Halloween feest gehouden! Dertien meiden van de basis school Sint Maarten uit Limmen hebben hier het eerste kinderfeestje met veel plezier bezocht. De ruimte was versierd met spoken, pom poenslingers en ballonnen en er lie pen zelf spinnen op alle tafels.Na het drinken van een glaasje bloed (limonade) zijn ze begonnen met het uithollen en versieren van pom poenen. Het resultaat mag er zeker zijn, kijkt u maar op de foto! Deze pompoenen zullen natuurlijk op 11 november met Sint Maarten worden uitgestald bij de kinderen thuis dus let goed op als je met je lampion langs de deuren in Limmen gaat.. Om de avond toch weer een beetje normaal af te sluiten zonder bange kinderen zijn we geëindigd met een workshop sieraden maken, waarbij ook de prachtigste creaties op tafel kwamen. Voor een kinderfeestje bij Conquista ga naar de website: www.conquista.nl Conquista was omgetoverd in een griezelige locatie want zaterdag werd hier een Halloween feest georganiseerd! Aangeleverde foto LIMMEN - Tinie Hanck-Valkering uit Limmen, die al jaren bij Ibis in Alkmaar schildert, is uit 1173 inzendingen bij de vijftig geno mineerden in de landelijke wedstrijd Schilderij Van Het Jaar,. Tot 1 december kan iedereen, die haar schilderij mooi vindt, stemmen op link www.schilderijvanhetjaar.nl/schilderij/647. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 18