G-bowlingteam Sports4all Rust doet Mandemakers goed Open Helderse judokampioenschap Vredeburg 2 struikelt in Haarlem SPORTNIEUWS UIT DE REGIO De echte spanning ging tussen Peter Langevoor en Henk Louwe. Ai Limmen in het nieuw HEILOO - Zaterdag 8 novem ber strijden tien bowlers van Sports4All uit Heiloo mee in het allereerste Noord-Hollands Kampioenschap G-Bowlen. Het kampioenschap wordt gehouden in Heerhugowaard. De bowlere van Sports4All komen behalve uit Heiloo ook uit Bergen, Heemskerk, Limmen, Alkmaar en Egmond. Het seizoen is net begon nen voor de bowlei's van Sports4All. Vanaf september hebben ze om de twee weken gespeeld op de bow lingbaan van Heiloo; strikes en spares zeker geen uitzondering op deze middagen. Als echte topspor tei's worden ze dan ook per taxi van Heiloo naar Heerhugowaard gere den. De bowlei's verwachten absoluut een goede prestatie neer te zetten zaterdag. De bowlei's uit Heiloo zijn herkenbaar aan hun sportieve paarse clubshirt. Supporters zijn welkom. Er doen zo'n tachtig deelnemers mee aan het kampioenschap in velschillende categorieën. Bowlers worden op hun gemiddelde score ingedeeld en ze mogen kiezen of ze met of zonder bumper willen spelen. Aanvang 11.00 uur en rond 15.15 uur vindt de prijsuitreiking plaats. G-bowlers van Sports4all gaan naar het Noord-Hollands kampioenschap Aangeleverde foto De redactie van de Uitkijkpost ontvangt wekelijks heel veel kopij, met nieuws uit Heiloo, de Regio en Sportnieuws. Helaas kunnen we niet alles in de krant plaatsen. Gelukkig kunt u dit wel vinden op www.uitkijkpost.nl (klik rechtsboven op de digitale Uitkijkpost). HEILOO - Wim Mandemakers uit Heiloo heeft donderdag avond 30 oktober in Akersloot de negende rit in de reeksen van tien wedstrijden om de Kids and Parents Bikeschool (KPB) mountainbikecup op zijn naam geschreven. Na een time out van enkele weken wegens een achteraf toch ernstige knieblessure, opgelopen bij een valpartij, heeft Mandemakers de draad weer op kunnen pakken door direct na het startschot alleen aan de haal te gaan. Alle tegenstan dels hadden het nakijken bij het onverwacht sterke optreden van Mandemakers, die zijn verplichte fretsmst doorbracht in de sport school. De echte spanning in de strijd ging tussen Akersloter Peter Langevoor' en de man uit Alkmaar Henk Louwe. Deze strijd werd na enig tegenstribbelen van de kant van Louwe in het voordeel beslecht van Langevoort, die hierdoor de tweede plek voor zich opeiste. Henk Jan Verdonk uit Egmond aan de Hoef wist ondanks een aflopen de band zijn vierde positie vast te houden voor eveneens Egmonder Chris Kemp. Uitslag: 1. Wim Mandemakers Heiloo 2. Peter Langevoort Akersloot 3. Henk Louwe Alkmaar 4. Henk Jan Verdonk Egmond aan de Hoef 5. Chris Kemp Egmond aan de Hoef. HEILOO - Verdeeld over twee dagen deden er zeven judoka's van Dojo 't Loo mee. Op zaterdag moesten Sam Limpens, Otto Bosch en Stan de Laleijne judoën in de groep tot 10 jaar. Stan (-34 kilogram) verloor nipt zijn eerste partij en won zijn tweede partij met houdgreep. Zijn derde partij tegen een Hongaarse judoka verloor hij helaas weer en daarmee was zijn toernooi ten einde. Sam (-25 kg) wist haar laatste partij met een prachtige heupworp en een overname te winnen; niet genoeg om in de prijzen te vallen. Otto (-27 kg) was goed in vorm, won in zijn poule twee wedstrijden en verloor er één op seheidsreeh- tersbeslissing maar plaatste zich hiermee wel voor de kruisfinales. De halve fmale won Otto snel met een houdgreep en ook de fmale wist Otto op zijn naam te zetten met een prachtige heupworp en daarmee het goud mee naar huis te nemen. Op zondag kwamen Bas de Laleijne (-15 jaar) Bart Boom, Thijs Lesterhuis en ook coach Kars Zoon zelf (+18 jaar) in actie (-81 kilo gram). Bas (-42 kg) verloor zijn eer ste wedstrijd en moest in de tweede partij zijn voorsprong uit handen geven. Bart won in zijn poule van een Engelsman maar verloor de twee andere partijen. Thijs won twee partijen en verloor de derde nipt maar plaatste zich wel voor de kruisfinale. Ook Kars won in zijn poule de eerste partij met een houd greep en verloor er één maar plaats te zich eveneens voor de kruisfina le. In de kruisfinale werd opnieuw een poulesysteem gedraaid waarbij Thijs en Kars beiden twee wedstrij den wisten te winnen, Kars eindigde met iets meer pimten op een mooie tweede plaats en Thijs kon het brons mee naar huis nemen. LIMMEN - Op vrijdag 31 okto ber speelde het tweede team van SV Vredeburg de eerste bonds wedstrijd, uit bij Kennemer Combinatie in Haarlem. Op dezelfde avond speelden de ove rige schakers de vijfde ronde van de interne competitie. Vredeburg 2 is in de derde klasse D tamelijk zwaar ingedeeld. Ook tegenstander' Kennemer Combinatie 6 beschikte over meer ratingpunten dan de Limmers. Toch wist Barry Blekemolen aan het tweede bord, op knappe wijze, een vol pimt te veroveren. Jaap Limmen en Remi Aafjes scoorden een half pimt, maar Dick Aafjes, Gertjan Hafkamp en Hidde Ebels verloren. Vooral de nederlaag van Dick Aafjes was jam merlijk. Na een ijzersterke opening kwam hij, nota bene tegen de sterkste Haarlemmer op het eerste bord, glad gewonnen te staan. Na een ongelukkige zetvolgorde werd Aafjes echter' toch nog opgerold. Een eindstand van 4-2 was het resul taat: niet onverdienstelijk, maar toch met lege handen. In de interne competitie metselde Niels Hageman met alle zwarte stukken een verde- digingsmuur tegen de aanvallende intenties van Bob Stolp. Net toen de omstanders dachten dat de muur van Hageman sterk genoeg zou zijn voor een remise wist Stolp met een handigheidje een bres te slaan en de winst te grijpen. Mare Voorwalt benutte zijn bedenktijd niet goed in zijn partij tegen Harold Ebels: toen in het middenspel de stelling com plex werd en een grootscheepse ruil van stukken en pionnen volgde, bleek de snel spelende Voorwalt aanmerkelijk minder materiaal over te houden dan Ebels, die vervolgens soepeitjes won. Gijs Pouw kwam nog lekker' uit de opening in zijn partij tegen Marcel Wester, maar in het middenspel leek het alsof Wester plots tien zetten vooruit dacht. Met diepzinnige zetten werd de stelling van Pouw onder vuur geno men: dat leverde Wester damewinst en een vol punt op. Bert Hollander won, niet zonder geluk, van Piet van der Heijdt, die na een scherpe paardzet van Hollander de kans op een gevaarlijke tegenaanval onbe nut liet. Jan Borst deed deze keer geen stukken cadeau en won in een span nende partij van Theo Al. Dylan de Vries bood goed tegenspel tegen Jos Admiraal, maar brandde in het eindspel zijn vingers aan vergiftig de pion: dat kostte een toren. Adri Beentjes en Jeroen Tebbens deden niet voor elkaar onder in een hoog waardige partij die beiden een half pimt opleverde. De Dojo t Loo vertegenwoordigers in de klasse tot 81 kg. Vlnr: Kars Zoon, Thijs Lesterhuis en Bart Boom Menno Lesterhuis LIMMEN - De shirtsponsor van Al van W Limmen heeft nu ook nieuwe trainingspakken geschonken.De jongens van Al, het vlag genschip van de jeugd van W Limmen, loopt er weer professio neel en representatief bij zoals het hoort als selectieteam. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 19