Acht Egels uitgenodigd door KNVB HSV bindt ook IW aan de zegekar Toemooitijger Folkertsma schaakt zich naar de top v*m Verrassend gelijkspel damclub Heiloo tegen SNA 4 20 Groen i van TV Het Vennewater is afdelingskampioen Heilooër Bridge Club HZV ontvangt vaandel 5 NOVEMBER 2014 UITKIJKPOST HEILOO - De afgelopen peri ode hebben er heel wat scouts teams van De Foresters beke ken. Hierdoor zijn maar liefst acht spelers opgevallen bij de scouts van de KNVB en het ver nieuwde Jeugdplan Nederland. Dat De Foresters Dl en Cl fantas tisch meedraaien in de competitie is dus niet onopgemerkt gebleven. De gelukkigen zijn Max Ligthart, Tim Taylor, Skip Biesterveld en Hidde Postma van de Cl en Thijs Smak, Ryan van Westerop, Jilani Helder en Tijl Henschen van de Dl. Het eerste elftal van De Foresters beleefde zondag een vreemde mid dag. De wedstrijd tegen SO Soest moest na ruim een half uur gestaakt worden vanwege een blessure van de scheidsrechter. De tussenstand is 0-0, mede door goed keeperswerk van Tijs Laagland die een strafschop stopte. Zondag speelt De Foresters in Beverwijk tegen DEM. HEILOO Het jeugdteam Groen 1 van TV Het Vennewater is afdelingskampioen geworden. Vennewater heeft alle zes wedstrijden gewonnen en haalde 26 punten. Een prestatie waar deze jonge tennissers (jongens en meisjes van 10 tot en met 12 jaar) best trots op mogen zijn, mede door hun eigen inzet maar ook door de goede begeleiding van trainer Hüseyin Diktas hebben ze deze prach tige eerste plek verdiend behaald. V.l.n.r. Boven Vincent Snelder, Ward Lind en Ruben Beuling. V.l.n.r. Onder Siërra Baart, Sterre Tiemstra en Lisanne Rohde. Aangeleverde foto HEILOO - In een aantrekkelijke wedstrijd heeft HSV de moei lijke uitwedstrijd bij IW gewon nen met 2-3. In de zesde minuut kwam HSV reeds op voorsprong nadat een mooie aanval over rechts door Wouter van der Klucht werd gevolgd door een prima voorzet die door Jesper de Vré werd afgerond: 0-1. Drie minuten later kreeg IW een vrije trap op de rand van de 16, die tot twee keer werd ingeschoten. De scheidsrechter zag in die drukte een handsbal en gaf daarvoor een penalty die met dank werd aan vaard: 1-1. Na een kwartier spelen kreeg IW wederom een grote kans maar Indy Klamer redde uitstekend. In de 19e minuut schoot Hessel Zonneveld twee keer richting doel, waarbij de tweede keer de bal van rich ting werd veranderd en de keeper kansloos maakte: 1 - 2. In de 35e minuut werd een buitenspeldoel- pimt van IW afgekeurd en in het laatste gedeelte van de eerste helft kreeg HSV nog een paar goede mogelijkheden. In de tweede helft begon HSV sterk met twee corners en Hessel die alleen op de keeper afging, maar in het zijnet schoot. IW schoot een vrije trap net naast en door goed verdedigen van Nick Sombroek werden enkele moge lijkheden van de Landsmeerdere onklaar gemaakt. In de 70e minuut kwam toch de gelijkmaker, enkele minuten later gevolgd door een prima reflex van Indy. Een voorzet van Charel van Dooren werd door Jesper tot de winnende goal gepro moveerd, waarna nog enkele span nende momenten volgden, maar de winst werd niet meer uit handen gegeven. HEILOO - In de eerste ronde van de Kennemerdamkring speelden de dammers uit Heiloo, thuis tegen de kampi oen SNA, uit Heerhugowaard. Vorig seizoen werd er van deze tegenstander twee maal verloren, maar nu wist de thuisclub er een gelijkspel uit te slepen, al ging dit niet zonder moeite. De nestor van de club, Cor van Lieshout had het zeer zwaar tegen Kevin van Langen, een sterke jeugdspeler, maar wist door al zijn ervaring de partij toch in remise te laten eindigen. Frans Schouten speelde een lange partij tegen Bertus Groot, maar kon het uiteindelijk niet redden, tegen deze dammer, die vorige week nog, remi se wist te spelen tegen Ton Sijbrands, in een blindsimul taan. Al met al een zeer knappe prestatie om met 12-12 gelijk te spe len tegen de huidige kampioen. De uitslagen: DCH-SNA 4: 1. R Boulonois-R Emmanuel 3-0; 2. A. Valkering- S.v Randen 1-1; 3. F.Schouten- B.Groot 0-3; 4.B v Leijden-C.Filmer 1-1; 5. G.Kiewitt-J. Algra 3-0; 6. C v Lieshout- K.v Langen 1-1; 7.A Stegeman- F. Aarts 0-3; 8. M Houtenbos- M.Mensing 3-0; 9. P.Heijne- W. Oudhuis 0-3. Uitslagen dinsdagavond competi tie in de Strandwal: A-lijn: l.Minke Couzijn-Anneke Plas 60,94; 2.Tmus Klerk-Nel Stark 56,25; 3.Anke Dekker-Pe Bruin 52,60. B-lijn: l.Jan Piet-Jos Turk 64,58; 2.Annie W armenhoven-Gert Weel 61,11; S.Lucie Elsman-Gre Voskuil 55,56. Donderdagavond competitie: A-lijn: Ï.Anneke Kuijper-Rita van Os 63,33; 2.Nel Stark-Margareth de Bmyckere 60; 3.Alex Turk-Henk Leering 57,92. B-lijn: l.Riet Haanstra-Elly Rutjes 62,08; 2.Pieter en Marie Louise van Wiechen 61,88; S.Mieke Hendrikse- Henk Uijl 55,83. C-lijn: l.Ria en Johan Neefjes 67,50; 2.Joke van Dokkum-Elly van Kappel 65,79; 3.Piet en Truus de Graaff 50. HEILOO De afgelopen week was de week van de topduels. Koploper Simon Smit moest het opnemen tegen oud-clubkampi oen Johan v.d. Wal. Beiden aas den duidelijk op een overwin ning in dit belangrijke duel. Maar doordat beide spelers geroutineerde positiespelere zijn, werd het evenwicht eigenlijk ner gens beslissend verbroken. De onderlinge volgorde op de ranglijst bleef wat hun betreft dan ook onge wijzigd: Simon op 1 en Johan op 3. Twee andere kanshebbers voor een hoge notering, Peter Folkertsma en Joop Kerst, gingen elkaar met alle middelen die zij tot him beschik king hadden te lijf. De toch wat meer door de wol geverfde schaker Folkertsma toonde nogmaals aan dat veel toernooien aflopen succes kan brengen: hij overwon en steeg naar de tweede plaats op de rang lijst. Joop Kerst blijft in de top op een zeer verdienstelijke viere plaats. Luca Gandossi won van de gevaar lijke Aart van der Brink, wat gezien de vorm waarin Luca verkeert wel knap, maar geen echte verrassing was. Hoofd-jeugdleider Bastiaan van Dam nam het op tegen collega jeugd-instmcteur Indriaas Booij. De hiërarchie bleef in stand: Bastiaan won. Joop van Nes had door veel vuldige afwezigheid een stroeve start van het seizoen. Nu won hij zijn eerste partij. Zijn tegenstander Theo Suurhoff verweerde zich lang, maar kon tegen de wilskrachtige aanpak van Joop niet op. De overige partijen werden remise waarvoor overigens op enkele borden tot in de late uren werd gestreden. Uitslagen ronde 8: 1. Johan van der Wal-Simon Smit: Vz-Vz; 2. Peter Folkertsma-Joop Kerst: 1-0; 3. Cor van Etten-Kees Jongkind: Vz-Vz. mm &wmssm r HEILOO - Afgelopen vrijdagavond was er een delegatie van de KNVB om een vaandel uitreiken ten gunste van het 125 jaar jubileum van de KNVB. HZV is de eerste zaalvoetbalvereniging die deze in ontvangst mocht nemen. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 20