uw vereniging in de spotlight Zes podium plaatsen voor FCC Boscrossers ledereen kan Parkinson krijgen Steun baanbrekend onderzoek U Parlc insonFonds Voorinformatie: advertenties@uitkijkpost.nl of bel 072-5330175 Ga naar www.parkinsonfonds.nl rkoopsit Meer dan 55.000 Nederlanders lijden al aan deze ingrijpende ziekte. Met de alarmerende toename van de ziekte van Parkinson is investeren in onderzoek de enige weg. De grootste financier van wetenschappelijk onderzoek naar de ziekte van Parkinson. U I T K I JKPOST 5 NOVEMBER 2014 HEILOO - Op 26 oktober werd de laatste van zes Noord- Holland cups in Langedijk ver reden. Na de laatste wedstrijddag is het eindklassement in diverse klas sen bepaald. In de jongste klasse groeide de eerstejaars leden in het seizoen. Met uiteindelijk zelfs een mooie podiumplek voor Duuk Hes (2), Diederik Denneman (6), Ryan Konijn (9) en Erwin Bliek (11) waren regelmatig voorin in de fina les te zien. De klasse Boys 8/ girl 9 werd door Miek Diekerhoff afgesloten met een keurige tweede plaats in het eind klassement. Callum Andriga (16), Chris 7) en Sander (9) Duinhoven; boys 10 /girls 11: Aehmed Twaalfhoven( 16) en Pim Kroes (13) handhaafde zich uitstekend in de twee meest concurrerende klas sen! Door zijn constante prestaties legde Dinand Melein bij de boys 10 /girls 11 beslag op de vierde plaats. In combinatie met zijn goede optre den in Langedijk stond Max van der Woude in diezelfde klasse heel netjes op de tweede plaats van het podium! Boys 11 girls 12 Jesper Dekker 13de eerstejaars) en Rick van Meurs (7) verzamelde met name in de tweede helft van het klassement de kostbare punten. De vierde van de zes podi um plaatsen is voor de uitste kend rijdende Danzel Fïmcke boys 12/ girl 13 derde! Jurre van Tiel en Ricky de Jong reden zich bij de boys 13 girls 14 naar een goede vijfde en goede zesde plaats. Vinee Leijen boys 15 girls 16) pakte met een keurige tweede plaats de vijfde podiumplaats. Co Molenaar (vierde) en Casijn Schroder (vijfde) grepen net naast het podium. De vereniging FCC Boscrossers sloot het BMX dit jaar af met een tweede plaats in het clubklassement. Erwin Bliek, Ryan Konijn, Duuk Hes en Diederik Denneman behaalden een podiumplek Aangeleverde foto STICHTING

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 21