Alkmaar e.o. De Voedselbank heeft nodig: groenten in blik vis in blik soep in blik (geen pakjes) groenten in pot olijfolie aardappelpuree rijst zonnebloemolie koffie spaghetti suiker thee macaroni jam, pindakaas wasmiddel saus voor pasta's en dergelijke en dergelijke 24 Iedere week bieden wij honderden gezinnen die als gevolg van financiële problemen niet over voldoende voedsel kunnen beschik ken, noodhulp aan. Gedurende een over bruggingsperiode, tot zij zich weer kunnen bedruipen, ontvangen zij een gratis voedsel pakket. Door de huidige economische situatie moet de Voedselbank steeds meer klanten bedie nen. Voor de handel en industrie wordt het echter steeds moeilijker om de Voedselbank gratis levensmiddelen ter beschikking te stellen. Daarom heeft de Voedselbank aan vulling nodig en doet een beroep op u! Wij vragen u om één of meerdere van de bovengenoemde artikelen te schenken aan de Voedselbank op maandag 24 november tussen 18.00 en 20.00 uur in te leveren bij één van de inzamelpunten (scholen, bibliotheken, kerken) in Heiloo, Limmen, Akersloot of de Egmonden. Nadere informatie over de inzamelpunten volgt in de Uitkijkpost van 19 november U kunt ook lid worden van 'Vrienden van de Voedselbank'. Voor minimaal 15,- per jaar bent u al donateur. Stort uw bijdrage op NL06RABO 0116 6090 79 ten name van Stichting Voedselbank Alkmaar e.o., Pettemerstraat 39b, 1823 CW Alkmaar. Bij voorbaat onze dank! Stichting Voedselbank Alkmaar e.o. 5 NOVEMBER 2014 UITKIJKPOST VOEDSELBANKEN ML De Voedselbank heeft uw hulp nodig!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 24