Massagepraktijk De Blauwe Vlinder Op de hoge, hoge daken Bijeenkomsten Positief Opvoeden in Heiloo Zie om naar uw buren BEDRIJF BELICHT 5 KORTOM Opkikkertje van Keer op Keer Verkoop bij Bibliotheek Heiloo Twee Workshops bij het Heiloo Nivon IVA cursus Verantwoord alcohol schenken Eerste Communie 2015 Willibrorduskerk UITKIJKPOST 5 NOVEMBER 2014 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Doorplaatsing op Heiloo- Online.nl mogelijk. Voor aanmelding Ken nemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of pere-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aan melding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Tekst en foto: Carolien Breed Joke de Boer, Laan van Zeeman 20, 1851 SC Heiloo, tel. 072-5740662, mob. 06-10061242, www.massagepraktijkdeblauwevlinder.nl. HEILOO - Oververmoeidheid, lichamelijke klachten door stress of spanning? Maak dan eens kennis met massagepraktijk De Blauwe Vlinder en voel hoe weldadig het aanvoelt als verkrampte spieren door de kun dige handen van Joke de Boer worden gemasseerd. Een goed uitgevoerde ontspanningsmassage stimuleert de bloedsomloop en verlicht bij lichame lijke klachten zoals spieipijn, een vastzittende mg, nek- en/ of schouder partij als gevolg van overbelasting, stress of emotionele spanning. Je kimt er weer even tegenaan! De naam De Blauwe Vlinder staat onder andere symbool voor transfor matie. Joke is, vooral sinds de geboorte van haar kinderen, zelf een weg van persoonlijke ontwikkeling gegaan, die ze nog altijd bewandelt. Een uitgebreide lijst van door haar gevolgde trainingen staat op de website vermeld. „Dit zijn opleidingen die op één of andere manier mijn pad zijn gekruist; iets moet wel bij mij passen!" Van 2009 tot 2012 mnde ze een praktijk in Heerhugowaard, waar ze diverse cursussen en workshops aan bood op het gebied van persoonlijke ontwikkeling. Ze woont inmiddels alweer twee jaar met haar gezin in Heiloo waarin de praktijk op een lager pitje stond. Ze heeft die tijd gebruikt om zich ver der te ontwikkelen. Zo heeft Joke uit interesse opleidingen voor verschil lende soorten massage gevolgd. Ze vindt de tijd nu rijp om met De Blauwe Vlinder de draad weer op te pakken. Maar dan wel in een andere vorm. In de in september jongstleden heropende praktijk aan huis richt ze zich in eerste instantie op massage. „Ik kwam er al op jonge leeftijd achter dat ik met mijn handen veel voor andere mensen kan betekenen." Joke werkt met verschillende methodes: ontspanningsmassage, holistisch energeti sche massage en cupping massage. Ontspanningsmassage is gericht op mg, schouder en nek. Het vermindert spanning en stress en geeft energie. Een holistisch energetische massage is een volledige lichaamsmassage, gericht op de geestelijke en lichamelijke ontspanning. Massage is een manier om weer in contact te komen met ons lichaam; het effect is dat je voelt wat ontspanning werkelijk betekent. Cupping is een diepwerkende massage afkomstig uit de traditionele Chinese geneeskunde en werkt met plastic cups die op de huid geplaatst worden. Door deze vacuüm te zuigen wordt de huid opgetrokken, worden blokkades opgeheven en gaat ener gie weer stromen. Massagepraktijk De Blauwe Vlinder biedt ook de mogelijkheid van mas sage in combinatie met coaching door middel van systemisch werken, NLP en oplossingsgericht werken. HEILOO - Tja, daarop rijdt jaarlijks Sinterklaas om zijn presentjes te brengen. Maar als je geen dak boven je hoofd hebt, dan wordt het wat lastiger voor de Goedheiligman om zijn cadeautjes te kunnen geven. De dakloze bezoekers van inloop huis 'De Kloof in Amsterdam héb ben geen dak boven hun hoofd, maar oh, wat zouden ze graag weer eens een geschenkje van de Sint ontvangen... De 45 vrijwilligere die in genoemd inloophuis werken, wil len dit realiseren door de ruim tach tig dagelijkse bezoekers een pakje te geven, met daarin toiletspullen en aanverwante artikelen: een kam metje, een tandenborstel, vitamine C tabletten, papieren zakdoekjes, weggooischeermesjes, deodorant, sappakjes, chocolade, enzovoorts. Wat andere kleine spulletjes zijn eveneens zéér welkom: een riem, een paar handschoenen, een paar sokken, een pet of een onderbroek. De dakloze mensen zullen de Sint (en dus u) er erg dankbaar voor zijn. U kimt uw gaven inleveren bij Ton Steenaert, Boekenstein 9, Heiloo, die u zonodig graag nadere infor matie verstrekt (tel. 072 - 5332207). Voor alle duidelijkheid: de inzame ling van gedragen kleding zoals trui en, schoenen en winterjacks die al sedert een reeks van jaren door de kerken in Heiloo en Limrnen in de kersttijd georganiseerd wordt, staat geheel los van deze extra actie van die man die zijn geschenkjes onge twijfeld ook graag geeft aan mensen die geen dak boven hun hoofd heb ben. Ton Steenaert bedankt alle men sen die zijn dakloze maten de afge lopen van tweedehands kleding en aanverwante artikelen hebben voor zien. HEILOO - In november organi seert het Centrum voor Jeugd en Gezin (CJG) Heiloo een aan tal gratis bijeenkomsten rond om Positief Opvoeden. Voor ouders/opvoeders van kin deren tot 12 jaar gaat het om de workshop 'Leren luisteren' (12 november van 19.30 tot 21.30 uur). Voor ouders/op voeders van jonge ren (12-18 jaar) vinden de workshop 'Omgaan met emoties van tieners' (18 november van 19.30 tot 21.30 uur), beide bijeenkomsten zijn in het Centrum voor Jeugd en Gezin, Holleweg 94 in Heiloo), en de lezing 'Verantwoordelijke pubers thuis' (27 november van 19.30 tot 21.30 uur, locatie: PCC Heiloo, De Dors 2 in Heiloo) plaats. Deelname aan deze bijeenkomsten is gratis. Voor aanmelden of meer informatie zie cureussen/lezingen/workshops. Bij vragen kan contact opgenomen worden met het cureusbureau via cureusbureau@ggdhn.nl of tel. 088- 0100557. HEILOO - Elke maand wordt een door kringloopwinkel Keer op Keer gekozen vereniging of stichting verblijd met een opkikker van 300,-. De opkik ker van de maand november gaat naar Esdege Reigeredaal in Heerhugowaard voor de inrichting van de buitenruimte van cluster KAS/centrum 31. U kunt de kringloopwinkel Keer op Keer vinden aan het Industrieterrein Oosterzij 17 (hoek Nijverheidsweg), in Heiloo. Openingstijden: dins dag, donderdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072- 5325962. HEILOO - Op vrijdag 7 novem ber houdt Bibliotheek Heiloo haar maandelijkse verkoop. Alle door de bibliotheek afge schreven materialen worden aangeboden. Bij deze verkoop heeft u dus ook nu weer veel kans om een paar mooie boeken of andere materialen voor weinig geld op de kop te tikken. U vindt er niet alleen romans, informatieve boeken en jeugdboeken bij deze ver koop maar ook cd's, dvd's, grote letterboeken, bundels tijdschriften en heel veel blad muziek. De verkoop is van 15.00 tot 19.00 uur. HEILOO - Thema van het dia conaal weekend (vieringen op 8 en 9 november) is 'Zie om naar uw buren'. Pastor Helsloot vraagt hier samen met de PCI (Parochiële Caritaslnstelling) aandacht voor. Mensen uit onze eigen woon omgeving, die onze zorg, aan dacht en betrokkenheid nodig hebben. PCI heeft zich de vraag gesteld: 'Aan welke buren van de Willibrorduskerk zouden wij aan dacht kimnen geven'. De PCI heeft ondertussen contact gezocht met de leiding van de organisatie Esdegé- Reigeredaal van De Stolp. De doel groep, waar de PCI aandacht voor wil vragen, komt niet naar de kerk toe, maar PCI gaat naar hen toe. Naar wie zou u wel eens op bezoek kimnen gaan? Welke men sen in uw en onze omgeving hebben onze zorg, aandacht en betrokken heid extra nodig? De bestuursleden van de PCI wil len daar graag met u praten na de Eucharistievieringen op zaterdag 8 november en zondag 9 november. De koffie staat dan klaar. De PCI zorgt er dan voor, dat u die mede mens met een kleine attentie kunt verrassen. HEILOO - Op donderdag 29 oktober kwamen de vrijwilligers van Bukbuk en HSV uit Heiloo bij elkaar in het Brunogebouw voor de IVA cursus. De IVA cursus is een verplichte cursus over ver antwoord alcohol schenken, gegeven door de heer Ton Leenders van de Brijderstichting. Na afloop van deze cursus ontvingen alle deelnemers een certificaat, nodig om achter de bar te kunnen staan als vrijwilliger. Foto Romy Vlaar HEILOO - Op donderdagmid dag en donderdagavond star ten er twee workshops. Beide op 6 en 20 november. Techniek van het Wolvilten leren: In twee lessen op donderdagavond van 19.30 tot 21.30 uur leert u de basistech niek van het wolvilten. Deze cursus staat onder leiding van docente Nely Tegelaere. U leert alle kneepjes hoe u van een lontwol tot een lapje vilt komt en deze verwerken kan. Materiaal wordt verzorgd. Werken met Fietsbinnenbanden: In twee lessen op donderdagmiddag van 13.30 tot 15.30 uur leert u een leuk tasje en een mooie halsketting te maken. Deze cursus staat onder leiding van docente Ria Geerlings. Voor fietsbinnenbanden wordt gezorgd. Voor beide workshops: Nivonlokaal, de Hofdijk, Marienstein 178A, 1852 SN Heiloo. Opgave: tel. 072-5333127 of info@nivonhei- loo.nl zie ook: www.nivonhei- loo.nl. HEILOO - De werkgroep van de Eerste Communie Heiloo is volop bezig met de voorberei dingen voor de communievie ring in april 2015. Kinderen die in groep 4 zitten en gedoopt zijn, worden in de gelegen heid gesteld om zich hiervoor aan te melden.Na aanmelding krijgen ze in december een uitnodiging voor de start van de voorbereidingen thuisge stuurd. Aanmelden uiterlijk 10 november 2014kan bij de paro chie van de Willibrorduskerk aan de Westerweg 267 in Heiloo. Tel. 072-5330906.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 5