m Heiloo contact Groepsaankoop zonnepanelen 9 HEILOO In gesprek met de gemeente via Facebook? Toekomst of werkelijkheid? GEMEENTE Openingstijden Raad en (raads)commissies Afval en milieu Bezwaar maken Bouwen en Wonen Heeft u vragen? Bel meteen!! Volg ons op nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo UITKIJKPOST 5 NOVEMBER 2014 De gemeente Heiloo organiseert voor de vierde en laatste keer een grootschalige groepsaankoop voor zonnepane len. Met het project SamenZonneEnergie krijgt u de gele genheid om tegen een scherp tarief zonnepanelen aan te schaffen. Aanmelden kan gratis en vrijblijvend tot en met 26 november. Heiloo steeds duurzamer De gemeente neemt deel aan de groepsaankoop SamenZonneEnergie. Met dit gezamenlijke project zetten wij weer een stap naar een duurzamer Heiloo. Door voorgaande drie acties zijn er maar liefst 1879 zonnepanelen geplaatst. Deze leveren 422.775kWh per jaar op. Wie kan er deelnemen? Deze groepsaankoop zonnepanelen is voor inwoners uit Noord-Holland, die eigenaar zijn van een dak, of huurders die expliciete toestemming hebben van de eigenaar. Ook via een vereniging van eigenaren kunt u inschrijven. Hoe werkt de groepsaankoop? U kunt zich tot en met 26 november vrijblijvend inschrijven op: www.SamenZonneEnergie.nl. Op 27 november vindt een veiling plaats. Aan de veiling doen alleen leveranciers mee, die aan strikte kwaliteitseisen voldoen. Als deelnemer ont vangt u vanaf 15 december een persoonlijk aanbod. Als u het aanbod accepteert, verzorgt de winnende leverancier de evering èn installatie van de panelen, inclusief alle bijkomende werkzaamheden. De installatie vindt plaats voor augustus 2015. Informatieavond Voor geïnteresseerden organiseert iChoosr op donderdag 20 november een informatieavond in de kantine van de brandweer, Rosendaal 2a, 1851 RL Heiloo. Vanaf 19:00 uur is de deur open. Om 19.30 uur start de presentatie. U kunt zich aanmelden voor deze avond via www.SamenZonneEnergie.nl/aanmelden Meer informatie Meer informatie over de zonnepanelenactie leest u op www.SamenZonneEnergie.nl of bel met: 0800 424 66 77. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Vergadering gemeenteraad De gemeenteraad vergadert maandag 10 november in de raadzaal van het gemeentehuis. De vergadering begint om 20:00 uur. Inspreekrecht Tijdens de raadsvergadering kunt u inspreken op onderwerpen die op de agenda staan. Agenda Naast de vaste punten staat op de agenda Hamerstukken - Controleprotocol voor de accountant controle jaarrekening 2014 - 213a college-onderzoeken, afwijking op verordening - Startnotitie samenspel - Veiligheidsanalyse Gemeente Heiloo - Integraal Meerjarenbeleidsplan Veiligheid 2015-2018 Bespreekstukken - Structuurvisie 2030 - HVC rapport rekenkamercommissie Meer informatie Voor meer informatie over de agenda of aanmelden om in te spreken, kunt u contact opnemen met een medewerker van de Griffie, telefoonnummer 072 53 56 792 of e-mail griffie@heiloo.nl. De stukken vindt u op www.heiloo.nl/ raadsinformatie. De stukken liggen ook Textielinzameling huis-aan-huis vanaf dinsdag 4 november tot en met dinsdag 11 november ter inzage bij de Op vrijdag 7 november zamelen wij informatiebalie in het gemeentehuis en textiel huis-aan-huis in. Hiervoor krijgt in de openbare Bibliotheek. u een textielzak in de brievenbus. Zet de zak vrijdagochtend voor 9.00 op de verzamelplaats voor rolemmers. Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: bur gemeester of burgemeester en wet houders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Noord-Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u griffierecht. Wat mag er in de zak? Alles van textiel, bijvoorbeeld kleding, lakens, handdoeken en knuffels. Kleding of huishoudelijk textiel met een scheur of vlek wordt gerecycled en is goed voor het milieu. Draagbare kleding en schoenen krijgen onder andere via het Nederlandse Rode Kruis een tweede leven. Bindt schoenen per paar aan elkaar. Geen textielzak ontvangen Heeft u geen textielzak ontvangen, dan kunt u ook een eigen plastic zak gebruiken. Schrijf er duidelijk "textiel" op en zet deze zak voor 9.00 uur bij de andere textielzakken op de verzamel plaats voor rolemmers. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66 of kijk op www.heiloo.nl/afval bij textiel. Omgevingsvergunningen Verleende vergunningen De Houtwal 69, zaaknummer 14 07091, bouwen woning, ontvangen: 13 augustus 2014 - Zeekamplaan 28, zaaknummer 14 10037, vergroten woning (dak- opbouw), ontvangen: 2 oktober 2014 U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. Vertel ons hoe u dit ziet en vul de vragenlijst in over het gebruik van social media. Ga naar: www.heiloo.nl/vragenlijst

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 9