13 Egmondse Cultuurprijs 2014 Sinterklaas komt weer naar Limmen 'Wondermiddel tegen eczeem en psoriasis1 'Een persoonlijk afscheid. Wij zijn er voor u Opening kerstexpositie Egmondse abdij KORTOM Topioo aller tijden in Akersloot Keeztoernooi in Akersloot Grahams skincare Word kampioen van de Nuon Club Competitie! UITKIJKPOST 12 NOVEMBER 2014 Zie ginds komt de stoomboot uit Spanje weer aan. Aangeleverde foto LIMMEN - Zondag 16 novem ber komt Sinterklaas met vele enthousiaste Pieten aan in de Stethaven van Limmen. Vanaf 13.30 uur wordt er muziek gemaakt en wordt iedereen in de juiste sfeer gebracht met de bekende kinderliedjes. Sinterklaas, binnengehaald in de nieuwe Sinterklaasboot, wordt verwelkomd door Peter Dekker en burgemeester Mans. Daarna gaat de optocht vanaf 14.45 uur door het doip, onder muzikale begeleiding van de Harmonie. De route is dit jaar andere dan voor gaande jaren. Vanaf het Stet, Vislaantje, Dusseldorperweg, Vredeburglaan, Meidoornlaan, Lage Weide, Dusseldorperweg tot bij de Burgerij. Sint vindt het extra fees telijk als mensen langs deze route de vlag uithangen. Na zijn rond rit zal de Sint met zijn Pieten om EGMOND - Peter van der Berg, vice-voorzitter van het bestuur van de Bergense KunstlOdaagse, kreeg 8 november de Egmondse Cultuurprijs 2014 uit han den van Burgemeester Hetty Hafkamp. Niet alleen heeft Peter van den Berg zich maatschappelijk verdien stelijk gemaakt als voorzitter van een schoolbestuur dat een nieuwe basisschool in Egmond bouw de. Ook was hij een groot aantal jaren voorzitter van musicalver eniging Horizon en voorzitter van Historisch Egmond. Maar de prijs is hem met name toegekend voor zijn boeken. Onder andere over De Egmondse School. In haar woordje vroeg burgemeester Hetty Hafkamp zich hardop af welk project Peter van den Berg op dit moment onder handen had, zodat op afzienbare tijd mogelijk weer een interessante stu die het levenslicht zou kunnen zien. circa 15.05 uur bij de Burgerij aan komen. Op het plein is muziek en dansen samen met de danspieten. Aansluitend gaat de kerk open. Het publiek wordt verwelkomd door de Pepemotenband. Sinterklaas welkom geheten door pastor Oiling. Rond 16.15 uur slui ten Sint en de Pieten him bezoek af en gaan zich dan voorbereiden op spannende Sinterklaasweken. Zie ook: www.sinterklaas-limmen. nl. De intocht is afhankelijk van gif ten. Doneren kan in de melkbussen achter in de kerk tijdens de intocht, door uw lege-flessenbonnen in te leveren bij AH in de daarvoor bestemde bus of door een vrijwil lige bijdrage te storten op NL05 RBRB 0841 3408 89 van de Univé Regiobank onder vermelding van St Nicolaas Comité Limmen. Tijdens de intocht is het water in het Stet voor Sinterklaas en zijn Pieten; dus niet voor eigen bootjes. mm EGMOND - In november en december staat de Benedictushof bij de Abdij van Egmond traditioneel geheel in het teken van kerst. Op dit moment zijn de voorbereidingen voor deze jaarlijkse bij zondere expositie in volle gang! Op 14 november om 15.00 uur wordt de kerstexpositie officieel geopend door Abt Gerard Mathijsen en de burgemeester Hetty Hafkamp. Aangeleverde foto HEILOO - Zaterdag 22 zal novem ber een groepje gerenormeerde muzikanten de live de beste nummers uit Top 2000 allertij- den spelen in De Vriendschap in Akersloot. Vanaf 20.00 uur tot en met 02.00 uur: zes uur waarin de top 100 van de top2000 wordt gespeeld. In de pauze's van de liveband draait Henkie CD de hitlijst door. Kaarten via www.greatesthitslive.nl of bij de Vriendschap in Akersloot. AKERSLOOT - Zondag 16 novem ber aanvang 13.00 uur wordt het tweede keeztoernooi van dit seizoen in café de Vriendschap gehouden. Akersloot is de bakermat van het keezen; vanuit deze plaats heeft het spel heel Nederland veroverd. De win naars van dit toernooi mogen kiezen uit leuke prijzen. Ook is er een verloting met prachtige prij zen. Het inschrijven kan via keez- bord.nl of 's middags in de zaal. Het inschrijfgeld is €5,- inclusief koffie en lekkere borrelhapjes. De winnaar na vijfspeelronden ronden wordt bekend gemaakt op het grote elektronische sco rebord. advertorial Een Australische bouwvakker kon niet langer aanzien dat zijn zoontje zoveel last had van eczeem en begon aan de keukentafel zelf een middel uit te vinden voor de klachten van zijn zoon. Nu, veertien jaar later, is zijn huidverzorgingsproduct op natuurlijke basis in Australië het meest gebruikte natuurlijke middel tegen eczeem en psoriasis en is het bij veel mensen niet meer uit het leven weg te denken. Arjen van de Merwe haalde de crème naar Europa en introduceerde het om te beginnen in Nederland. Van de Merwe vertelt: 'Vrienden van mij hebben kinderen met eczeem die zich tot bloedens toe krabben. Op zoek naar een oplossing kwam ik op buitenlandse internetforums steeds goede ervaringen van het Australische "Grahams" tegen. Ik besloot een aantal producten uit het assortiment hierheen te halen en deelde die bij wijze van test uit aan mensen met eczeem, psoriasis, dermatitis, een jeukende hoofdhuid etc. Toen ik de reacties teruggekoppeld kreeg was duidelijk dat heel veel mensen hierin hadden gevonden wat zij al zo lang zochten; zij waren af van de ellendige jeuk en hun huid werd heel rustig'. Sinds 3 jaar is "Grahams" verkrijgbaar in Nederlandse winkels. Het zijn stuk voor stuk probleemoplossende producten zoals de eerdergenoemde Eczeem Crème en Calendulis Plus Crème (bij psoriasis), maar ook bijvoorbeeld shampoo voor een droge hoofdhuid (jeuk, schilfertjes, roos). Doordat winkels enthousiaste reacties van klanten krijgen en veel herhalingsverkopen zien, worden er weer meer mensen op het bestaan van Grahams gewezen. En de gebruikers zelfvertellen het natuurlijk ook door; vaak is het iets waarmee zij erfelijk belast zijn dus de familie is als eerste op de hoogte als een product goed aanslaat. 'We krijgen dagelijks heel emotionele reacties', vertelt van de Merwe tot slot. 'Je kunt je niet voorstellen wat het met iemand doet als diegene altijd verschrikkelijk last van de huid heeft en nu ineens aan den lijve ondervindt dat er ook een leven zonder krabben en schilfers mogelijk is.' Grahams is o.a. verkrijgbaar bij: Drogisterij Aker Kerkweg 29A, Limmen T:0725053138 Kijk voor alle verkooppunten op www.grahams.nl Jeanis Kool en Nicole Poel, Uitvaartleiders Maak kans op 10.000* voor jouw sportclub. Meld je aan op nuon.nl Doe mee met de Nuon Club Competitie en win de energierekening van afgelopen jaar terug voor jouw sportclub (*met een maximum van €10.000 belastingvrij). Wat moetje daarvoor doen? Laat met een video, foto of mooi verhaal zien hoe jouw club op originele wijze energie bespaart. Kijk voor de voorwaarden op nuon.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 13