Start jubileumjaar Harmonie Excelsior Tentoonstelling in De Kapberg Intocht Sinterklaas in Egmond aan den Hoef Uw Een hele pagina in kleur 325 euro exci. 15 UITKIJKPOST 19 NOVEMBER 2014 Op 22 november zullen klassiekers als 'Carmen van Bizet', filmmuziek in de vorm van 'The Pirates of the Caribbean', maar ook popmuziek van Pink en Bruno Mars en muziek om op volop bij mee te zin gen en dansen te horen zijn Aangeleverde foto LIMMEN- Zaterdag is de start van het jubileumjaar 2015 van Harmonie Excelsior waarin dit orkest haar 90-jarig bestaan viert. De muziekvereniging heeft al bij eerdere jubilea in 1995, 2000 en 2005 voor fantastische avonden gezorgd, die bol stonden van klas sieke werken gecombineerd met popmuziek. Op zaterdag 22 novem ber is in d'Enterij wederom zo'n muziekspektakel: de AH Limmen Music Night! Dit in samenwerking met de band KiNK, het koor de Limbeats en Slagwerkgroep Excelsior, ondersteund door vrijwilligers en een team van licht en geluids mensen. Deze unieke combinatie staat garant voor een fantastische en onvergetelijke avond. Bij de keuze voor de muziek is gezorgd dat er voor elk wat wils zal zijn. Klassiekers als 'Carmen van Bizet', filmmuziek in de vorm van 'The Pirates of the Caribbean', maar ook popmuziek van Pink en Bruno Mare en muziek om op volop bij mee te zingen en dansen. Kaarten a 15 euro verkrijgbaar bij Albert Heijn Limmen of bij één van de leden van Harmonie Excelsior. Aanvang 20.30 uur (de zaal is eerder open). EGMOND - Galerie De Kapberg sluit het seizoen af met prach tig werk van onder meer Cees Broersen (1939). Hij is al meer dan veertig jaar actief bij de galerie en is inmiddels 75 jaar geworden. Zijn onderwerpen zijn de plaatsen waar hij geweest is en die op de een of andere manier indruk op hem gemaakt hebben. Egmond is beslist aanwezig. Zijn technieken zijn olie verf, acryl, aquarel en tekenen. Dien Jorien Geertsma (1950) laat haar keramiek zien. Zij werkt met ver schillende thema's, en altijd gaat het om unica. De ruimtelijke 'Stillevens' nemen een loopje met de werke lijkheid. De voorwerpen, afgeleid van alledaagse gebruiksvoorwer pen, zijn geen van alle functioneel. Judith Broereen maakt sieraden. Ze beschouwt haar sieraden als wezens, die herinneringen oproe pen aan oertijden. Het materiaal is wol, zijdedraad, zilverdraad, kraal en knoop. De tentoonstelling is te zien van 14 november tot en met 14 december op vrijdag-, zaterdag- en zondagmiddag van 13.00 tot 17.00 uur. Galerie De Kapberg, Slotweg 17 in Egmond aan den Hoef. De tentoonstelling wordt op zondag 16 november om 15.00 uur geopend. Zie ook: www.galeriedekapberg.nl. Keramiek van Dien Jorien Geertsma neemt een loopje met de werkelijkheid Aangeleverde foto Om uw vereniging de gelegenheid te geven zich te presenteren via het weekblad Uitkijkpost bestaat natuurlijk de mogelijkheid om redactionele stukjes in te sturen. Deze artikelen zijn echter gebonden aan een maximaal aantal woorden en plaatsing ervan is afhankelijk van verschillende factoren. Daarom hebben wij gemeend de verenigingen de gelegenheid te geven om een royaler artikel te plaatsen. Hierbij kan de vereniging van meerdere kanten worden belicht. Kortom: u kunt uw vereniging tegen een zeer gereduceerd tarief op een door ons te bepalen moment in de Uitkijkpost extra onder de aandacht brengen. U levert ons voldoende tekst en foto's digitaal aan Wij maken een HELE PAGINA in kleur voor u op U krijgt vóór plaatsing de opmaak te zien en kunt alleen tekstcorrecties nog doorgeven £- De kosten van deze hele pagina bedragen 325 euro (exclusief 19% BTW) £- De plaatsing zal door ons worden bepaald, zorg dus voor niet datum gerelateerde teksten Voor informatie: advertenties@uitkijkpost.nl of bel 072-5330175 EGMOND AAN DEN HOEF - Sinterklaas komt op zondag 23 november in Egmond aan de Hoef. Natuurlijk begeleiden de fan fare van Lamoraal en Ponyclub Egmond hen weer bij de optocht. De optocht start om 14.15 uur bij de Jozefschool en gaat dan via de Marijkelaan naar de Irenelaan, rechtsaf door de Bemardlaan en weer rechtsaf de Beatrixlaan op. Daarna linksaf via de Herenweg door het centrum van Egmond aan den Hoef en linksaf de Julianaweg in. Zo rond 14.45 uur zal de Sint dan bij Dorpshuis Hanswijk aankomen. Aansluitend aan de optocht is hier vanaf 15.00 uur een feestprogram ma met Sint en zijn Pieten, speciaal bedoeld voor alle jonge kinderen tot en met groep 5 uit Egmond aan den Hoef. In de zaal is beperkt zit plaats voor begeleidende ouders. In verband met de veiligheid kimnen kinderwagens of buggy's niet mee in de zaal. U kimt deze in een aparte zaal van het dorpshuis 'stallen'. Bij slecht weer vervalt de optocht. Het feestprogramma in het dorpshuis gaat door; ongeacht de weersom standigheden. Zaal open iets voor 15.00 uur. vereniging spotlight Aansluitend aan de optocht is het feest in dorpshuis Hanswijk Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 15