Uitkijken «e HSV komt sterk terug Lange reis JU20 niet voor niets De Foresters met lege handen na doelpimtenregen Sterke start bij Oppositie Succes voor Dojo 't Loo SPORT- REGIONIEUWS UITSLAGEN De redactie van de Uitkijkpost ontvangt wekelijks heel veel kopij, met nieuws uit Heiloo, de Regio en Sportnieuws. Helaas kunnen we niet alles in de krant plaatsen. Gelukkig kunt u dit wel vinden op www.uitkijkpost.nl (klik rechtsboven op de digitale Uitkijkpost). VOETBAL HEILOO - HSV speelde zondag uit tegen Alkmaarsche Boys. Tim Ibink kon na twaalf minu ten spelen de bal niet genoeg snelheid geven om de keeper van Alkmaarsche Boys te ver schalken en in de volgende tien minuten redde Indy Klamer twee keer op een goede manier. In de 22ste minuut werd Indy ver schalkt na een terechte penalty voor de Boys. Twee Minuten later schoot Tom Hafkamp net voorlangs na een goede actie met Charel van Dooren. Een snelle aanval van Alkmaarsche Boys, over de linkerflank van HSV, werd goed voorgetrokken en in het netje gedeponeerd: 2-0. HSV nam toen het heft in handen en via goed aanvalsspel werd de Boys- veste bestookt. Tom schoot vanaf de zestien meter hard in, maar de keeper redde met de voet. Jesper de Vré kon zijn versnelling langs de lijn jammerlijk geen goed veivolg geven; de bal ging hoog over. In de 40ste minuut dreigde een voorzet van Ruben Bugter naast te gaan, maar Jesper liep goed door en kon de bal terugplaatsen op het hoofd van Tim, wat 2-1 betekende. De HSV kwam sterk terug tegen Alkmaarsche Boys. Aangeleverde foto tweede helft was vooral voor HSV. Jesper schoot tegen de lat maar in de 53ste minuut kopte Ruben de bal uit een vrije trap van William de Haan in: 2 - 2. En drie minuten later werd een goede crosspass van Charel gevolgd door een lage voor- BASKETBAL HEILOO - Het JU20 team van Flashing Heiloo heeft een fel- bevochten maar verdiende overwinning geboekt in de uit wedstrijd tegen Red Giants. In Meppel (Drente) werd het 53-54. Het team van coach Paul Aris vertrok naar het verre Meppel met slechts zeven spelers, waaivan twee debutanten: jeugdspeler Stan Kesten en Andrew Leek die na langdurige afwezigheid vanwege een enkelblessure, zijn eerste wed strijd van dit seizoen speelde. In de zet van Ruben, die door Tom werd ingetikt; 2-3. Het laatste gedeelte, met zeven minuten extra speeltijd gooide Alkmaarsche Boys alles hoog voor de pot, maar gescoord werd er niet meer. Volgende week komt SVA op bezoek in Heiloo. VOETBAL HEILOO - De Foresters heeft zondag verloren van SJC. Na een enerverende wedstrijd werd het 4-6. Al na vijf minuten kon den de Noordwijkers scoren, een doelpunt met een buiten spel-luchtje. Niet veel later kon de opgekomen Dennis Nanne aan Nick Kramer de kans geven om gelijk te maken: 1-1. Hierna gingen de Egels door en konden Jesper Hut en Victor Langenburg scoren, allebei met een fraaie kopbal uit even zo fraaie voorzetten van Niels Haring. Even voor de rust wist SJC er nog 3-2 van te maken, hoewel de grensrechter en toeschouwers ervan overtuigd waren dat het buitenspel was. Het was na het onterecht afkeuren van de 2-1 vorige week en het 'gunnen' van de 0-1 eerder in de wedstrijd een frustrerend moment voor ieder een met een rood-wit hart. Ook na de pauze bleef De Foresters fris voetballen en de voorsprong had zeker vergroot kimnen worden. Het werd echter 3-3 na een coun ter van SJC. Er werd gewisseld vanwege blessures: Mitchell Zwart verliet het veld voor Stefan Vogel en diens 17-jarige broer Ruben kwam er in voor Victor Langeburg. Simon Duindam maakte hierna de mooiste goal van de middag met een snoeihard schot: 4-3. Fouten in de achterhoede leverden toch nog een niet meer veiwachte achter stand op. Stefan Vogel kreeg nog rood wegens duwen tegen de SJC- grensreehter, voordat SJC even voor het eindsignaal er zelfs 4-6 van kon maken. Zondag spelen de Egels tegen De Kennemers, op 7 decem ber komt Stormvogels op bezoek in Heiloo. Judo van Flashing Heiloo in actie tegen Red Giants in Meppel (Drenthe). Aangeleverde foto fraaie sporthal Ezinge startten beide teams matig. Na het eerste kwart stond het 6-14. In het begin van het tweede kwart denderde Heiloo lek ker door. Max Knegt en Robbert de Ruiter brachten Red Giants tot wanhoop (6-22 in de derde minuut). De Meppelse coach vluchtte in een time-out om erger te voorkomen. Het bleek succesvol. De flow van Heiloo kwam abrupt tot een eind. Met twee driepunters op rij kreeg Red Giants weer geloof in eigen kunnen. Gelukkig bleef Heiloo verdedigend overeind zodat aan het eind van het derde kwart de zes-punten voorsprong nog steeds overeind stond: 34-40. In het laat ste kwart liep de spanning flink op. Red Giants klampte aan, maar wist niet door te drukken. In de laatste minuut leek het Meppelse team, wederom fel aangemoedigd, alsnog de kans aan het langste eind te trek ken en kwam het langszij (53-53). Maar Heiloo bleef met grote wils kracht toch overeind en stelde de verdiende zege veilig. Flashing vier de deze 'pyrrus' overwinning als een kampioenschap. De scores: Jeroen Aris 8-11 (19), Robbert de Ruiter 10-7 (17), Arthur Kerst 2-6 (8), Max van Rixel 4-0 (4), Andrew Leek 0-4(4) en Max Knegt 2-0 (2). Komende zater dag 29 november speelt Flashing thuis tegen Twente Buzzards. Aanvang: 17.30 uur in sporthal Het Vennewater te Heiloo. Uitslagen 19 november Dames SansAtout HEILOO - A-lijn: 1. Ds.Kuijt- van Lochem 59,38; 2. Valk-Vos 58,85. B-lijn: ï.Erkamp-Claus 58,33; 2.Kromhout- Scholten 55,21. C-lijn: ï.Visser-Hessing 64,58; 2.Sanches-Rosloot 59,90. SCHAKEN LIMMEN - Dick Oostrom is als nieuw lid van Oppositie direct belangrijk. Van de eerste acht partijen heeft hij er vier gewon nen, drie remise gespeeld en een verloren. Dat brengt hem op een totaal van 5,5 pimten en naar een derde plaats op de ranglijst. Deze week versloeg hij Cor van Etten, toch ook geen kleintje binnen de club. In dezelfde ronde bouwde Simon Smit onverstoord verder aan zijn voorsprong op de ranglijst door winst op Tjerk Voskuil. Joop Kerst voegde een pimtje toe aan zijn totaal, dankzij een misgreep van Herman Limmen op de 44e zet, in een stand die, zoals dat in sehakerskringen heet, potremise was. Peter Folkertsma blijft goed meedraaien. Tegen de sterke Kees Jongkind bereikte hij een remise. Harry de Jager bereikte datzelfde resultaat tegen le-teamspeler Fred Smith. Een bewijs voor de goede vorm waarin Harry verkeert. Jan Jonkheer en Piet Manni boekten belangrijke overwinningen op resp. Matthijs Mtihren en Bastiaan van Dam met een lichte stijging op de ranglijst als gevolg. Het team van Dojo 't Loo deed goede zaken in de tweede ronde van de WestFriese Judo Competie. Aangeleverde foto Judo HEILOO - Het jonge team van Dojo 't Loo uit Heiloo heeft zaterdagavond in de tweede ronde van de West Friese Judo Competitie in Purmerend goede zaken gedaan. Ondanks dat zij het lichtste gewicht niet bezet hadden, wis ten de Dojo 't Loo judoka's met 4-3 van Judo Yushi uit Nieuw Vennep te winnen. Winstpartijen waren er van Stan Greveling, Aldert Zwart, Kars Zoon en Timo Lesterhuis. De Heilooër equipe onder leiding van coach Kars Zoon wist daarna ook van Hikari uit Zaandam te win nen met 4-3. Na winst van Maarten Versteegh, Aldert Zwart en Thijs Lesterhuis, trok Timo Lesterhuis in de laatste pot de volle winst binnen. De wedstrijd van het dit jaar naar de hoofdklasse gepromoveerde team van Dojo 't Loo tegen de huidige koploper Tom van der Kolk bracht het publiek op de banken. In een reeks spannende wedstrijden verlo ren de Heilooërs met 3-4 nipt van de Alkmaarders. De derde ronde op 17 januari is Dojo 't Loo de gastheer. Uitgangspunt zal daarbij zijn om proberen zich dit jaar te handhaven in de Hoofdklasse. Voorlopig is het team goed op weg om dit doel te realiseren.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 19