Podiumplaatsen voor JC Groefsema Reünie Berger Scholen Gemeenschap 21 Decemberactie Lionsclub voor de Voedselbank Turnsters GTH behalen mooie resultaten INGEZONDEN MEDEDELING Korenfestival in de Schulp Klaverjasdrive in Akersloot Geen krant: ontvangen? UITKIJKPOST 26 NOVEMBER 2014 Afgelopen weekend was het een prijzenregen voor judoclub Groefsema Aangeleverde foto JUDO HEILOO - Afgelopen weekend was het een prijzenregen voor Judoclub Groefsema. Maar liefst dertien judoka's stonden op het podium op respectieve lijk het Waterland Toernooi en het Witte Bandentoernooi in Purmerend. Op het Waterland Toernooi kwa men Roos Graafland, Luuk Zijp en Tijn van Straalen in actie. Roos beklom na zes partijen judoën de hoogste trede op het podium en werd kampioen. Luuk pakte het brons en Tijn kwam helaas net iets te kort voor een podiumplaats. Op het Witte Bandentoernooi kwa men elf judoka's van Judoclub Groefsema in actie. Een eer ste plaats was er voor Jasper Madderom, Melle Hooning en Yke Metselaar. Zilver was er voor Ruben Lahat, Lars Wokke, Chris de Forest, Cees Admiraal en Tygo Richter. Brons veroverden Joep van Schagen, Lau de Groot en Christoph Carper. De coaches Sander en Wesley Groefsema kijken tevreden terug op het judoweekend. Want er werden niet alleen veel prijzen gewonnen, ook lieten de judoka's mooie tech nieken zien. Het eerst volgende toernooi waar de judoka's van JC Groefsema in actie komen is het Kerstballen Toernooi in Limmen. EGMOND - Dorpshuis de Schulp in Egmond-Binnen houdt op 30 november vanaf 12.00 uur een groot en gratis Korenfestival. De Zaalnêelden starten en vervolgens wordt een zeer gevarieerd programma met uitvoeringen van New Voice, Noordhollands Dagblad Koor, Erato, Reboimce en het Eerste Schoorls Gemengd Mannenkoor ten gehore gebracht. De middag wordt afgesloten met een optre den van het Opleidingsorkest van Eensgezindheid. De welbekende Mallote Matrozen zorgen voor de verbinding tussen de optredens van de koren. Ook zullen zij na het optreden van Eensgezindheid een slotoptreden geven. REGIO - Heilooërs die op school hebben gezeten aan de Berger Scholengemeenschap aan de Rondelaan 34 te Bergen opgelet: Op zaterdag 18 april 2015, van 13.00 tot 18.00 uur, houdt de Berger Scholen Gemeenschap een reünie voor oud-leerlingen en oud-medewerkers. Oud-medewerkers krijgen een persoonlijke uitnodiging voor deze dag. Aanmelden voor oud leerlingen kan door vijf euro over te maken naar NL44INGB 0793464854 ten name van I.J. Polak en M. Meeter, onder vermelding van achternaam, voor naam en examenjaar/jaar van uitschrijving. De aanmelding is pas definitief nadat het bedrag is overgemaakt. Ben je al benieuwd wie er nog meer komt of wil je digitaal alvast bijkletsen met oud-klasgenoten? Het evenement is op Facebook zichtbaar. REGIO - Het klaverjasseizoen in café de Vriendschap in Akersloot is ondertussen in volle gang en zaterdag 29 november wordt weer een grote drive gehouden. Deze drives zijn altijd op zater dagavond en iedereen is welkom. De aanvangstijd is 20.00 uur en men kan zich telefonisch opge ven; tel. 0251-312866. Er zijn schitterende prijzen te winnen, zoals Senseo koffiezet appara tuur, weerstations, pannensets, fruitmanden, paling en nog veel meer. Naast de drive vindt er ook altijd een super verloting plaats waar ook dezelfde prachtige prij zen te winnen zijn. REGIO - Er zijn nog al wat mensen afhankelijk van de Voedselbank. Lionsclub Langedijk schiet de Voedselhulp daarom te hulp met het inzame len van Douwe Egberts waarde- punten. De door u ingeleverde waarde- pimten zullen worden verzilverd voor pakken koffie die worden gedoneerd aan de voedselbank. DE steunt deze actie en heeft toe gezegd de donaties met 15% te ver hogen. Geef uw DE waardepunten nog meer waarde door deze ter beschikking te stellen aan onze voedselbank. Vorig jaar heeft deze actie landelijk 100.000 pakken kof fie opgeleverd zoals u op bijgaande foto kunt zien. Uw waardepunten, bij voorkeur geteld, kunt u inleve ren op de volgende adressen: Bruna boekhandel Heerenweg 67-69 in Heiloo en Bakkerij Zoon, winkel centrum 't Loo in Heiloo. De negen turnsters van GTM: v.l.n.r. achter: Noa, Elise, Brechtje, Esmee en Sophie, v.l.n.r. voor: Pien, Nicole, Didi en Sara Aangeleverde foto TURNEN REGIO - Zaterdag 22 november kwamen negen turnsters van GTH in actie op de eerste voor wedstrijd. In de ochtendwed strijd was het de beurt aan de pupillen Elise Ten Bruggencate, Sophie Denneman, Esmee Mul en Noa Faas. De meisjes begonnen de wed strijd aan brug, zowel Esmee (14.05) als Noa (13.80) turnden een super strakke oefening. De wedstrijd werd vervolgd op balk en vloer. Op vloer wist Sophie een keurige oefe ning neer te zetten, wat haar een 13.10 opleverde! De wedstrijd werd afgesloten op sprong. Elise liet een goede overslag en hoge salto zien; 13.3. Tegelijkertijd turnde junior Brechtje van Haneghem een stra lende vloeroefening leverde haar het hoogste cijfer op in haar cate gorie: 11.6! In de middagwedstrijd turnden instappers Pien de Boer, Sara van Uitert en Didi Boersen. Ze begonnen met sprong. Sara opende de wedstrijd met twee superspron- gen: 13.55. Aan de brug werden de oefeningen prima uitgevoerd. Daarna balk, Pien turnde een strak ke maar vooral nette oefening; 12.6! Het laatste onderdeel was vloer. Hier zette Didi een sterke oefening neer: 13.00. Tijdens deze wedstrijd turnde ook pupil Nicole de Jong, zij heeft een goede wedstrijd gedraaid met als knaller de 13.70 voor haar prachtige vloeroefening! In het eind klassement zijn mooie resultaten behaald, zowel Esmee (vijfde) als Nicole(derde) mochten een prijs in ontvangst nemen. PAKKEN Bel donderdag tot 15.OO uur 0226-331020 (Rodi Verspreiding bv)

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 21