Interieurhof Diversiteit bij genomineerden Ondememingsverldezing 2014 EHBO'ers en vrijwillige brandweer oefenen noodscenario's BEDRIJF BELICHT 5 UITKIJKPOST 26 NOVEMBER 2014 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Doorplaatsing op Heiloo- Online.nl mogelijk. Voor aanmelding Ken nemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aan melding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Tekst en foto: Carolien Breed Mark en Ivonne Spaans, Hofplein 5, 1811 LE Alkmaar, tel. 072 - 5110672, www.interieurhof.nl, e-mail: info@interieurhof.nl ALKMAAR - „Waarom iets van ver halen, terwijl er op het gebied van interieurdesign zoveel moois in eigen land wordt gemaakt?" Dat zegt Mark Spaans, samen met zijn vrouw Ivonne, eigenaar van Interieurhof aan het Hofplein in Alkmaar. Ivonne is werkzaam in een tandartspraktijk in Heiloo en werkt in hun eigen zaak achter de schermen mee. Interieurhof is gespecialiseerd in Dutch design. Liefhebbers van Hollandse meubelontwerpers kunnen hier hun hart ophalen; de show room toont een uitgebreide collectie in Nederlands design! Interieurhof is dealer van Nederlandse merken zoals Thonet, Gispen, Coesel kasten (Uitgeest), Dutch Originals, Design on stock, Artifort,de Munk Caipets en vele andere. Gekenmerkt door een warme, tijdloze en toch eigentijdse uitstraling, stijlvolle vormgeving, hoogwaardige kwaliteit, functionaliteit en volop (zit)comfort. Dutch design wordt niet voor niets alom geprezen. „Bovendien vind ik de korte lijnen met de fabrikant prettig. Als de direc teur van onder andere Coesel zelf in onze winkel langskomt, getuigt dat van binding met zijn product en liefde voor het vak." Vertrouwen, door persoonlijk contact een band opbouwen met je klan ten voor de langere termijn; daar draait het volgens Mark bij Interieurhof om. „En vertrouwen krijg je alleen als je een eerlijk, vakkundig advies geeft en goede service biedt. Goed luisteren naar de klant, dat vind ik belangrijk. Veel mensen hebben thuis op internet al veel opgezocht en weten in grote lijnen wat ze willen. Ik kan als interieurspecialist met een eerlijk advies helpen zoeken naar wat aan dat beeld voldoet. Een tevreden klant; daar doe je het voor." Interieurhof biedt woonideeën in de breedste zin. Meubelen, verlich ting, meubelstoffen caipetten van Hollandse makelij en leuke eigentijdse woonaccessoires en cadeauartikelen. „Wij nemen meubelen in onze col lectie op van merken, die niet alleen mooi maar ook comfortabel zijn. Onze showroom laat slechts voorbeelden zien van de vele mogelijkheden die er zijn. Want een eetkamerstoel, fauteuil, bank of zithoek krijgt met een andere stof een heel andere uitstraling." Interieurhof biedt keuze uit de hele collectie van Designonstock verkrijgbaar in ruim honderd kleu ren en dessins. Ook leer is mogelijk. De Bloqbank is zelf samen te stellen uit 22 losse elementen. En onder het label M.I Design biedt Interieurhof maatwerk in kasten en eettafels. „Samen met de klant wordt een kast of tafel op maat ontwoipen; alles kan qua vorm en grootte, houtsoort en kleur." Mark legt uit dat maatwerk niet duurder is dan een 'gewone' kast. „Ook komen wij graag bij u thuis, om een persoonlijk advies op maat te geven. Adviseren en meedenken met u, dat is onze kracht." Kortom: Made in Holland op zijn best! Welk bedrijf zal de prijs winnen in de ondernemingsverkiezing 2014? Aangeleverde foto HEILOO - De vakjury, bestaande uit Erik Minnema (Rabobank), Henk Smit (accountant), Annemarie Spaans (online media) en wet houder Fred Dellemijn- van de Ondernemingsverkiezing 2014 heeft tien bedrijven (in wille keurige volgorde) genomineerd. Te weten: Aristo, Iwan Bronkhorst, Café de Wit, GGZ Noord-Holland Noord, Pensionstal Sprenkeling, Tomtrade, Lookx, De Jong Vintage Design en Picturae. Dit zijn de Heilooër bedrijven die in aanmerking komen voor de felbegeerde waarderingsprijzen: de Ondememingprijs en de In de Kijkerprijs. Na de stemronde, waar bij het publiek zijn stem met moti vatie kon uitbrengen, is de jury in beraad gegaan en heeft aan de hand van de uitgebrachte stemmen en de criteria innovatie, duurzaamheid, toekomstvisie en de maatschap pelijke waarde die de onderneming voor Heiloo heeft, bovenstaande kandidaten geselecteerd. Bedrijven - van klein tot groot- uit uiteenlo pende sectoren, die in hun vakge bied gestaag aan de weg timmeren. Het verkiezingsthema van dit jaar, Samen werken of samenwerken, is uiteraard meegewogen. Aan de hand van bedrijfsbezoeken wil de jury een goed beeld krijgen hoe er op de werkvloer in de dagelijkse praktijk uiting wordt gegeven aan het thema en hoe de omgang met de medewerkers is. Een eindtoets op solvabiliteit, liquiditeit en de conti nuïteit van de onderneming op de middellange termijn bepaalt welke bedrijven als winnaars uit de bus komen. Voor de Publieksprijs zijn de publieksstemmen doorslagge vend. De feestelijke uitreiking vindt dit jaar (voor het eerst) plaats in de Cultuurkoepel Heiloo op zaterdag 13 december. HEILOO - Een personeels- feestje. Tien slachtoffers. Brandwonden, botbreuken en een bewusteloze secretaresse. Een onoplettend personeels lid negeerde het rookverbod en stak een sigaret op in het maga zijn. Een ontploffing volgde, mensen raakten gewond, paniek brak uit en hulpverlening was nodig. Een heftig verhaal, maar gelukkig niet echt. Het was het scenario van de eerste gezamenlijke oefenavond van de EHBO vereniging en de vrijwillige brandweer Heiloo. Drie oefenavonden werden in novem ber georganiseerd door Helmi Bult (Helmi Bult EHBO) en Cees Kuiper, in samenwerking met de EHBO vereniging Heiloo en de Heiloose vrijwillige brandweer. Het doel van de avonden: de samenwerking tus sen de EHBO'ers en de vrijwilliger brandweer optimaliseren. Op elkaar ingespeeld raken, zodat in geval van nood geen tijd verloren gaat. Drie realistische rampscenario's waren door Bult en Kuiper in scene gezet en werden uitgevoerd in de bedrijfspanden van installatiebedrijf Locas en stukadoorsbedrijf Frans Veldt te Heiloo. Familieleden van de organisatie, leden van de lokale motorclub MHC 75 en professio nele 'nep-slachtoffers', zogeheten lotusslachtoffers, figureerden in de ramp. „Het was levensecht", aldus organisator Bult. „Dat is belang rijk als je goed voorbereid wilt zijn op een écht noodscenario." In drie teams werden de scenario's uitge voerd. Er werd overlegd, gerustge steld, verbonden en gereanimeerd. „Op deze avonden kimnen diverse technieken werden geoefend, kun nen fouten worden hersteld en kan er dus heel veel worden geleerd", verklaart Bult. „Ik heb van alle deelnemers gehoord dat ze het een geweldige ervaring vonden. Zeker voor herhaling vatbaar dus!" De organisatie, de Heiloose EHBO vereniging en de vrijwillige brandweer Heiloo willen iedereen bedanken voor de hulp, in het bij zonder Locas en Frans Veldt, die him bedrijfsruimte tot rampplek wilden laten inrichten. locasQ KmSISiBRBI Er is veel geleerd door de hulpverleners tijdens de oefenavonden met de realistische rampscenario's Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 5