contact Heiloo bereidt zich voor op gladheid 7 Mededeling Openingstijden Evenementen Wonen, werken, welzijn en zorg Bezwaar maken Heeft u vragen? Bel meteen!! Volg ons op G UITKIJKPOST 26 NOVEMBER 2014 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo De auto's, maaimachines en tractoren staan weer klaar om gladheid te kunnen bestrijden. Ook zijn de strooibak- ken weer vol en neergezet bij bijzondere gebouwen, zoals verzorgingshuizen. Verder verwijderen we tot april de rood-witte palen die op sommige fietspaden in de weg staan. De gemeente houdt bij gladheid en sneeuwval vele kilome ters weg en enkele fietsroutes voor het verkeer begaanbaar. Het is onmogelijk om alle wegen in Heiloo te bewerken. Daarom zijn de strooiroutes zo gekozen dat iedere inwoner van Heiloo op redelijk korte afstand een begaanbare weg of fietspad kan bereiken. Waar strooit de gemeente? De gladheidbestrijdingsdienst strooit op doorgaande wegen en fietspaden, zoals de verbindingsfietspaden naar Alkmaar, Egmond en Limmen. Doorgaande routes hebben prioriteit boven wijk- en woonstraten. Als het nodig is, bestrijden we gladheid 'met de hand'. Dit laatste gebeurt overdag op werkdagen. Op de website vindt u twee kaarten waarop deze wegen en fietspaden staan aangegeven. Kijk hiervoor op: www.heiloo. nl/buurt onder Verkeer en vervoer bij Gladheidbestrijding. Wanneer strooit de gemeente? Heiloo past de 'natzout-strooimethode' toe. Dat wil zeggen dat wij een mengsel van zout en pekel strooien, voordat gladheid optreedt. Dit is milieuvriendelijker, omdat er minder zout wordt gebruikt en het natzout beter blijft plakken aan het wegdek. Wat kunt u zelf doen? De gemeente kan de gladheid in de wintermaanden niet alléén bestrijden. Uw hulp kunnen we goed gebruiken. Als u zelf uw eigen stoep en het stukje trottoir voor uw huis sneeuwvrij houdt en zo nodig met zout bestrooit, zorgen we er met z'n allen voor dat ons dorp goed begaanbaar blijft. Weet u dat uw buurman of buurvrouw zelf niet in staat is om te strooien? Neem dan als goede buur ook dit stukje stoep en trottoir mee! Zo helpen we elkaar. Meer Informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Evenementenvergunningen De burgemeester heeft vergunning verleend voor: - houden van een Lentemarkt op zondag 31 mei 2015 van 11:00 tot 17:00 uur op het GGZ-terrein. Daarnaast is ontheffing verleend van het verbod om toestellen of geluids apparaten in werking te hebben (ver zending brief: 17 november 2014). - houden van een Najaarsmarkt op zondag 27 september 2015 van 11:00 tot 17:00 uur op het GGZ- terrein. Daarnaast is ontheffing ver leend van het verbod om toestellen of geluidsapparaten in werking te hebben (verzending brief: 17 novem ber 2014). U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. Informatiebijeenkomst op maandag 1 december over veranderingen in wonen, |werken, welzijn en zorg Om inwoners van Heiloo te informeren over de gevolgen van de nieuwe taken "wonen, werken, welzijn en zorg", organiseren wij een informatiebijeen komst op maandag 1 december van 16.00-18.00 uur in ontmoetingscentrum De Strandwal. Wij informeren u over het sociaal team waarmee wij inwoners met hulpvragen vanaf 1 januari 2015 kunnen ondersteunen. Deskundigen beantwoorden tijdens de bijeenkomst uw vragen. Er staan veranderingen voor de deur in de ondersteuning van inwoners op het gebied van wonen, werken, welzijn en zorg. De gemeente Heiloo krijgt hier voor vanaf 1 januari 2015 meer taken en verantwoordelijkheden overgehe veld van de Rijksoverheid. Voor wie is de bijeenkomst? Bent u mantelzorger, vrijwilliger, jong of oud? ledereen is welkom tijdens de informatiebijeenkomst. U moet zich van tevoren aanmelden voor de bijeen komst. Aanmelden U kunt zich aanmelden voor de bijeen komst via een mailbericht aan info@ heiloo.nl of telefonisch via de mede werkers van ons Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. Tijd en locatie De bijeenkomst vindt plaats in ontmoetingscentrum De Strandwal (GGZ-terrein) te Heiloo, De Olvendijk 2a in Heiloo. op maandag 1 december van 16.00 tot 18.00 uur Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. Vergunning riet verbranden Het college heeft ontheffing verleend voor: - verbranden van riet van vrijdag 2 januari tot en met dinsdag 31 maart 2015 op de daarvoor aan gegeven locaties (verzending brief: 6 november 2014). U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: burge meester of burgemeester en wethou ders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Noord-Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u griffierecht.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 7