Vredeburg loopt deukje op Volleybal clinic Edwin Benne Dojo 't Loo goed op eigen Ontwikkelingstoemooi Jolinda Lute werkt aan scherpte Prijzenregen voor GTH turnsters Wintertitel voorJFi van de Terriers UITKIJKPOST 3 DECEMBER 2014 MOUNTAINBIKE REGIO - Egmonder Henk Verdonk Junior heeft zich don derdagavond in Akersloot na een zware rit laten huldigen als winnaar van de derde wedstrijd in de reeksen van tien om de Kids and Parents Bikeschool (KPB) mountainbike cup. Al vroeg in de race ontstond een kopgroep onder aanvoering van Henk Louwe uit Alkmaar. De latere winnaars bij de mannen als vrou wen respectievelijk Henk Verdonk jr. en Jolinda Lute maakten ook deel uit van deze kopgroep. Naast Louwe, Verdonk en Lute waren het Wilfred Knegt (Uitgeest) en Chris Kemp uit Egmond aan de Hoef die de kopgroep kompleet maak ten. Na een kwart van de koers liet Henk Verdonk jr. zijn krachten de vrije loop gaan met als gevolg dat de eerste slachtoffers zich aan dienden; Chris Kemp en Jolinda Lute konden tegen dit geweld niet op. Wilfred Knegt probeerde nog terug te komen in het wiel van Verdonk. Deze poging kostte de kop van Knegt. De man van de regel maat Henk Louwe achterhaalde Knegt en liet er vervolgens geen gras over groeien en gaf nogmaals gas. Rondelang bleef Knegt op een gaatje rijden van vijftig meter maar kwam geen centimeter dichter bij. Inmiddels had Jolinda Lute al genoegen moeten nemen met een gevecht in de achterhoede Met de jonge Jasper Avis uit Heiloo, welke in het voordeel van Avis werd beslecht. Tot zelfs in de laatste ronde leek de kans aanwezig dat Wilfred Knegt de sterke Louwe nog zou terugpakken, maar Henk Louwe maakte geen fouten. Uitslag: 1. Henk Verdonk junior Egmond aan Zee 2. Henk Louwe Alkmaar •3. Wilfred Knegt Uitgeest 4. Jasper Avis Heiloo 5. Jolinda Lute Egmond Binnen. SCHAKEN LIMMEN - Op vrijdag 28 novem ber speelde het eerste zestal van SV Vredeburg de derde bondswedstrijd van het schaak seizoen. Tegenstander was Waagtoren 6. Op dezelfde avond kwam Vredeburg 3 uit tegen Heerhugowaard 4 en werd ook de negende ronde van de interne competitie gespeeld. Voor Vredeburg 1, dat na twee overwinningen medekoploper is in de derde klasse C, leek er halver wege de avond tegen het Alkmaarse Waagtoren 6 geen vuiltje aan de lucht. Na vlotte overwinningen van Bert en Sandra Hollander en Niels Hageman was immers nog maar een half puntje benodigd om op titelkoers te blijven. Maar dat halfje kwam er niet: Ed Stolp blun derde een paard en de partij weg. Harold Ebels zag een remise-achtig eindspel in tijdnood toch door de vingers glippen. En Bob Stolp ver giste zich met nog maar enkele seconden op de klok afschuwelijk in de laatste wanhoopsaanval van zijn tegenstander en gaf op. Door de 3-3 lopen de titelaspiraties van Vredeburg toch wel een deukje op. Het viertal van Vredeburg 3 ont ving Heerhugowaard 4, dat duide lijk een maatje te groot was. Harry Levering boekte op het eerste bord nog een mooi resultaat met een remise, maar zijn teamgenoten Marcel Wester, Ed van Duin en Jan Brantjes konden het niet bolwer ken. Eindscore: 0,5-3,5. In de interne competitie ging Barry Blekemolen door met wat hij al acht keer eer der deed: winnen. Dit maal heette het slachtoffer Piet van der Heijdt. Blekemolen leidt de ranglijst met een straatlengte voorsprong en de vraag is waar dit sprookje zal eindi gen. Robin Rommel boekte een sterke zege op Gertjan Hafkamp. Hidde Ebels dwong een degelijke remise af tegen de geslepen Jos Admiraal. Nico Pepping bleef zeer knap overeind tegen de sterker geachte Hans de Goede en noteerde een fraai half pimt. Komende vrijdag wordt er niet geschaakt vanwege Sinterklaasavond. Volleybalvereniging Croonenburg nodigde dit jaar Edwin Benne uit voor de volleybalclinic die gehou den werd in De Enterij. Aangeleverde foto VOLLEYBAL LIMMEN - Elk jaar lukt het vol leybal vereniging Croonenburg een bekende volleyballer of coach vast te leggen voor een volleybalclinic. In het verleden hebben Avital Selinger, Francien Huurman, Ron Zwerver, Koos Klein, Guido Vermeulen, Toon Gebrands en andere toppers clinics gegeven bij Croonenburg. Dit jaar pakt de club uit met Edwin Benne. Edwin heeft een olympische medaille op zak en heeft vele goede teams gecoacht. Tot van de zomer was hij coach van het nationaal man nen volleybalteam. De zeer actieve club Croonenburg geeft de clinic in de Enterij in Limmen. Onlangs is Croonenburg begonnen met een dependance op te richten in Limmen. Dat loopt nu enkele weken. Het geeft de (toekomstige) volleyballers een extra stimulans om een clinic te krijgen van deze toptrainer. De clinic start op woensdagmid dag 10 december om 15.30 uur en is afgelopen om 17.00 uur in de sporthal De Enterij. De deelname is gratis iedereen tussen de 6 en 13 jaar is welkom en je hoeft je niet in te schrijven. Voor meer informatie: www.croonenburg.nl. GTH behaalde dertien medailles. Aangeleverde foto TURNEN HEILOO - Afgelopen zondag kwamen 17 turnsters van GTH in actie op de voorwedstrijd. Khee (instap) turnde een strak ke brugoefening: 13.20. Isabella (jeugd 2) als Silke (jeugd 1) wisten met een prachtige vloer oefening het hoogste cijfer te beha len in hun categorie, Milenka (jeugd 2) deed dit op sprong; 11.10. In wedstrijd twee waren de turnsters ook goed bezig, Celine (jeugd 1) behaalde het hoogste cijfer aan de brug (14.20). Pupil2 Lianna deed voor het eerst mee en turnde een mooie vloeroefening, medetum- ster Nikki behaalde het hoogste in haar categorie voor balk. De andere pupillen; Sterre turnde een nette brugoefening (12.40) en Laura als Chanoa een keurige vloeroefening. Jeugd 2 Jena en Julie, beiden heb ben een goede wedstrijd gedraaid, met een 11.20 aan brug voor Julie en een 11.80 op vloer voor Jena. Pupullen 1, Roos zette een prima brugoefening neer (13.70), Nova behaalde het hoogste cijfer voor haar balkoefening, evenals Feliene voor haar vloeroefening(13.40). Junior Emma haalde een 10.80 voor haar stralende vloeroefening! De wedstrijddag werd afgesloten door senior Raquel, haar vloeroefening was goed voor 12.10. GTH behaalde dertien medail les: vijfde prijs voor Laura, vier de prijs voor Emma, brons voor Khee en Roos, zilver voor Silke, Milenka, Jena en Feliene en goud voor Isabella, Celine, Julie, Nova en Raquel. HEILOO- Met groots machtsvertoon heeft het team JF1 van de Terriërs ook de Wintertitel behaald. Ze hebben vanaf het begin van de competitie alles gewonnen. Met de begeleiding van Claudia Metz en de coach Max Amson zal dit team nog van zich laten horen, een aanwinst voor de Terriërs. Aangeleverde foto HEILOO - Met een recordaantal van maar liefst eigen 55 judo ka's tussen de vier en elf jaar was het Ontwikkelingstoemooi van Dojo 't Loo weer een groot succes. Naast de eigen judoka's waren er nog 200 kinderen met een witte gele band van 22 andere judoclubs uit heel Noord Holland. Eerste prijzen waren er voor Kami Dekker, Thijs Olyrhook Molenaar, Jayden Campagne, Sam Limpens, Job Kroon, Tygo de Jongh, Stan de Laleijne en David Snelder. De tweede plaats was weggelegd voor Nikki Wensen, Jome Reitsma,, May Witjes, Tom Pirovano, Denise Otto en Elias Visser. Brons was er tenslotte voor Maarten Roubos, Luuk van Waggendorf van Rijn, Max Westerwal, Lex Gast, Elvin Groefsema, Sija Coolegem, Jinte de Waal, Yesper Bmnekreef, Floris van Groen en Charlotte Sluiter. Een uit gebreid fotoverslag van het toernooi is te zien op www.dojotloo.nl Yesper Brunekreef van Dojo 't Loo scoort een mooi punt tijdens het ontwikkelingstoemooi. _Foto: Fr ed Stevenson

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 21