The Gents in de Cultuurkoepel Kerstconcert in de Abdij van Egmond Ondernemers opgelet Ff Uw KERSTAANBIEDING inde Het (on-)recht voor vreemdelingen in Nederland 9 Uw Kerstaanbieding in de Uitkijkpost? Bushaltes Hoekstuk verplaatst Maak een keuze uit de advertentievoorbeelden op het paginavoorbeeld hiernaast afgebeeld of bepaal zelf hoe uw advertentie eruit ziet Mail uw advertentie naar: advertenties uitkijkpost.nl UITKIJKPOST 3 DECEMBER 2014 Vocal ensemble The Gents zingt internationaal kerstreportoire. Aangeleverde foto HEILOO - Op zaterdag 20 december brengt vocal ensem ble The Gents de Cultuurkoepel in hogere sferen met internatio naal kerstrepertoire uit alle tij den. Concerten van The Gents zijn een ware belevenis. Voortgekomen uit het Roder Jongenskoor ver wierf het dertien zangers tellende gezelschap algauw een vooraan staande plaats in de internatio nale muziekwereld. De eerste jaren stond het koor onder leiding van Peter Dijkstra, nu dirigent van het Nederlands Kamerkoor. The Gents worden geroemd om him weergaloze interpretaties van vocaal werk uit de Renaissance, Romantiek en uit de eigen tijd. Met dirigent Annemiek van der Ven wordt nu het programma 'Bethelehemu' (oorspronkelijk Nigeriaans) gebracht met kerstre- pertoire uit alle windstreken en van alle tijden. Enkele carols zullen niet ontbreken. Zaal gaat open om 19.30 uur, aanvang om 20.00 uur. Kaarten a 15,- aan de zaal of reserveren via info@vaart.biz of tel. 06 20551899. Dit is een productie van Kunstgetij, zie ook www.vaart.biz.nl EGMOND - Op zondag 14 decem ber brengt het gemengd koor Crescendo een kerstprogramma in de sfeervolle kloosterkerk van de St. Adelbertabdij in Egmond-Binnen. Medewerking wordt verleend door de mezzo-sopraan Marja Dignum. Pianobegeleiding is in han den van Mariëlle Tromp-Zentveld. Een kerstgedicht wordt voorgedra gen door Sjoek Hopman. De algehe le leiding is handen van de dirigent Pirn Abbestee. Op deze middag brengt Marja Dignum kerstliederen ten gehore, onder andere Noël, Coventiy Carol en vele andere. Met pianosolo van Ilse Bijvoet, zang door Alena Groot en kerstliede ren gezongen door Crescendo met samenzang, belooft dit een sfeervol samenzijn te worden. Vanwege het beperkt aantal plaat sen is het aan te raden op tijd aan wezig te zijn. Ter bestrijding van de onkosten is er een deurcollecte. Aanvang 14.30 uur. Kerk open 14.00 uur. HEILOO - Niets is politiek zo beladen als het vreemdelingen beleid. Uit welke landen komen asielzoekers? Wanneer mag je asielzoekers opsluiten? Kimnen uitgeprocedeerde asiel zoekers echt niet terug? Hoe zit het met het kinderpardon? Mogen kinderen op straat wor den gezet? Zijn illegalen strafbaar? Over deze en andere vragen zal Frans-Willem Verbaas op donder dag 11 december uitleg geven in de Ter Coulsterkerk, Holleweg 111, Heiloo. Tijd: van 20.00 tot 22.00 uur, entree 3,- per persoon. Verbaas is advocaat vreemdelingenrecht, gespecialiseerd in asielrecht, ver blijfsvergunningen en vreemdelin gendetentie. Verbaas procedeerde onder andere over asielaanvragen van moslims uit het Midden-Oosten die Christen zijn geworden, voor asielzoekers in detentie en voor hongerstakers in isoleercellen. Hij publiceerde artikelen voor kranten en vakbladen over deze onderwerpen en schreef een boek over het asielbeleid. Hij beschouwt zichzelf als mensenrechtenactivist en is bestuurslid van de Vereniging Asieladvocaten en-Juristen Nederland (VAJN). Frans-Willem Verbaas is lid van de Protestantse gemeente te Heiloo en is daar naast oblaat bij de Adelbertabdij in Egmond. HEILOO - Half december worden de twee bushaltes ter hoogte van het Winkelcentrum 't Hoekstuk op de Pastoor van Muijenweg verplaatst naar Het Malevoort. Het betreft de haltes zowel voor de Buurtbus Heiloo als De Buurtbus naar de Egmonden, lijn 408. Voor de laatste betekent dit dat de bus niet meer over het par keerterrein hoeft te rijden. Op bijgaande foto ziet u de nieuwe situatie. De gemeente heeft al tegels gelegd op de plaatsen waar de haltepalen komen. Aangeleverde foto ADVERTENTIEFORMAAT 86 mm x 124 mm (1/8 pag) Wilt u een Kerstaanbieding in de speciale kersteditie van de Uitkijkpost plaatsen? De Uitkijkpost biedt de mogelijkheid dit tegen het zeer vriendelijke tarief a 80 (excl. btw) te doen - normaal 146 (excl. btw). Voor meer informatie: advertenties@uitkijkpost.nl. Aanleveren kan tot maandag 15 december december 17.00 uur. Of stuur hem op naar: Uitkijkpost Media Willibrordus Business Centrum Kennemerstraatweg 464, Heiloo tel 072-5330175

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 9