U ook? Nuon feliciteert de negen kampioenen van de Nuon Club Competitie! 22 10% korting 1 op de Univé zorgverzekering.'j Sportclubs, bijna iedereen in Nederland is erbij betrokken. Als sporter, vrijwilliger of als enthousiaste supporter langs de lijn. En juist deze sportclubs verkeren in financieel zwaar weer door dalende inkomsten. De energierekening is een grote kostenpost en bij sportverenigingen valt veel te besparen en te verduurzamen. Daarom steunen wij de amateur sportclubs van Nederland met de Nuon Club Competitie, een wedstrijd waarbij de clubs laten zien hoe zij op een creatieve manier energie kunnen besparen. Kijk voor meer informatie op nuon.nl UITKIJKPOST 17 DECEMBER 2014 Samen zorg je het beste voor jezelf. VERZEKERINGEN advertorial Vanuit het hele land hebben we leuke, originele en serieuze energie bespaarideeën ontvangen vanuit het bestuur, leden en supporters, ledereen die het belangrijk vindt om energie te besparen bij de club en te zorgen voor een blijvend lagere energierekening. Met als doel om zoveel mogelijk stemmen te verzamelen. Tot middernacht 9 december kon er gestemd worden en het was tot de laatste minuut spannend wie tot de negen winnaars zouden behoren. Uit de vele fantastische inzendingen heeft de jury, bestaande uit onder andere sportjournalist Toine van Peperstraten en voormalig hockey-international Kim Lammers, 50 clubs genomineerd. Heel Nederland heeft vervolgens massaal online gestemd op hun favoriete sportclub. Afgelopen weken hebben de clubs van zich laten horen via kranten, TV en online. De winnende clubs winnen hun energie jaarrekening terug, tot 10.000. Het prijzengeld investeren de winnaars in duurzame maatregelen om de energierekening te verlagen. Denk aan een energiezuinige koelkast, zonnepanelen, led-verlichting of isolatie van het clubgebouw. Goed voor de clubkas én voor het milieu! r Vol trots presenteren wij de kampioenen van de Nuon Club Competitie 2014: Voet- en handbalvereniging R.K.S.V De Tukkers, Albergen Tennis en Hockey Club Hurley, Amstelveen Voetbalvereniging GeuzenMiddenmeer, Amsterdam Groninger Studenten Roeivereniging Aegir, Groningen Voetbalvereniging Haaften, Haaften ASC Hilversum HurricanesLoosdrecht Mixed Hockey Club Purmerend, Purmerend Voetbalvereniging Nijnsel/TVE Reclame, Sint-Oedenrode Mixed Hockey Club Weesp, Weesp

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 22