ONbERMObE Bij ISIS vindt u naast een uitgebreide collectie lingerie ook een ruime sortering nachtmode en huispakken! Schoenmaatjes gezocht! Alkmaar Vrijwilliger Socialmedia-beheerder GEWIJZIGDE OPENINGSTIJDEN -> telstarstdre.nl Frcd. Hendriklaan 10 Maandag 22 december tot 21.00 uur Dinsdag 23 december tot 21.00 uur Woensdag 24 december tot 17.00 uur 2e Kerstdag van 12.00 -17.00 uur TELSTAR MEGASTORE ALKMAAR NOORDERKADE 170-190 Wij wensen u gezellige feestdagen! like http://www.facebook.com/isisondermode www.isis-ondermode.nl CJ edukans schoenmaatjes Vul een schoenendoos met schoolspullen en cadeaus voor een kind in een ontwikkelingsland. Stichting Vrienden van de Cultuurkoepel Heiloo is op zoek naar een enthousiaste vrijwilliger die de verantwoording wil nemen voor het opstellen en uitvoeren van het socialmedia-beleid. De Stichting houdt zich bezig met het werven van Vrienden om de Cultuurkoepel Heiloo in stand te houden. Door het organiseren van tal van culturele evenementen is de Cultuurkoepel een aanwinst voor Heiloo en omgeving. Om de toegankelijkheid te bevorderen en de koepel geschikt te maken voor diverse culturele evenementen is veel geld nodig. Een goede toegankelijkheid zal de exploitatiemogelijkheden uitbreiden en het bestaansrecht van de Cultuurkoepel doen toenemen. Stichting Vrienden van de Cultuurkoepel Heiloo is een nog jonge organisatie die op zoek is naar gemotiveer de en betrokken vrijwilligers. De vrijwilligers moeten zich willen inzetten voor het in stand houden van de koepel o.a. door het werven van Vrienden. Omdat we een startende organisatie zijn, zijn we op zoek naar mensen die mee willen denken en samen met ons een complete, groeiende en effectieve organisatie willen neerzetten voor nu en op langere termijn. Voor meer informatie: www.cultuurkoepelheiloo.nl De belangrijkste taken en verantwoordelijkheden Bepalen en uitvoeren van de contentstrategie Delen van content op o.a. Facebook, Linkedln en Google+ Uitwerken van socialmedia-campagnes en inspelen op actuele zaken Rapporteren naar de organisatie van de resulta ten uit social media Wat vragen we van je HBO werk- en denkniveau Je hebt aantoonbare ervaring met social media en/of online communicatie Je hebt aantoonbare ervaring als beheerder van Facebook (inclusief Facebook Analytics) Ervaring met Google Analytics is een pre Je hebt affiniteit met social media in de non-profitsector Je bent communicatief sterk en creatief Je Nederlands is vloeiend in woord en geschrift Je hebt affiniteit met de doelgroep en doelstel lingen van de stichting Je bent proactief en enthousiast Je werkt goed zelfstandig maar ook in groeps verband Je bent minimaal 3 uur per week beschikbaar Je werkt voornamelijk vanuit huis. Het bestuur komt maandelijks bijeen Wat bieden wij Een startende organisatie waar je je eigen creativiteit in kwijt kunt De gelegenheid om ervaring op te doen met social media in de non-profitsector Een enthousiaste groep mensen die samen positieve verandering teweeg wil brengen Kun jij jezelf vinden in deze vacature? Stuur dan je cv en motivatiebrief naar Marjan Onderwater via info@cultuurkoepelheiloo.nl Wanneer je meer informatie wilt of je afvraagt of de vacature aansluit bij jouw kennis, neem ook dan contact met ons op via bovenstaand e-mailadres. ISIS www.edukans.nl/schoenmaatjes

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 23