22 Luus van Diepen - van der Gulik Martin Kers Trix Sterkman - Douwes Zo-moedup, zo-eer&fA*, zo-üef Petrus Maria Konijn Piet "Nou dag hoor!" Wat was je een trotse moeder, oma en omi, blij in je buurtje en dankbaar voor alle mensen om je heen Lucia Maria echtgenote van Jan van Diepen f 2014 Op oudjaarsdag was het tijd om het leven los te laten en op reis te gaan naar hen die jou ook zo dierbaar waren. 't Veld 12 oktober 1929 f Heiloo 31 december 2016 Theo Yvonne f van Diepen - Baier Carin Charles Brinkhof - van Diepen Wouter, Jolanda Lizette Gerard Roozing-van Diepen, Sjaak Portegies f Astrid Bart, Zeger Sietske Kay Luciënne Gerard Bes - van Diepen Onze mam is thuis, Maas Geesteranusweg 28, 1851 BP Heiloo. U bent daar van harte welkom om afscheid van haar te nemen, op woensdagavond 4 januari van 19.00 tot 20.30 uur en donderdagmiddag 5 januari van 14.00 tot 16.00 uur De eucharistieviering is vrijdag 6 januari om 10.30 uur in de Willibrorduskerk, Westerweg 267 te Heiloo. Daarna zullen wij mam begeleiden naar het Willibrorduskerkhof om haar met onze pap te herenigen. Wij nodigen u uit om na afloop nog even samen te komen in restaurant Wildschut, Stationsweg 82 te Heiloo. Lieve buurtjes, Bea, mensen van huisartsenpraktijk Hoog en Laag, Evean Thuiszorg, Stichting Geriant, dagopvang Villa Westervenne en vele anderen, wat hebben jullie de afgelopen jaren veel voor ma en ons betekend. Bedankt! Gijsbertus van der Perk Gijs Na het plotseling overlijden van op 2 juni 2016 is er veel op ons afgekomen. Wij willen een ieder hartelijk bedanken voor al het getoonde medeleven. Wij voelen ons nog altijd getroost doordat wij met zoveel mensen op een warme en passende wijze afscheid van hem hebben kunnen nemen. Liefs, Jasper Sylvia Theodorusjosephes Hillegondus Nooij Theo Amsterdam 21 februari 1948 Heiloo 31 december 2016 Caroline Sebastiaan en Carmen Lisa en Georgios Theo is thuis. Donderdag 5 januari om 13.00 uur komen wij samen in de Witte Kerk, Raadhuisweg te Heiloo om Theo te gedenken. Het zou mooi zijn als je één kleurige bloem mee neemt. Aansluitend is er ruimte om met elkaar herinneringen te delen en ons te condoleren. Het gezin begeleidt Theo om 15.30 uur in besloten kring naar het crematorium. Wij vinden het fijn wanneer je herinneringen en/offoto 's op de condoleancesite van Theo met ons wil delen: www.charonuitvaart.nl/condoleance/Theo-Nooij Correspondentieadres: Westerweg 51A, 1851 AB Heiloo Robert Cornelis Schuurman Rob V Uitvaartverzorging root telefoonnummer 072 505 30 09 UITKIJKPOST 4 JANUARI 2017 Een leven dat beleefd wordt Eindigt niet op aarde Het heeft onsterfelijke waarde Onze lieve, creatieve en zorgzame echtgenote, moeder en oma was erg geïnteresseerd in en betrokken bij de mensen om haar heen. Trix had een zeer ruim hart dat altijd open stond en geen moeite was haar te veel. Ze bleef tot het einde toe sterk, humoristisch en eigenwijs. Ze is na een rijk en zorgzaam leven rustig ingeslapen. Amsterdam, 8 maart 1938 Heiloo: Jan Sterkman Heiloo, 30 december 2016 Heiloo: Luc Sterkman en Carolien Sterkman-van Bergen Casper, Laura Heiloo: Martin Sterkman t Bussum: Desiree Kool-Sterkman en Guido Kool Eva, Tijn t Heiloo: Angelique Freijer-Sterkman en Jeroen Freijer Lot, Noor Kennemerstraatweg 65, 1851 BA Heiloo Trix is thuis, alwaar er gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen op woensdag 4 januari van 19.00 tot 20.30 uur. De afscheidsdienst vindt plaats op vrijdag 6 januari om 13.00 uur in de St. Willibrorduskerk, Westerweg 267 in Heiloo. Aansluitend begeleiden wij Trix naar haar laatste rustplaats bij Martin op de naastgelegen Willibrordushof. Na afloop ontmoeten wij u graag in Restaurant Klein Varnebroek, De Omloop 22a in Heiloo. Dankbaar dat hij zo lang bij ons was, nemen wij afscheid van onze vader, opa en overgrootvader 3 mei 1930 Heiloo 19 december 2016 Heiloo Alie Konijn-Dekker (in dierbare herinnering) Walther (in dierbare herinnering) Elly en Jan Suzan en Arthur, Loek, Saar, Bor Jan Willem K Karin en Dennis Max (in dierbare herinnering) Walther en Marion Bart en Yörem Stefanie en Bart, Vlinder, Vogue Leonie en Mark Jacintha Jos en Ashley Peter en Anneke Sjaak Marieke Van Catsstraat 5 1851 JG Heiloo De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar dokter Hartong en de medewerkers van Buurtzorg voor de liefdevolle zorg en ondersteuning. y Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en liefde die wij van hem mochten ontvangen, is thuis rustig overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa Res. Luitenant-Kolonel der Geneeskundige Troepen b.d. "Officier in de Orde van Oranje-Nassau met de zwaarden Oegstgeest 16 december 1937 Heiloo 22 december 2016 Gerda van der Perk-te Kiefte Ingrid en Peter Ester Muriël Conny en Fred Anouque Brighten Kennemerstraatweg 229, A2 1851 NA Heiloo De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. "Het is zo gegaan dat ik hier ben en kijk. Boven me fladdert een witte vlinder in de lucht met vleugels die alleen van hem zijn en over mijn handen vliegt zijn schaduw, geen andere, niet zomaar een, alleen de zijne. Wanneer ik zoiets zie, verlaat me altijd de zekerheid dat wat belangrijk is belangrijker is dan wat onbelangrijker is." Wislawa Szymborska Wij hebben veel van je geleerd, je leerde ons alleen niet, wat het is om jou te moeten missen. Tot ons verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van weduwnaar van Ali Schuurman - de Haan fijne partner, betrokken vader, schoonvader en lieve opa Amsterdam, t Alkmaar, 2 maart 1941 30 december 2016 Lidy Blank - Rijkenberg Arnaud en Wendy Schuurman Daphne, Thom Eelco en Mary Schuurman Bram Kees en Irma Blank Maureen, Narèn, Brad Harry en Wendy Blank Job, Hidde Mark Blank Correspondentieadres A. Schuurman Ypesteinerlaan 48 1851 WH Heiloo Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 6 januari van 19.00 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum gelegen aan Overkrocht 20 te Alkmaar. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 7 januari om 12.00 uur in de aula van Crematorium Schagerkogge, Haringhuizerweg 3 te Schagen. Na afloop zien wij u graag in de ontvangkamer. Geen bloemen, liever een gift aan het KWF, ter plekke of op IBAN: NL23 RABO 0333 7779 99. Stetlaantje 1 - 1906 AN Limmen info@uitvaartverzoraina-aroot.nl www.uitvaartverzoraina-aroot.nl - U kunt ons dag en nacht bereiken

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 22