Zondagmiddagconcert Witte Kerk Heiloo Prijswinnaars zoek de 7 verschillen Ook Melange7 hoofdsponsor van De Foresters Elke week verschijnt de rubriek 'De tien vragen aan' in de Uitkijkpost. Elk mens heeft onvermoede kanten, stukjes van zichzelf die niet altijd zicht baar zijn. Op deze manier proberen wij net iets meer te weten te komen van een bekende of onbekende dorpsgenoot. Na het beantwoorden van de tien vragen, krijgt hij/zij de vrijheid om de vragen door te geven aan een volgend 'slachtoffer'! Uitkijkpost feliciteert alle winnaars van harte! nu hebben? UITKIJKPOST 4 JANUARI 2017 Het Behn Quartet. Aangeleverde foto De Schrijnwerker 1851 PV Heiloo M. 06 139 184 98 artmiraal@ziggo.nl Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en om de week in Castricum. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek Openingstijden ma. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur di. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 12.00 13.00 - 14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. Advertenties De advertentie-opmaak is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, tel. 072-5351073 of via advertenties@uitkijkpost.nl. Voor informatie over advertentietarieven en -mogelijkheden: www.uitkijkpost.nl. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo tel 072-5330175. Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Volg de Uitkijkpost ook op :iï_j Veel mensen bekeken de 'Zoek de verschillen-puzzel' in de krant van woensdag 14 december en stuurden hun inzending in. Leerlingen van de Willibrordusschool in Heiloo wonnen een snoeppakket van Jamin Castricum. Annemieke vd Graaf en Hein won nen vier vrijkaartjes van IJsbaan De Meent. Zij begeven zich binnenkort op glad ijs. Verder maakte Uitkijkpost Cobie Duinmeijer gelukkig met de dameshandschoenen van Mels Schoenenmode in Egmond aan Zee. Nellie Schotvanger uit Heiloo en mevrouw van Bronkhorst uit Castricum wonnen een mooie tas van Van Vuuren Mode in Heiloo en Castricum. Ik ben Petra Oostenrijk. Ik ben inmiddels eenentwintig jaar schoonheidsspecialiste voetreflexologe en masseuse. Ik huur een ruimte in het mooie Willibrordus hoofdgebouw. 1. Waar ben je geboren en getogen? Ik ben geboren in het Elisabeth ziekenhuis in Alkmaar en ik ben opgegroeid in Bergen. 2. Als je hobby je werk was welk beroep zou je dan Mijn hobby is mijn werk. Ik vind het ontzettend leuk om men sen in de watten te leggen en mensen helemaal ontspannen weer naar huis te laten gaan. 3. Wie zou je graag ontmoeten? Ik zou graag Jonny en Therese Boer van restaurant De Librije ontmoeten en als ik er dan toch ben ook lekker eten, want daar ben ik dol op. Ook vind ik het ontmoeten van ondernemers altijd erg leuk, mensen die passie hebben voor hun bedrijf. 4. Wat is je mooiste jeugdherinnering Als onze neefjes kwamen en we met zijn allen buiten speelden bij onze boerderij. En met buurtkinderen spulletjes aan de weg verkopen. Ik had een heerlijke onbezorgde jeugd. 5. Wat vindt je de mooiste plekjes van Heiloo? Het Witte Kerkje - daar heb ik herinneringen aan - en het Tercoulsterbos waar ik elke dag wandel met onze hond en je de verschillende seizoenen ook zo goed ziet. 6. Waarvoor kunnen ze je wakker maken? Mijn kinderen, familie en vrienden mogen mij altijd wakker maken mochten ze mijn hulp nodig hebben. En naar de winter sport vertrekken midden in de nacht met heerlijk broodjes en koffie in de auto. 7. Wat is het beste advies dat je ooit kreeg? Blijf jezelf. En 1 jaar heeft 365 mogelijkheden! 8. Wat weten de mensen niet van je? Dat ik best last van hoogtevrees heb. 9. Wat zou je veranderen als je burgermeester was? Ik heb het idee dat onze burgemeester het heel goed doet. Misschien wat meer festivals en muziekconcerten in de open lucht en BukBuk weer open voor de jeugd. 10. Persoonlijke vraag: "Waar ben je het meest trots op bij het starten van je schoonheidssalon?" Dat ik in het Willibrordus-gebouw een mooie ruimte huur waar ik nu al vierenhalf jaar van mijn hobby mijn werk maak. En dat ik een fijne, trouwe klantenkring heb opgebouwd. Ik nomineer Rick Róbert voor de volgende tien vragen. Mijn vraag is: "Waarom heb jij voor het loodgietersvak gekozen?" HEILOO - Ook Melange7 heeft een overeenkomst gesloten met De Foresters. Met de ledenpas krijgen Egels binnenkort korting op drankjes in het gezellige restaurant. Verder gaat Melange7 op De Egelshoek voor verrassingen zorgen, bijvoorbeeld tijdens de veiling op zaterdag 25 maart 2017. Melange7 is een laag drempelige plaats geworden waar u een gevarieerde menukaart treft en ook gewoon een gezellige borrel kunt houden. Met de sponsoring hoopt Melange7 iets extra's te betekenen voor de Heilooërs, iets waar De Foresters uiteraard volledig achter staat. Info: www.melange7.nl en 072-5325376. Foto: Marc Brunekreef HEILOO - Het eerste zondag middagconcert in het nieuwe jaar 2017 vindt plaats op 8 januari in de Witte Kerk van Heiloo. Het Behn Quartet gaat daar voor de eerste keer op een Nederlands podium optreden. De musici van dit strijkkwar tet, dat zijn basis in Londen heeft, komen uit Engeland, Nederland, Nieuw-Zeeland en Wales. Het ensemble is genoemd naar Aphra Behn, de zeventiende-eeuwse dich teres, toneelschrijfster, spionne, feministe en politiek activiste. Op het programma staan strijkkwar tetten van Haydn, Mendelssohn, Britten en Auerbach. Het Behn Quartet is winnaar van de Cavatina Chamber Music Fellowship aan de Royal Academy of Music 2016/2017. Ook ontving het kwartet de 'Amadeus-prijs', eveneens uitgereikt door de Royal Academy. Het kwartet speelde de wereldpremière van Sir Peter Maxwell Davies' laatste werk in St. John's Smith Square en gaf een liveconcert voor BBC Radio 3. Het kwartet gaf recitals op het West Cork Chamber Music Festival in Ierland, het Norfolk Norwich Festival, het Guiting Music Festival, the Southbank Centre, Freemasons Hall en Colston Hall. Ook gaf het kwartet concerten voor Brel Music in Frankrijk. De opname van wer ken rondom Igor Stravinsky komt begin 2017 uit. De aanvangstijd is 15.00 uur. De toegangsprijs bedraagt 15 euro (jongeren betalen 10 euro). De web site geeft nadere informatie en een bestelformulier. Een consumptie is bij de toegangsprijs inbegrepen. Na afloop van het concert kunt u napra- ten onder het genot van een drank je. Reserveren kan via www.concer- tenwittekerk.nl of via 06-45184525. Kaarten zijn ook verkrijgbaar bij de Schrijverij aan Heerenweg 199 in Heiloo. U kunt de middag extra feestelijk afsluiten met een diner bij de 'Loocatie' (tegenover de Witte Kerk) tegen het gereduceerde tarief van 25 euro op vertoon van uw toe gangsbewijs (vooraf te reserveren via 072-5333352).

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 3