Kapsalon De Loet - gespecialiseerd in haarwerken Kinderhaar voor goede doelen Remco Bakker BEDRIJF BELICHT personal trainer 5 UITKIJKPOST 4 JANUARI 2017 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding Ken nemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Voor de behandeling. remcobakkerpersonaltraining.nl, info@remcobakkerpersonaltraining.nl, 06-26831183 Op afspraak (ook 's avonds en in het weekend). De jaarwisseling is een feit en waarschijnlijk hebben veel mensen het moment benut om na te denken over (slechte) gewoontes en wensen voor het komende jaar. In de lijst met goede voornemens staat gezond(er) leven vaak bovenaan, maar hoe doen we dat zon der na korte tijd weer terug te vallen in ons oude patroon? Een van de opties is het in de arm nemen van een personal trainer. Iemand die specifiek naar uw wensen en mogelijkheden kijkt op het gebied van voeding en beweging. Remco Bakker staat te popelen om samen met u te werken aan een gezonder leven. Over Remco Bakker De vierentwintigjarige Remco uit Heiloo is in 2015 afgestudeerd aan de Academie voor lichamelijke opvoeding (ALO) aan de Hogeschool van Amsterdam. Naast docent lichamelijke opvoeding is hij bevoegd als bewe- gingsdeskundige en trainer/coach. Remco vertelt: "Ik was als kind al spor tief en deed onder andere aan zwemmen, voetbal en badminton. Op de middelbare school vond ik naast gym ook de exacte vakken leuk. De ALO sprak mij het meeste aan als vervolgopleiding. Ik geef met plezier les op school, maar mijn passie om mensen te helpen in combinatie met fitness, dat ik al jaren zelf doe, deed me besluiten al eerder bij een fitnesscentrum te gaan werken". Bij Healthcenter Hoornse Vaart en Healthcenter Vennewater werkt Remco al enige tijd als trainer. Wie nog meer persoonlijke aandacht nodig heeft bij het sporten, afvallen en/of voedingsadvies kan Remco ook als personal trainer inschakelen. De mens als geheel Remco gaat bij zijn aanpak uit van de mens als geheel. Hij volgde naast de ALO en de opleiding personal training en sportmasseur nog een aanvullende studie als voedingsdeskundige en start binnenkort met de cursus orthomo leculaire voeding. Remco: "Door mijn achtergrond kan ik iedereen op maat helpen. Het hoofddoel voor veel van mijn klanten is om af te vallen, maar ook voor oefentherapie (bijvoorbeeld als iemand last van zijn knie heeft), sport specifiek advies (bijvoorbeeld krachtiger worden als voorbereiding op de skivakantie) of alleen voedingsadvies kan men bij mij terecht". Veelal is het startpunt het trainen en versterken van stabiliteit. Het (her)vinden van de juiste houding en balans. Remco: "Voor de een zal de nadruk meer daar op blijven, voor de ander op krachttraining of op het trainen van het uit houdingsvermogen. Iedereen is anders en ik kijk voortdurend naar de juiste aanpak". Strippenkaart Na een vrijblijvend intakegesprek en/of een gratis proefles bij een van de hierboven genoemde Healthcenters, kunt u kijken of personal training iets voor u is. Met betrekking tot afvallen kijkt Remco in een vervolgafspraak nauwkeurig naar uw voedingspatroon. Remco werkt met een strippenkaart. Dat doet hij na het invullen van een vragenlijst en het bijhouden van uw voeding gedurende vijf dagen. U koopt bijvoorbeeld een kaart voor vijf of tien uur persoonlijke begeleiding. De kaart is een jaar geldig. Soms is niet een heel uur maar een half uur genoeg, zoals voor oefentherapie of afspra ken omtrent voeding. Voor het sporten in de sportschool is een sportschool abonnement of rittenkaart nodig. Dit staat los van de personal training. In sommige gevallen is het ook mogelijk om uitsluitend personal training af te nemen bij Remco. Dan komt hij bij u thuis en zal de training buiten plaats vinden. Kijk voor meer informatie en de tarieven op de website of neem vrij blijvend contact op. Romy. En erna! Top Extensions is de nieuwste haarop- lossing in Nederland voor mensen met Alopecia Androgenetica (mannelijke kaalheid) of Alopecia Areata (pleksgewijze kaalheid). Aangeleverde foto's HEILOO - Kapsalon De Loet gevestigd in Woonzorgcentrum De Loet in Heiloo is de specia list voor haaroplossingen voor mensen met Alopecia. Top Extension en/of T Parting Deze speciaal ontwikkelde haar werken zijn er voor dames en heren die problemen hebben met dun of dunner wordend haar. Dit kan enorme psychische problemen en onzekerheid veroorzaken. Daarom heeft HairContrast deze unieke haarwerken ontwikkeld. Deze wor den met speciale techniek geplaatst en blijven hierdoor tot vijf weken bevestigd. Daarna worden ze door uw styliste herplaatst. Air Skin De Air Skin is opnieuw een uniek haarwerk (pruik), speciaal ontwik keld voor mensen met Alopecia Totalis. De Air Skin is zo uniek door een basis die als een vacuum om het hoofd trekt. De basis is zacht, schuurt niet en wordt niet warm in de zomer. Air Skin is een haarwerk op maat: de kleur, lengte en zelfs de dichtheid van het haar zijn zelf te bepalen. Deze haarwerken zijn gemaakt van 100% Premium human remy-hair. Sporten, zwemmen etce tera zijn allemaal mogelijk. Wilt u meer informatie, bel Ageeth Put op 072-5825078. HEILOO - De Uitkijkpost kreeg post over drie kinderen in Heiloo die hun haar doneerden voor mensen die ziek zijn en een pruik van echt haar goed kunnen gebruiken. Dat maakt de krant graag wereldkundig. Romy Romy Terkoolt (9) uit Heiloo doneerde haar haar aan De Nederlandse Haarstichting. Ze liet haar haar jarenlang groeien en liep onlangs naar kapper Bijwaard om te vragen of ze al genoeg had gespaard. Aanvankelijk wilde Romy doneren voor Kika, een organisa- tie die kinderen met kanker steunt. Ook enkele kinderen die ze kent doneerden voor Kika. Dat wilde ze ook wel, tot de kapper haar liet weten dat ze ook voor vrouwen met borstkanker kan sparen. Romy koos voor vrouwen met borstkan ker omdat ze een moeder kent die dit heeft. Haar moeder Franciska is megatrots op haar dochter, zo laat ze de redactie van Uitkijkpost weten. "In deze tijden met kerst en de start van 2017 vind ik het hartver warmend dat een meisje van negen hier zelf voor kiest." Britt en Tess De zusjes Britt en Tess doneerden samen hun lange harenaan stichting Haarwensen. Deze stichting zorgt ervoor dat kinderen die door een aandoening of een medische behan deling kaal zijn geworden kosteloos een pruik van echt haar aangebo den krijgen. De kapsters Digna en Sonja van Hairstudio Digna hebben hun dertig centimeter lange vlech ten gratis afgeknipt en sturen deze op naar stichting Haarwensen. Zo geven zij op deze manier ook een bijdrage aan de haardonatie. De zusjes Britt en Tess. Tekst en foto: Natalie Bottemanne

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 5