Sportweekend Egmond groots en aansprekend Is honkbal iets voor jou? Doe gratis mee met de wintertraining! Vijf podiumplaatsen tijdens skiwedstrijden in Oostenrijk SPORTNIEUWS UIT DE REGIO 10 jaar TC Heiloo United start flitsend sport 19 Kom gratis meetrainen met deze stoere kids! Misschien is honkbal iets voor jou! Aangeleverde foto HEILOO - Honk- en softbalver- eniging Double Stars in Heiloo zoekt nieuwe, jonge leden. Misschien is dit wel de sport die jij zoekt! Om daarachter te komen kun je gratis een paar keer meetrainen. De wintertraining start zondag 15 janu ari. Al vanaf vijf jaar kunnen jongens en meisjes beginnen met Beeball (van vijf tot en met negen jaar). Daarna heet het honkbal en word je geplaatst bij de Pupillen (van negen tot en met elf jaar), Aspiranten (van twaalf tot en met veertien jaar) of Junioren (vijftien tot en met zeven tien jaar). De leeftijden kunnen iets afwijken, afhankelijk van de team samenstelling. De wintertraining is op zondag, in de gymzaal op de Breedelaan 4 in Heiloo. De tijden zijn als volgt: van 9.00 tot 10.30 uur 'Beeball', van 10.30 uur tot 12.00 uur 'Pupillen' en van 12.00 tot 13.30 uur 'Aspiranten'. We trainen tot en met 19 maart bin- nen, Daarna gaan we uiteraard lek ker naar buiten op ons mooie ter rein aan de Vennewatersweg. Kom dus gerust eens vrijblijvend langs in de gymzaal/sporthal of mail naar de technische commissie via Tc@ doublestars.nl. Onze Junioren trai nen overigens op zaterdag, vanaf 14 januari, in de sporthal Vennewater. Ook daar kun je eens een kijkje komen nemen (van 10.00 uur tot 12.00 uur). Meer informatie over de club vind je op www.doublestars.nl. EGMOND AAN ZEE - Egmond kijkt terug op een geslaagd sportweekend met de AGU Egmond-Pier-Egmond en de Saucony Halve Marathon. De Egmond-Pier-Egmond, de mountainbike-wedstrijd van Egmond naar de noordpier van Velsen en weer terug, bracht zater dag veel deelnemers en publiek naar de kustplaats. Volgens organi sator Le Champion is dit de groot ste en meest aansprekende strand- race van Nederland en daarbuiten. De mountainbiketop en wegren ners van naam gingen in het mas sale deelnemersveld de strijd aan, in een open wedstrijd over het Noordzeestrand onder vaak zware weersomstandigheden. De kou en regen vielen dit jaar echter mee. De boulevard van Egmond aan Zee was wederom het decor van start en finish. De Saucony Halve Marathon van Egmond (21,1 km.) volgde zondag. Voor de deelnemers betekende dat zwoegen en ploegen over asfalt en duinen, dwars door mul zand en scherp helmgras, klimmen op de Bloedweg en langs de Van Speijk- vuurtoren. Het keerpunt lag bij Castricum. Ook was het mogelijk de kwart-marathon (10,5 km.) te lopen, een wedstrijd naar Egmond-Binnen en terug. Verder namen kinderen van zes tot en met dertien jaar deel aan de Egmond Mini Marathon. De afstand: 1 kilometer over het strand. Veel mensen stonden langs het parcours om de deelnemers aan te moedigen. Verder maakten Radio 80 en TV80 een liveverslag van de wedstrijden. Uitslagen Egmond-Pier-Egmond 1. Jordy Buskermolen 2. Timothy Dupont 3. Joris Blokker Uitslagen Halve Marathon 1. Dawit Wolde 2. Abdi Nageeye 3. Ghirmay Ghebreslassie HEILOO - De elfjarige Jasper Oudshoorn uit Heiloo is net thuis na drie intensieve weken in de Oostenrijkse sneeuw. Sinds 17 december nam hij deel aan een Speedcamp. Hierbij trainde hij, gedurende een week, de discipline Super G onder medebegeleiding van de Nederlandse bondscoach. Aansluitend volgde er twee weken van intensieve trainingen en wedstrijden in de disciplines slalom en reuzeslalom op verschil lende locaties. In Wagrain nam Jasper (uitkomend voor Ski Racing Heemskerk) deel aan een reuze sla lomwedstrijd. Hierbij behaalde hij zilver. In Ramsau behaalde hij bij een avond-slalomwedstrijd twee keer goud. Dit zowel voor de snel ste tijd in de categorie Aspiranten 2 heren als voor de snelste eindtijd overall bij alle Aspiranten heren. Plaatsgenoot Quirijn van der Velden (uitkomend voor Il Primo) zette hier een prachtige derde tijd neer en behaalde brons. Heiloo was goed vertegenwoor digd met deze twee topskiërs op het podium. Beide wedstrijden hadden een internationaal karakter vanwe ge een aantal Oostenrijkse deelne mers, wat het tot een extra knappe prestatie maakte. Tot slot heeft Jasper de afgelopen drie weken mooi kunnen afsluiten met nog eens twee bronzen plakken, behaald tij dens twee nationale Kidscup reuze slalomwedstrijden in Dienten. Al met al drie hele leerzame èn succes volle weken. Een actiefoto die is genomen tijdens één van de reuzeslalom wedstrijden. Foto: N. Hortensius Indrukwekkend deelnemersveld Foto: Rob Glas/Facebook De Zee li JANUARI 2017 Halve marathon-winnaar Dawit Wolde. Foto: Rob Glas/Facebook De Zee

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 17