Nieuwjaarsreceptie gemeente Heiloo: 'Aandacht voor verbinding en compassie' Erkamp Projectservice BV overgedragen van vader op zoon 9 Lonen SM IT PARTNERS BV UITKIJKPOST 11 JANUARI 2017 tomrrjnit FisiiüLlfn ASjIhiiii 2017. Een nieuw boekjaar is weer van start gegaan. Om dit jaar in fiscaal goede banen te leiden helpt Smit Partners B.V. uit Heiloo u graag. Dit keer stip pen wij informatie en tips betreft lonen aan. Deze week is name lijk onze gedrukte nieuwsbrief 'Special Lonen 2017' aan onze klanten verzonden, met perso- neelsgerelateerde onderwerpen zoals arbeidsrecht, sociale verze keringen en loonbelasting. In onze nieuwsbrief zetten wij de belangrijkste wijzigingen van 2016 en 2017 op een rij en is ook de sta tus van de in 2016 aangenomen (en inmiddels weer uitgestelde) Wet Deregulering Beoordeling Arbeidsrelaties (DBA) uitge werkt. Smit Partners geeft u onder andere tips betreft de Werkkostenregeling, Pensioen in eigen beheer (PEB) en Wet werk en zekerheid. LIV Wat wij u nu graag willen toelich ten is het Lage-inkomensvoordeel (LIV). In 2017 heeft u recht op een tegemoetkoming in de loonkosten als u werknemers in dienst heeft met een laag loon. Dit houdt in; een werknemer die een gemiddeld uurloon verdient van minimaal 100% en maximaal 125% van het wettelijk minimumloon, tenmin ste 1248 uren verloond krijgt en de AOW gerechtigde leeftijd nog niet heeft bereikt. Deze tegemoetko ming over 2017 wordt automatisch berekend over de loonaangifte over 2017 en in 2018 uitbetaald. U hoeft zelf geen actie te onderne men. Het voordeel kan oplopen tot 2.000,- per werknemer per jaar, iets om dus rekening mee te hou den in uw personeels- en belo ningsbeleid. De komende tijd leest u in de Uitkijkpost meer tips van Smit Partners Accountants - Fiscalisten - Adviseurs! Wilt u onze gedrukte nieuws brief 'Special Lonen 2017' ont vangen en/of wilt u meer weten? Neem vrijblijvend contact met ons op: Smit Partners, De Hoefsmid 17,1851PZ Heiloo, tel.: 072-5331700, internet: www.smitenpartners.nl. dat positivisme en vertrouwen in elkaar nodig is. "Het gaat daarbij ook om micro-vertrouwen. Dat betekent niets minder dan gewoon aandacht voor elkaar hebben. Niet elkaar achteloos voorbijlopen, maar echte aandacht hebben voor elkaar. Elkaar het gevoel geven dat we er allemaal bijhoren." De burge meester in dat kader sprak positief over het werk van de brandweer. "De brandweerlieden moeten heel veel en intensief oefenen om iedere keer weer klaar te staan als er een beroep op hen wordt gedaan." Vol glas Aandacht voor elkaar blijkt vol gens de burgemeester ook uit de recente bestuurlijke samenvoe ging van de gemeenten Bergen, Uitgeest, Castricum en Heiloo in BUCH-verband. "Onze loketten in het gemeentehuis en de gemeente lijke website kunt u gewoon blijven bezoeken voor alle diensten en ver- gunningen zoals u gewend bent." Hans Romeyn benadrukte daarbij dat hij de nieuwe organisatie de tijd wil gunnen om een goed werkende organisatie te worden de komende periode. Volgens de burgemeester gaat het goed met Heiloo en is het glas niet half vol maar vol. Hij laat weten dat Heiloo op een vierde plek staat als meest aantrekkelijke vestigingsplek voor MKB-ers in Noord-Holland. Verder meldt Elsevier dat Heiloo op de tweeëntwintigste plaats goed scoort in Nederland en als beste gemeente in de regio als het gaat om woongenot. "Daar ben ik als burgemeester trots op." De volledige tekst van de nieuw jaarstoespraak kunt u lezen op de website van de gemeente Heiloo (www.heiloo.nl). Tekst: EJV Mediaproducties/Evert Visser HEILOO - Erkamp Projectservice in Heiloo is gespecialiseerd in het leveren en plaatsen van projectmatige vloerbedekking en raambekle- ding. Het bedrijf is ontstaan in de jaren tachtig vanuit Erkamp Interieur. De onderneming was destijds gevestigd in Alkmaar en ook over genomen van vader Wim Erkamp door zoon Leo Erkamp. Het hart van Leo bleek toen al bij grotere projecten te liggen en hij wilde zich verder specialiseren. Zo ontstond in 1989 Erkamp Projectservice offi cieel, waarna gestart werd met drie medewerkers in een bollenschuur in Limmen. Sindsdien is het bedrijf alweer achtentwintig jaar verder, na een verhuizing in 1991 naar een nieuw gebouwd pand in Heiloo en een daarop volgende uitbreiding in 1998. Erkamp Projectservice groeide mee in een veranderende markt. In de jaren negentig was het bedrijf de eerste in de branche die ISO 9001 (kwaliteitsmanagement) en VCA* (veiligheidsmanagement) gecertifi ceerd werd. In 2008 werd het bedrijf ISO 14001 (milieumanagement) gecertificeerd. Door de jaren heen is het bedrijf een bekende markt partij geworden op gebied van pro jectmatige vloerbedekking en raam- bekleding. Op dit moment telt de organisatie ongeveer twintig vaste medewerkers en een grote flexi bele kring die op projectbasis inge zet worden. Zij hebben kwaliteit en extra service hoog in het vaandel staan. Klaar voor de toekomst De aandelen van Erkamp Projectservice BV zijn met ingang van 1 januari 2017 overgedragen van vader (Leo Erkamp, 57 jaar) op zoon (Tim Erkamp, 28 jaar). Tim Erkamp deed bij diverse bedrijven ervaring op en is inmiddels ruim vijf jaar werkzaam voor Erkamp Projectservice. Tim is in 2015 toegetreden tot de directie als Adjunct Directeur en zal vanaf heden optreden als Algemeen Directeur. Leo blijft als extern adviseur betrokken bij de onder neming en gaat zich onder andere - in samenwerking met partners - bezighouden met de interne opleiding om leerlingen op te leiden tot kwalitatief goede projectstoffeerders. Hij wil zodoen de ook het beroep weer meer op de kaart zetten. Daarnaast blijft hij aanspreekpunt van zijn relaties. HEILOO - Inwoners van Heiloo, ondernemers, vertegenwoordi gers van organisaties en het col lege van B&W wensten elkaar maandagavond een gelukkig nieuwjaar toe. Dat gebeurde tij dens een goedbezochte nieuw jaarsreceptie van de gemeente Heiloo in de Witte Kerk. Burgemeester Hans Romeyn richtte zich in zijn nieuwjaarstoe spraak onder andere op het belang van verbinding van mensen en orga nisaties in de samenleving. Ook de gemeente Heiloo blijft zijn steentje hieraan bijdragen, benadrukte de burgemeester. Heiloo heeft acht medewerkers aangesteld met als doel: initiatieven opsporen van inwoners, ondernemers of instel lingen en verenigingen waaraan de gemeente vervolgens een positieve bijdrage kan leveren. Romeyn: "We willen kansen benutten om samen op te trekken waar dat kan en gewenst is en waar nodig netwer ken van partijen aan elkaar verbin den." Hans Romeyn sprak over het toenemend geweld in Nederland tegen hulpverleners en de toe nemende eenzaamheid onder de bevolking. Mede in dat kader noemt hij verdraagzaamheid en het hebben van compassie voor elkaar belangrijk. Hij verwees naar het verhaal van ex-televisiepre sentatrice Jacobine Geel tijdens een recente Willibrorduslezing in de Cultuurkoepel. In haar ogen is compassie: gestoord willen wor den door het lot van een ander, met andere woorden aandacht wil len hebben voor elkaar. Romeyn: "Het gaat dan niet om medelijden, maar over mededogen. Namelijk de bereidheid je eigen handelen af te stemmen op de noden en behoef ten van anderen, in een woord: compassie." Hans Romeyn stelt Burgemeester Hans Romeyn spreekt de vele belangstellende aan wezigen toe. Foto: Stip Fotografie Tim heeft een duidelijk beeld voor ogen over hoe Erkamp Projectservice zich manifesteert en wil positioneren in de veranderende markt en heeft dit vastgelegd in de missie en visie (zie www.erkamp. nl) van het bedrijf. Tim Erkamp zal de komende jaren deze mis sie en visie - met behulp van alle medewerkers, externe adviseurs en overige stakeholders - realiseren en kwalitatief blijven verbeteren. Erkamp Projectservice is klaar voor de toekomst! Leo en Wim Erkamp. Aangeleverde foto V.l.n.r.: wethouder Elly Beens, gemeentesecretaris Guy Heemskerk, wethouder Fred Dellemijn, burgemeester Hans Romeyn en wethouder Rob Opdam. Foto: Stip Fotografie

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 9