r Prijsuitreiking kassabonnenspaaractie 'Ik winkel in Heiloo' Collecte Hersenstichting Jubileum en afscheid bij Rode Kruis Bezorger worden Fl NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN ING drie jaar lang hoofdsponsor van De Foresters Heiloo 3 JAARGANG 83 NUMMER 03 KORTOM Cantate-uur in de Witte Kerk van deze krant? 18 JANUARI 2017 Veel belangstelling voor de kassabonnenspaaractie in 't Loo. Foto: Stip Fotografie HEILOO - Het was enorm druk afgelopen zaterdagochtend in winkelcentrum 't Loo bij de trekking en uitreiking van de kassabonnenspaaractie 'Ik win kel in Heiloo'. Veel blije gezich ten! Voor de najaarsactie werden 5326 zakjes ingeleverd. Deelnemers konden meedoen in drie catego rieën, met 250, 500 of 1000 aan gespaarde kassabonnen. Per spaar- categorie waren er drie winnaars. De prijzen werden gesponsord door de winkeliers uit Heiloo. Tussen 11.30 en 12.00 uur konden honderd negenenveertig winnaars hun prijs ophalen. Om 12.00 uur was het aan wethouder Fred Dellemijn om de negen hoofdprijzen te trekken. Het was even spannend, wie zou er win nen? Toch lag de 'gunfactor' zeer hoog en was er voor elke prijswin naar een hard applaus te horen. De meeste prijzen werden uitgereikt door de winkeliers zelf. Het was een zeer geslaagde ochtend! Dolblij namen alle prijswinnaars hun prij zen in ontvangst. De winnaar van de elektrische fiets is Odiel Hopman. In aanwezig heid van wethouder Fred Dellemijn, George Vlaar (van de fietsenwin kel) en Eugène Rozing (voorzitter Stichting Ik Winkel In Heiloo) ont- ving zij haar prijs. De prijswinnaars die niet in de gelegenheid waren om hun prijs op te halen in 't Loo kunnen alsnog terecht bij Alleman Mode op de Stationsweg. Zie ook www.ikwinkelinheiloo.nl. Prijscategorie 1.000,- kassabonnen gespaard: De eerste prijs is een elektrische fiets van George Vlaar. Deze prijs ging naar Odiel Hopman. De tweede prijs is één jaar lang elke week drie broden van Bakkerij Kaandorp. Deze prijs ging naar Paul van Baar. De derde prijs is een volle bood- schappenkar van de Albert Heijn ter waarde van 100,-. Deze prijs ging naar Marina Rupert. Prijscategorie 500,- kassabonnen gespaard: De eerste prijs is een weekend weg met Fletcher Hotels Heiloo voor twee personen. Deze prijs ging naar Paul van Vliet. De tweede prijs is de huurauto Citroen C1 inclusief brand stof voor een dag van en door Huurauto-heiloo.nl. Deze prijs ging naar W. A. Vermeulen. De derde prijs is een volle bood- schappenkar van de Albert Heijn ter waarde van 100,-. Deze prijs ging naar Paula van Schooten. HEILOO - De Hersenstichting collecteert van 30 januari tot en met 4 februari. Vele enthousiaste collectanten gaan in heel Nederland en dus ook in Heiloo en Limmen op pad om geld in te zamelen voor ruim vier miljoen mensen met een hersen- aandoening. Een op de vier mensen krijgt ooit in zijn of haar leven met een hersenaandoening te maken. De opbrengst van de collecte wordt besteed aan wetenschap- pelijk onderzoek en voorlichting, om zo een bijdrage te leveren aan een betere toekomst voor mensen met een hersenaandoening. Voor dit werk is veel geld nodig. U kunt ook uw gift overmaken via een sms 4333, HS 1 (1 euro), HS 2 (2 euro), enzovoort of maak uw donatie over via IBAN: NL 18INGB 0000 000 860 ten name van De Hersenstichting Nederland, Den Haag. Meer informatie kunt u vinden op www.hersenstichting.nl. Prijscategorie 250,- kassabonnen gespaard: De eerste prijs is een helikopter- vlucht boven Heiloo. Deze prijs ging naar Aletta Meijer. De tweede prijs is een Rayban- zonnebril ter waarde van €119 van Zonneveld Optiek. Deze prijs ging naar Agnes Melis. De derde prijs is een volle bood- schappenkar van de Albert Heijn ter waarde van 100,-. Deze prijs ging naar Marlies Pepping. HEILOO - Het Collegium Vocale Camerata, onder leiding van Gerard Leegwater, gaat de Bachcantate BWV 98 'Was Gott tut, das ist wohl getan' uitvoeren. Dat gebeurt op zondag 22 januari in de Witte Kerk in Heiloo. De nummers 99 en 100 hebben ook deze titel en zijn al in voor gaande jaren uitgevoerd. Omdat het slotkoraal bij 98 ontbreekt, wordt het koraal van 99 bijge voegd. Tevens gaat het Collegium Vocale Camerata de 'Cantique de Jean Racine' van Gabriël Fauré uitvoeren. De liturg is mw. ds. S.H. Ossewaarde. Zij is predikant in Egmond. Het concert begint op 22 januari om 16.00 uur. www.uitkijkpost.nl 0226 333311 R.ODI HEILOO - Burgemeester Hans Romeyn speldde woensdagavond de bronzen draagmedaille van het Rode Kruis op bij Willem Paauw. Dit gebeurde tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst van het Rode Kruis. Willem is tien jaar vrijwilliger bij het Rode Kruis. Verder nam het Rode Kruis afscheid van voorzitter Erik Smits. Willem Paauw verricht veel acti viteiten voor het Rode Kruis. Zo maakt hij deel uit van het team van Bevolkingszorg dat hulp biedt bij rampen en calamiteiten. Verder is hij bezig een Biketeam op te zetten met twee fietsen, voorzien van alle EHBO-materialen om snel bij hulp behoevende mensen aanwezig te kunnen zijn tijdens evenementen. Daarnaast is hij districtscoördi nator NHN 'Bijzondere vakanties' waardoor ernstige zieke mensen op vakantie kunnen naar speciale zorg- hotels en de boot Henri Dunant. Willem Paauw hielp overigens zelf ook mee op de Henri Dunant. Daarnaast stond hij aan de wieg bij de oprichting van 'Nederland Verbindt' dat de verbinding legt tus sen jong en oud. Zo krijgen senioren iPad-les van jongeren. Verder is Paauw binnen de afde ling de man die de collecte voor het Rode Kruis heeft opgezet en houdt hij de website van het Rode Kruis afdeling Heiloo bij. De Heilooënaar hielp eveneens bij het opzetten van Het Platform voor online fond senwerving en hij haalt kleding op om dit vervolgens te bezorgen bij dak- en thuislozen in Amsterdam en Jeugdzorg in Alkmaar. Eveneens heeft hij vluchtelingen opgevan gen op diverse locaties en bezoekt hij mensen die aan het kerstdi ner willen deelnemen, zoals dat op 20 december plaatsvond op het Varnebroek samen met de Zonnebloem. De Heilooënaar hielp EHBO-ers op het 'Rode Kruisspoor' te zetten en hij zoekt vrijwilligers met een EHBO-diploma voor de evenementen. Eigenlijk probeert hij iedereen te helpen die om hulp vraagt, uiteraard in samenwerking met veel collega's en andere dorps genoten. Cognac en bloemen Voordat Willem de medaille opgespeld kreeg, wilde hij toch nog even zeggen dat hij dat niet alleen doet. Ook zijn vrouw Tini verdient de medaille. Willem Paauw: "Als je eenmaal in het vrijwilligerscircuit zit dan weten we elkaar te vinden. Niet alleen wij tweeën doen vrijwil ligerswerk, heel veel dorpsgenoten proberen op een of andere wijze het leven van anderen een beetje te ver aangenamen. Waarom? We vinden het leuk om iets voor anderen te doen." Burgemeester Hans Romeyn gaf aan dat de medaille en oorkonde toch echt voor hem bedoeld waren. Voor Tini was er een prachtige bos bloemen. Tevens werd die avond afscheid genomen van voorzitter Erik Smits. Hij was acht jaar als voorzitter ver bonden aan het Rode Kruis Heiloo. Omdat een termijn van acht jaar voor een bestuursfunctie binnen het Rode Kruis het maximum is, legde hij zijn functie neer. Erik Smits blijft wel verbonden aan het hoogste orgaan van het Rode Kruis, name lijk de ledenraad. Voor Erik Smits was er een heerlijke fles Cognac en voor zijn vrouw Eline een bos bloe men. Zij heeft haar man acht jaar moeten delen met het Rode Kruis. Frank Terlien nam de voorzittersha mer over. Het Rode Kruis zoekt nieuwe EHBO-vrijwilligers. Heeft u inte resse of wilt u meer weten, zie www.rodekruis.nl/afdeling/ heiloo of stuur een e-mail naar ehboheiloo@gmail.com. Willem en Tini Paauw met burgemeester Hans Romeyn. Foto: Stip Fotografie ONTVANGEN? BEL DONDERDAG TOT 15.00 UUR: 0226 33 10 20 (rODI VERSPREIDING BV) KIJK OOK OP WWW.UITKIJKPOST.NL Voor hrt mee st actuele nieuws

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 1