Beautycentrum Madeleine Jan Vayne Petra Berger in Cultuurkoepel Heiloo BEDRIJF BELICHT Voorlopige aanslag Petra Berger en Jan Vayne, SM IT PARTNERS BV Valentijnsconcert "Een Ode aan de Liefde" Koning Winter op bezoek Meer weten? Neem vrijblijvend contact met ons op: Smit Partners, De Hoefsmid 17, 1851 PZ Heiloo, tel. 072-5331700, www.smitenpartners.nl UITKIJKPOST 25 JANUARI 2017 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding Ken nemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. V.l.n.r. staand: Mai, Madeleine en Mariët. Zittend: Chantal en Jolande. Aangeleverde foto Vijf specialisten voor beauty en welzijn, Kennemerstraatweg 452, Heiloo. Telefoon: 072 - 5334723 Openingstijden: ma., di., wo. en vr. van 9.00 - 17.00 uur Voor arrangementen kunt u ook buiten de openingstijden afspreken. HEILOO - Kapsalon en beautycentrum Madeleine in Heiloo bestaat inmiddels zeven jaar. In het onlangs vernieuwde beautycentrum op Kennemerstraatweg 452 zijn nu vijf verschillende specialisten op het gebied van beauty, ontspanning en verzorging gevestigd. Met deze uitbreiding is het mogelijk om, naast een losse behandeling of afspraak bij één van de salons, ook een complete verwendag voor meerdere personen tegelijk te reserveren. U kunt uw eigen arrangement samenstellen vanaf 59 euro per persoon. U kunt bijvoorbeeld een beautybehan deling boeken en daarna uw haar en nagels laten verzorgen. Of combineer een massage met een gezichtsbehandeling en zonnebank. Kapsalon Madeleine Madeleine de Boer startte in 2010 haar eigen kapsalon op de Kennemerstraatweg. Omdat de locatie groot genoeg was, kwamen er na een half jaar al meerdere bedrijven van anderen bij. Dit was het begin van het huidige beautycentrum. In de kapsalon wordt gewerkt met de producten van het wereldmerk Goldwell. De salon is gericht op zowel mannen, vrouwen als kinderen. Voor meer informatie: www.kapsalonmadeleine.com. Telefoon: 072-5334723. Massagepraktijk Body Soul Bij Massagepraktijk Body Soul, gerund door Mariët Bosschaart, kunt u terecht voor diverse soorten massages. Naast ontspannings-, voetreflex- en hydromassage biedt zij cupping en guasha (Chinese massagetechnieken met nog meer dieptewerking). Op professionele wijze worden blokkades losge maakt en wordt de doorbloeding gestimuleerd. Hierdoor kunnen afvalstof fen het lichaam sneller verlaten. De massages verminderen stress en pijn en ontspannen lichaam en geest, waardoor u zich prettiger voelt. In de geheel nieuwe, sfeervolle en ruime praktijkruimte geeft Mariët u graag een op de persoon afgestemde behandeling. Mariët geeft ook Qigongles, een Chinese bewegingsleer waarbij lichaamsenergie door diverse oefeningen in beweging gebracht wordt. Voor meer informatie: www.massagepraktijkbodyandsoul.nl. Telefoon: 06 - 44424336. Healthy Dreams Healthy Dreams is een studio voor figuurcorrectie en voeding/hormonen en wordt gerund door Jolande Reedijk. Jolande vindt het belangrijk zowel mannen als vrouwen goed te informeren over wat een verstoorde hormoonbalans in het lichaam veroorzaakt. Het is van invloed op buikvet, de drang naar zoet eten en andere stressfactoren. Deze invloeden veroorzaken ongewenste vetophopin gen die zich vooral in het centrum van het lichaam opslaan en zich niet laten wegsporten. Door Ultratone behandelingen toe te passen, gericht op vetreduc- tie, spieropbouw en huidverstrakking, in combinatie met een goed hormonaal advies, zijn prachtige resultaten te verwachten. Voor meer informatie: www. healthyendreams.nl. Telefoon: 06-53540535. Schoonheidssalon Care for You Bij Care for You behandelt gediplomeerd schoonheidsspecialist Chantal Berends u met de huidverbeterende en heerlijk geurende phyto-aromatische producten van Yon-Ka. Terwijl u heerlijk ontspant, krijgt uw huid wat ze nodig heeft en ver dient. Het natuurlijk product Yon-Ka is parabenenvrij en ook uitermate geschikt voor de gevoelige huid. Tevens kunt u in de salon terecht voor alle waxbehande- lingen van lichaam en gezicht. Met de producten van Better Waxing worden uw ongewenste haren professioneel verwijderd. Voor meer informatie: www.carefo- ryousalon.nl of Facebook. Telefoon: 06-49100742. EVA Nails Gediplomeerd nagelstyliste Mai werkt uitsluitend met internationale topmer ken als CND, OPI, SNS Dipping System, Gelish en Young Nails. Er is keuze uit meer dan tweehonderd trendy kleuren gellak voor drie weken topglans en een extra stevig resultaat. Alles kan, van glitternagels tot een klassieke French mani cure. Eva Nails adviseert graag over nagelversteviging of -verlenging met acryl of gel. Verder helpt EVA Nails nagelbijters graag bij een blijvende oplossing. Met de Spa Manicure Pedicure kunt u genieten van een behandeling in een luxe Amerikaanse massagestoel met warmwater-voetbad. Voor meer informatie: www.evanails.nl. Telefoon: 06-50809000. Tekst: Natalie Bottemanne Aangeleverde foto ton^r.lllll FiSiaULi™ AMIHIIIl HEILOO - Meesterpianist Jan Vayne en zangeres Petra Berger geven zondagmiddag 12 februari in de Cultuurkoepel in Heiloo een speciaal Valentijnsconcert. Het concert begint om 14.30 uur. We vieren op 14 februari weer de jaarlijks terugkerende Valentijnsdag. Om alvast in een romantische stemming te komen, geven Petra Berger en Jan Vayne een intiem concert met als thema 'de liefde'. Petra en Jan vertellen over de liefde in al haar facetten en brengen de mooiste werken en lied jes uit de lichte en klassieke wereld, recht uit het hart. De Cultuurkoepel in Heiloo biedt hiervoor een prach tig decor. De concertzaal is impo sant door haar hoogte en de schit terende lichtinval door de enorme glas-in-loodramen, vol met verha len, en zeker ook door de ronde vorm en het grote podium, dat voorheen het altaar was. Maanden werkte orgelexpert Erik-Jan Eradus aan de restauratie van het orgel. Nu alle tweeëntwintighonderd pijpen weer schoon zijn, is het orgel hele maal klaar om tijdens dit concert bespeeld te worden door Jan Vayne. Gastoptreden 'Cheesetown' Het Alkmaarse popkoor 'Cheesetown' verzorgt tijdens dit Valentijnsconcert een gastoptreden. Petra Berger staat bekend om haar vocale veelzijdigheid en de stijlvolle manier waarop zij klassiek met pop combineert. Niet alleen bewijst zij dat zij deze kunst beheerst op haar succesvolle cd's, ook 'live' laat de zangeres eenieder versteld staan door het ogenschijnlijke gemak waarmee zij de verschillende gen res in harmonie naast elkaar laat bestaan. Naast het uitbrengen van haar met goud en platina bekroonde cd's werkte zij veelvuldig samen met toonaangevende orkesten in binnen- en buitenland. Ook zong zij duetten met wereldsterren als de tenoren Andrea Bocelli en Alessandro Safina. Jan Vayne Jan Vayne: "Het grootste goed van de mens is zijn vrijheid." Dat geldt zeker voor Jan Vayne. Als geen ander koestert de bekende pianist zijn drang naar vrijheid, hetgeen zich muzikaal laat verta len in geniale improvisaties op de vleugel. Hij geeft al sinds zijn tiende jaar pianoconcerten. Na een studie piano en kerkorgel aan het conser vatorium in Zwolle startte hij zijn succesvolle carrière. De afgelopen jaren werkte Jan veelvuldig samen met diverse musici uit verschillende muziekgenres, zoals Louis van Dijk en Armin van Buuren. Het Valentijnsconcert begint op 12 februari om 14.30 uur. Kaarten kosten 23 euro bij online reserve ren en 25 euro aan de zaal. Voor meer informatie en reserverin gen, zie www.petraberger.nl of mail naar info@petraberger.nl. De link voor online reserveren: http://petraberger.nl/product/ valentijnsconcert-ode-aan-liefde/ Heeft u de voorlopige aan slag 2017 al ontvangen van de Belastingdienst? Ons advies: controleer de voorlopige aanslag 2017 goed, of laat dit door ons doen. Het lijkt misschien een logi sche tip om uw aanslagen van de Belastingdienst goed te con troleren, maar Smit Partners wijst u er voor de zekerheid toch nog graag op. Op deze manier voorkomt u onnodige teleur stelling als u terug moet gaan betalen. Daarnaast hanteert de Belastingdienst een belasting rente van 4%, en zelfs 8% voor de vennootschapsbelasting, waardoor een terugbetaling nog hoger kan uitvallen. Drie inkomsten Halverwege januari 2017 heeft de Belastingdienst laten weten dat personen die een voorlopige aanslag voor 2017 hebben aan gevraagd of gewijzigd op Mijn Belastingdienst en meer dan drie inkomsten uit vroegere dienst betrekking hebben ingevuld, het bedrag van de aanslag mogelijk verkeerd is berekend. Een gerust stelling van de Belastingdienst: "Wij herstellen dit voor u door uw inkomen en de voorlopige aanslag alsnog juist te berekenen." Er zijn meerdere situaties te bedenken waardoor de voorlo pige aanslag 2017 wijzigt of stopt, zoals uw inkomen wordt lager of hoger; u gaat trouwen of scheiden; u verkoopt of koopt een woning; u betaalt minder hypotheekrente. Tip! Check de voorlopige aan slag 2017, dit kan teleurstelling en belastingrente voorkomen. Vanzelfsprekend kunt u dit ook door ons accountantskantoor laten doen. HEILOO - Afgelopen week deed de winter zijn intreden in Heiloo. Dit leverde vele mooie plaatjes op. Foto: Stip Fotografie

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 4