Politie vraagt getuigen zich te melden Bankieren verandert, maar onze klant blijft nummer 1 Inschrijving Hoever Playbackshow REGIO 11 Albobanfc Mishandelingen op station Castricum Henk Haanraads 'The Chief' in Akersloot KVG-avond in Limmen Ouderenochtend over Biesbosch UITKIJKPOST 15 FEBRUARI 2017 Op weg naar de klant met de nieuwe Rabofietsen! V.l.n.r.: Commissaris Cees Driehuis en de directeuren Ugur Pekdemir, Jan Klaver en Erik Minnema. Aangeleverde foto REGIO - "De Rabobank is bezig met een reorganisatie, maar klanten in onze regio zul len er weinig van merken", aldus directievoorzitter Ugur Pekdemir van Rabobank Noord- Kennemerland. De bank in de binnenzak Door ontwikkelingen als inter- netbankieren verandert de ban caire wereld, ook op lokaal niveau. Directeur Pekdemir legt het uit. "We zeggen wel eens: vroeger kwa men klanten bij ons op bezoek, tegenwoordig hebben zij de bank in hun binnenzak. Dagelijkse bank zaken kunt u waar en wanneer dan ook prima met uw telefoon, iPad of computer doen. Fysiek contact neemt af en wij gaan mee met die trend. Er blijven echter momenten dat direct contact wel nodig is, bij voorbeeld bij een hypotheek, als kinderen gaan studeren, of bij het regelen van een pensioen of een schenking. Die gesprekken voeren we graag. We vertellen daarbij ook dat zelfs de aanvraag van een voor iedereen heel belangrijke hypotheek grotendeels online in gang gezet kan worden. De klant kan dit Rabo Hypotheek Dossier op elk gewenst moment delen met de adviseur. Zo doet u het samen, als het moet bin nen een week!" Wensen van klanten voorop De Rabobank is landelijk en lokaal bezig met een efficiëntie- slag, die vele duizenden banen kost. Zaken die niet rechtstreeks met dienstverlening aan klanten te maken hebben, worden steeds meer gecentraliseerd. Lokaal heeft dit gevolgen voor de werkgelegen heid. Ook bij Noord-Kennemerland, waar het personeelsbestand in de komende drie jaar krimpt van hon derdtwintig tot misschien negentig. Pekdemir: "Dat is pijnlijk, want er zit een verhaal van vlees en bloed achter, maar de mensen begrijpen het. Ook zij zien wat er in de maat schappij gebeurt. Klanten zullen van de aanpassingen nauwelijks wat merken. We hebben geen plan nen om vanuit minder advieskan toren te gaan werken (Bergen, Castricum en Heiloo, red.). Ik wil benadrukken dat de lokale betrokkenheid, die zo kenmer kend voor ons is, blijft. We zijn en blijven er voor klanten. De adviesbehoefte wordt anders en daar spelen we op in. Niet per sé in de traditionele bank en op kan tooruren, maar vaker via nieuwe kanalen. Denk hierbij aan live chatten met een adviseur, het gebruik van de app, een mobiele adviseur die aan huis komt, over leg op zaterdag buiten de bank (bijvoorbeeld Kwartje Koffie), de Rabocamper die regelmatig als mobiel kantoor in de kleinere ker nen staat, het adviescentrum in het Willibrordus Business Centrum in Heiloo, enzovoort. Deze aanpak maakt ons anders dan anderen, zo zijn wij de betrokken dichtbijbank", zegt hij met trots. AKERSLOOT - Iedereen in Akersloot kan vrijdag 17 februari weer ouder wets rocken op muziek van De Chief, in Café De Vriendschap aan Kerklaan 18 in Akersloot. De muziek is nog altijd actueel, veel nummers zijn legendarisch en hebben een notering in de Top 2000 allertijden. Henk Haanraads als solist 'The Chief speelt ruim tien jaar de zalen plat met nummers van grote gitaristen als Eric Clapton, Carlos Santana, Mark Knopfer en vele andere. Geniet van zijn rauwe maar warme stem bij zijn eigen gitaarspel. Aanvang 21.00 uur. De muziek start om 21.30 uur. De entree is gratis. Aangeleverde foto Lokaal betrokken met Clubkas De betrokkenheid van de bank geldt evenzeer voor de relatie met lokale maatschappelijke projecten en activiteiten, waar via het coö peratiefonds een deel van de winst naartoe gaat. "De verbinding met de gemeenschap blijven wij belangrijk vinden. Vorig jaar hebben we hier voor Rabo Clubkas geïntroduceerd. Mag ik daar nu even reclame voor te maken? Onze klanten mogen dit voorjaar vijfenzestigduizend euro verdelen over verenigingen en stich tingen in ons werkgebied. Hoe meer stemmen, hoe hoger het bedrag. Clubs die bij ons bankieren kunnen zich nog tot eind februari aanmel den. Tegen alle klanten zeg ik: doe straks mee en geef uw favoriete clubs een steun in de rug." Tekst: Berend Izaks LIMMEN - Het Katholieke Vrouwen Gilde organiseert woensdag 15 februari haar maandelijkse KVG-avond in de Burgerij in Limmen. Jaap Hartog, als ambassadeur, vertelt over Stichting KNGF geleidenhonden. Leden betalen 3 euro en introdu cés 4 euro. Vragen kunt u stellen via kvglimmen@gmail.com. Henk Haanraads van Chief' speelt Akersloot 'The plat. De Burgerij, foto via Google.nl EGMOND AAN ZEE - Stichting Welzijn Bergen organiseert woensdag 22 februari in Het Gebouw in Egmond aan Zee een ouderenochtend. Bezoekers kij ken naar beelden van de natuur van de Biesbosch en de dieren die daar voorkomen. De oude- renochtend begint om 10.00 uur op de Trompstraat 2 in Egmond aan Zee. CASTRICUM - In de nacht van zaterdag op zondag hebben tus sen 02.00 uur en 02.20 uur mis handelingen plaatsgevonden op het station van Castricum. Twee Heilooënaren raakten hierbij gewond. Een groep van twintig tot der tig man kwam het perron oplopen en begon met fietsen te gooien en lukraak op mensen in te slaan. Een achttienjarige jongen uit Heiloo liep hierbij een verbrijzelde neus op. Een negentienjarige jongen uit Heiloo belandde in het ziekenhuis met neurologisch letsel. Op het moment van het ter perse gaan van deze krant was het nog onbekend of hij blijvend letsel heeft. Nog vier andere mensen deden aangifte van mishandeling. De groep ging uit in het centrum van Castricum en stap te na de mishandelingen op de trein richting Alkmaar. De politie wil graag in contact komen met mensen die slachtof fer zijn geworden van mishandeling maar dit nog niet gemeld hebben. Ook wil zij graag getuigen spreken die meer kunnen vertellen over de mishandelingen of die de groep gezien hebben in de trein of het cen trum van Castricum. Er kan contact worden opgenomen met de politie in Alkmaar via 0900-8844 (lokaal tarief). Blijft u liever anoniem? Bel dan met Meld Misdaad Anoniem op 0800-7000. Bron: Politie.nl NS-Station in Castricum. Foto: Monique de Vries EGMOND AAN DEN HOEF - Jeugdbelangen in Egmond aan den Hoef organiseert zondag middag 12 maart in Dorpshuis Hanswijk de playbackshow voor alle basisschoolleerlingen van Egmond aan den Hoef. De inschrijving vindt plaats op woensdag 15 februari om 13.30 uur in het Dorphuis Hanswijk. Inschrijven is mogelijk voor solisten en groepen en de inschrijfformulie ren zijn inmiddels verspreid via de Hoever scholen. Vragen kunt u stellen via face- book/playbackshow egmond aan den hoef of bel Anneke Koopman via 06 - 37005224. Maxim Jansen, de winnaar van vorig jaar. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 11