Heiloo contact 11 HEILOO [cl GEMEENTE Bouwen en wonen www.heiloo.nl/belastingen Openingstijden nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Verkiezingen Raad en (raads)commissies Raadslid in beeld Willem Gomes Wie ben je in 5 tot 10 steekwoorden? Wat wil je voor Heiloo bereiken? Hoe wil je dat realiseren? Heb je een mooi voorbeeld van een resultaat dat jouw fractie heeft bereikt? Wat wil je verder nog delen met de inwoners van Heiloo? Volg ons op UITKIJKPOST 1 MAART 2 0 17 Burgerlijke stand tot en met 24 februari Geboren Vesper B. Andriessen z.v. H. Andriessen en I. Schoonenberg Jackson K. van der Werf z.v. J.P. van der Werf en E.J. Ranzijn Mees J. den Duijn z.v. H. den Duijn en S. Schermer Matthijs L. van Elswijk z.v. A. Slachter en L. van Elswijk Senna H.M. Oyntzen d.v. S.H. Oyntzen en H.C. Spijker Jordy G.H. Tervoort z.v. M.F.A. Tervoort en M.I.M. Zwijnenburg Amée V. Godijn d.v. S. Godijn en M. van der Vaart Malin V. Godijn d.v. S. Godijn en M. van der Vaart Overleden P. Zigterman L. Visser J.C. Kerkhoff B.M. de Bart-Welleman M.E. van der Kruijf-Diemeer I.E. de Vries-Bos M. Kraakman-Smit G. Ooms Vragen over uw WOZ-waarde? Stel ze aan team Belastingen, bel met 072 535 66 10. Algemene vragen over belastingen, kom naar de inloopochtenden maandag t/m vrijdag 9.00 tot 12.00 uur tot en met 10 maart. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1, Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2, Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij zaterdag 08.30 09.00 15.45 uur 13.00 uur Tweede Kamer Verkiezing Op woensdag 15 maart zijn de verkiezingen voor de leden van de Tweede Kamer der Staten- Generaal. U kunt stemmen van 7.30 uur tot 21.00 uur. Na sluiting van het stembureau worden de stemmen geteld. De telling is openbaar. Kiesgerechtigd U krijgt een stempas als u: - op 30 januari 2017 staat ingeschreven in de basisregistratie personen - op 15 maart 2017 achttien jaar of ouder bent - de Nederlandse nationaliteit hebt en - niet uitgesloten bent van het kiesrecht Legitimatieplicht. Als u uw stem uitbrengt, moet u zich legitimeren. Uw legitimatiebewijs mag op de dag van het referendum maximaal 5 jaar verlopen zijn. Dit betekent dat op uw paspoort, identiteitskaart of rijbewijs staat "geldig tot 16 maart 2012" of elke latere datum. Verhinderd om zelf te stemmen? Machtig een ander. U kunt tot uiterlijk vrijdag 10 maart een schriftelijk verzoek indienen om te stemmen per volmacht. U machtigt dan met het getekend machtigingsfor mulier iemand die voor u gaat stemmen. U kunt dit formulier downloaden van de website www. heiloo.nl of ophalen in het gemeentehuis. Het is ook mogelijk om 'onderhands' iemand uit Heiloo te machtigen. Dat kan tot op de dag van de verkiezing. U vult dan de achterkant van uw stempas in. De gemachtigde brengt tegelijk met zijn eigen stem de volmachtstem (maximaal 2) uit. Let op: in dit geval moet u (een kopie van) uw legitimatiebewijs en uw getekende stempas mee geven aan uw gemachtigde. Stemmen in een andere gemeente? Vraag een kiezerspas aan. Wilt u op 15 maart 2017 zelf stemmen in een andere gemeente in Nederland? Vraag dan een kiezerspas aan. De aanvraag daarvoor doet u Vergadering gemeenteraad De gemeenteraad vergadert maandag 6 maart 20:00 uur in de raadzaal van het gemeentehuis. Inspreekrecht Tijdens de raadsvergadering kunt u inspreken op onderwerpen die op de agenda staan. Naast de vaste punten staat op de agenda - Afscheid raadslid dhr. H. Bergmans - Onderzoek geloofsbrieven van het te benoemen raadslid dhr. J. Valkering - Afleggen belofte raadslid dhr. J. Valkering Wijziging samenstelling commissies - Beëdiging commissielid mw. L.D. Veerbeek. en in persoon aan de balie of met het formulier kie zerspas aanvragen. Het schriftelijke verzoek dient u uiterlijk vrijdag 10 maart in bij de gemeente. U vindt het aanvraagformulier op de website van de gemeente www.heiloo.nl. Doet u de aanvraag in persoon, dan kan dit tot en met dinsdag 14 maart tot 12.00 uur bij de balie Publiekszaken. Stempas kwijt? U kunt een vervangende stempas aanvragen in het gemeentehuis. Dit kan tot en met dinsdag 14 maart 2017 tot 12.00 uur. Bezorging stempassen en kandidatenlijsten. De stempassen worden uiterlijk 25 februari bezorgd op het adres waar u op 30 januari 2017 ingeschreven stond in de gemeentelijke basisadministratie. De kandidatenlijsten worden 2 maart bezorgd. Stembureaus Op uw stempas staat het adres van een stembu reau bij u in de buurt, maar u bent niet verplicht om daar te stemmen. U kunt in elk stembureau binnen de gemeente stemmen. Meer informatie U kunt informatie over de verkiezingen krijgen bij team Verkiezingen gemeente Heiloo, e-mail: verkiezingen@heiloo.nl of telefoonnummer 072 535 66 66 bezoekadres: Raadhuisplein 1 Heiloo www.heiloo.nl of op www.elkestemtelt.nl afleggen belofte commissielid dhr. M. Engelsman - Controleverordening gemeente Heiloo 2017 - Vervolg nota Integraal jeugdbeleid Heiloo 2012-2016 - Zienswijze Dienstverleningsovereenkomst Werkorganisatie BUCH Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de Griffie, telefoonnum mer 072 53 56 792 of e-mail griffie@heiloo.nl. De stukken staan op www.heiloo.nl/vergaderka- lender en liggen tot en met dinsdag 7 maart ter inzage bij de Informatiebalie in de hal van het gemeentehuis en in de openbare Bibliotheek. Sociaal, Strijdlustig, Sterk rechtvaardigheidsge voel, Groot hart voor mensen, dieren en natuur. Een (financieel) gezonde, groene, prettige en betaalbare woonomgeving voor alle inwoners van Heiloo. Ook, en vooral, voor diegenen die niet zo mondig, gezond of kapitaalkrachtig zijn of die niet over de 'juiste contacten' beschikken. - Door op te komen tegen egotripperij en eigen belangen die ten koste gaan van ons dorp. Zo'n afslag A9 bijvoorbeeld, die kost minstens 8,5 miljoen en moet betaald worden uit de opbrengsten uit Zandzoom, Zuiderloo en de Boekelermeer, projecten die respectievelijk een verlies van ruim 10, bijna 5 en bijna 4 miljoen euro opleveren! Wie heeft daar belang bij en wie betaalt dit financiële debacle van ruim 20 miljoen euro? U als inwoner! - En door te protesteren tegen het akkoord tussen het college en haar achterban van ja knikkers in de gemeenteraad om het geld, dat in 2015 is overgehouden op de (jeugd)zorg, via de Bestemmingsreserves door te sluizen naar deze "grote projecten". - Maar ook tegen de extreme salarissen van de ingehuurde managers in die grote projecten; die strijken meer op dan een minister. - En tegen de afslag A9 waarvan de ligging wordt aangepast aan de wensen van onder meer de Golfclub. - En tegen de korting van 1 miljoen, op de grondprijs in de Boekelermeer, die is gege ven aan het kaas- en boterbedrijf Kaptein. Volstrekt onterecht! - En tegen het voorgenomen loslaten van de Woonvisie Heiloo door ipv. 40-30-30 nu 25-25 50 te hanteren om nog meer dure huizen te kunnen bouwen voor mensen van buiten Heiloo, terwijl jongeren en minder draagkrach- tigen uit Heiloo niet aan bod komen. Etcetera. - Veel inwoners weten niets van deze geldsmij terijen. Veel wordt in besloten politieke verga deringen en geheime stukken geregeld. Ik zet niet voor niets regelmatig grote advertenties in de Uitkijkpost ter informatie! De NCPN stelt verreweg de meeste vragen aan het college over veel onderwerpen. Zoals over de veel te hoge kosten voor de afslag A9 en de BUCH. De NCPN heeft de inwoners gesteund bij de geluidswal in Oost en bij het beschermen van de houtwallen én de NCPN heeft de discussie over een referendum aangezwengeld, waardoor Heiloo nu een referendumverordening heeft. Een open, eerlijke en duurzame politiek in het belang van alle burgers. www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 11