Opkikkers Keer op Keer februari Smits Keukens 'The Sound of Silence' in Witte Kerk Meldpunt behoefte sociale woningen in Heiloo BEDRIJF BELICHT The Story of Simon Garfunkel j 5 Nieuwe keukens, keukenrenovatie en verbouwing UITKIJKPOST 1 MAART 2 0 17 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding Ken nemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. HEILOO - Kringloopwinkel Keer op Keer geeft elke week een Opkikker van 250 euro aan een vereniging of stichting. De opkikkers van de maand februari zijn gegeven aan 't Huis Lioba in Egmond Binnen, Muziektheatergroep C-Squad in Castricum en Mago-project in Kenia. Ook Toneelvereniging De Limmer Plankeniers ontving een van de opkikkers. Deze vereniging heeft in 2016 haar veertigjarig jubileum gevierd. En hoe? Ze hebben er een groot succes van gemaakt door het spelen van het stuk 'Allo Allo', bekend van televisie. Veel positieve reacties hebben ze in ontvangst mogen nemen. In november gaan zij uiteraard weer de bühne op. Zij zijn druk bezig met de voorbereidin gen, zodat ze voor De Zonnebloem en hun eigen gasten weer een fan tastisch stuk kunnen opvoeren met veel gelach. De bezoekers kunnen voor een kleine entreeprijs een heel gezellige middag of avond hebben. De opkikker van Keer op Keer komt dan ook heel goed van pas. Wilt u ook in aanmerking komen voor een donatie? U kunt het for mulier downloaden via www.stich- tingxopx.wordpress.com of ophalen in onze kringloopwinkel Keer op Keer aan Industrieterrein Oosterzij 17in Heiloo (hoek Nijverheidsweg). Openingstijden: dinsdag en donder dag van 10.00 tot 15.00 uur en zater dag van 10.00 tot 14.00 uur. Tel.: 072- 5325962. De Limmer Plankeniers. Aangeleverde foto Geesterweg 10, 1911 NB Uitgeest, tel.: 0251-311880 Website: www.smitskeukens.nl, E-mail: info@smitskeukens.nl Openingstijden: di. t/m vr. 9.30 - 17.30 uur, do.- avond 19.00 - 21.00 uur (m.u.v. juli, augustus en december), za. 9.30 -17.00 uur UITGEEST - In het Bad Keuken Plaza aan de Geesterweg in Uitgeest zijn twee bedrijven gevestigd, waaronder Smits keukens. Eigenaar René Schellevis startte zijn keukenbedrijf zo'n vijftien jaar geleden met de overname van Smits keukens in Haarlem. In 2006 opende hij een tweede filiaal in Uitgeest. Sinds 2010 is dat fili aal gevestigd op de Geesterweg, onder één dak met badkamer- en tegelspecialist Bakkum Krook. Enige tijd geleden werd Smits keu kens door het blad Elsevier-Retail uitgeroepen tot beste keuken zaak van Noord-Holland. Een nieuwe keuken op maat Het is een belangrijke aanschaf, een nieuwe keuken. Er zijn veel opties qua design, apparatuur en budget. Elke klant en ieder huis is anders en daarmee ook de locatie en uitstraling van de keuken. Bij Smits keukens kunt u op een ontspannen manier kijken en bespreken hoe uw specifieke keuken er uit zou moeten zien. René Schellevis: "Iedereen kan natuurlijk binnenlopen in onze showroom. Op zaterdag zijn we met vier personen aanwezig waardoor er meer kans is om samen rond de tafel te gaan zitten dan doordeweeks. Om echter zeker te zijn van de persoonlijke aandacht die wij graag bieden, kan het beste een afspraak worden gemaakt. Dit is altijd vrijblijvend." Het is handig om de maten en plattegrond mee te nemen van de betreffende ruimte. In het gesprek verkent en bespreekt u alle mogelijkheden. Kiest u voor modern en strak design of knus, romantisch en landelijk? Neemt u kas tjes met een kunststof- of houtgelakt front en een werkblad van hout, com posiet, graniet of keramiek? Smits keukens levert alle denkbare keukenap- paratuur van vele merken. Nieuw is het 'Home Connect'-systeem, waarmee u in een App op uw telefoon bijvoorbeeld uw koffieapparaat kan aanzetten of zelfs op afstand in uw koelkast kunt kijken. Uw ontwerp in 3D Bij een tweede afspraak ziet u uw droomkeuken in 3D. Een speciaal pro gramma maakt het mogelijk om, op het computerscherm, door uw toe komstige keuken heen te lopen zodat een zo goed mogelijk beeld gevormd wordt van het te verwachten resultaat. René vertelt: "Wij leveren maatwerk. Zoals we het samen met de klant bedenken en tekenen kan het kwalitatief worden uitgevoerd. Zo kunt u bijvoorbeeld een keukendeur in elke gewens te RAL- of Sikkenskleur laten spuiten." Maatwerk betekent overigens niet dat u duurder uit bent dan met een standaard keuken. U ziet de prijs direct op het scherm en heeft alle tijd om thuis na te denken. Smits woningverbetering Voor wie niet de hele keuken wil vervangen, maar wel een nieuwe uitstra ling wil in huis, is keukenrenovatie een mooie en voordelige optie. Vaak is de basis van een keuken nog prima en volstaat het om nieuwe frontjes aan te schaffen en wellicht een nieuw keukenblad. Ook daarvoor bent u bij Smits keukens aan het juiste adres. Door zijn achtergrond als aannemer ziet René Schellevis de meerwaarde van een strakke planning en een vast team mensen voor alle benodigde werkzaamheden. Smits woningverbete ring neemt dan ook de complete planning uit handen zodat u zich geen zor gen hoeft te maken over de volgorde van werkzaamheden van bijvoorbeeld de loodgieter of elektricien. U kunt dus naast een nieuwe keuken bij Smits keukens terecht voor keukenrenovatie, verbouwing, sloopwerk, nieuwe kozijnen, stucwerk, loodgieterswerk, elektra en wandafwerking. Tekst: Natalie Bottemanne HEILOO - Na twee uitver kochte voorstellingen in het Vredeskerkje in Bergen aan Zee komt 'The Sound' nu naar de Witte Kerk in Heiloo, op vrijdag avond 10 maart. Zanger en gitarist Joost Botman en zanger Niels van der Gulik vertel len en zingen op onnavolgbare wijze het verhaal van de twee jongens uit New York die uitgroeiden tot het meest succesvolle muzikale duo aller tijden: Simon Garfunkel. Botman en Van der Gulik nemen het publiek mee op een muzikale reis naar de roerige jaren zestig en zeventig. Songs, verhalen en beeld vertellen het avontuur van Paul Simon en Art Garfunkel: hun weg naar succes, de botsingen tussen de twee, hun 'split-up' en het legen darische concert in Central Park in 1981. De muziek is een feest der her kenning: The Boxer, Mrs. Robinson, Bridge over Troubled Water, Cecilia en The Sound of Silence. Joost en Niels vinden elkaar als vanzelfspre kendheid in hun muzikale spel. Hun minutieuze afstemming spat er vanaf bij de up-tempo nummers. Bij de breekbare songs bezorgen ze het publiek kippenvel. Joost Botman (zang en gitaar), Nils van der Gulik (zang), Bert Schipper (percussie), Saana Swart en Kim Ooteman (beeld). Aanvang 20.00 uur. De zaal is open om 19.30 uur. Toegang: 15 euro. Reserveren en info: kaartverkoop@kunstgetij.nl of via 06-50584308. Kaarten tevens aan de zaal verkrijgbaar. Kijk ook op www.kreekproducties.nl. Joost Botman en Niels van der Gulik. Aangeleverde foto HEILOO - Wordt er in Heiloo voldoende gebouwd voor alle burgers? Wonen is - na eten - de belangrijkste behoefte van de mens. D66 Heiloo vindt dan ook dat de gemeente daar zo nodig geld in moeten steken, net zoals in sport, cultuur en groen. Fons Hopman, raadslid voor D66 Heiloo: "Het probleem is dat nie mand, ook de gemeenteraad niet, zicht heeft op de praktijk en de volgende vragen: hoeveel mensen staan ingeschreven voor een woning en hoe lang moeten ze wachten voordat ze er een krijgen? Kunnen ze uiteindelijk in Heiloo terecht, of moeten ze verhuizen naar een ande re gemeente? Ging het heel gemak kelijk, moeilijk, of helemaal niet?" Fons Hopman: "D66 Heiloo wil juist nu de echte verhalen van men sen weten omdat de gemeenteraad van Heiloo bezig is met de voorbe reidingen voor de Zandzoom: het laatste grote bouwproject dat we in de gemeente kunnen realiseren. D66 Heiloo wil dat er van de elf honderd te bouwen woningen een voldoende aantal in de categorie sociale woningbouw vallen. Als dat niet gebeurt, laten we een deel van onze burgers, starters, ouderen of gebroken gezinnen, nu en in de toe komst letterlijk in de kou staan, of dwingen we hen te verhuizen naar een andere gemeente. We maken ons ernstige zorgen omdat een aan tal andere fracties ervan overtuigd is dat we eigenlijk heel goed bezig zijn met sociale woningbouw. Zo goed, dat ze er geen geld aan wil len besteden." Om achter de erva ringen van burgers te komen, opent D66 Heiloo een meldpunt, waar mensen hun ervaringen kwijt kun nen. De goede, maar ook de slech te. Burgers die hun verhaal willen vertellen, kunnen dat doen via de website heiloo.d66.nl of kunnen een e-mail sturen aan Fons Hopman: d66fonshopman@hotmail.com Namens D66 Heiloo, Fons Hopman, gemeenteraadslid, Heerenweg 106, 1851 KV Heiloo. Tel 06-46846833. Geen ontvangen? Bel donderdag tot 15.00 uur: 0226 33 10 20 (Rodi verspreiding bv) Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 5