Open clinic bij Tennis Heiloo United Koploper Stolp slaat gaatje tijdens interne schaakcompetitie Jongste turnsters GTH behalen mooie resultaten Schaakcompetitie Limmen AZ selecteert Justin Schlaman Isa van der Moer wint goud sport 17 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Bridgeuitslagen 1 maart dames sans atout 8 MAART 2017 *M5ll A-lijn: 1. ds. Vecht-Crouse: 67,19; 2. Valk-Vos: 55,73. B-lijn: 1. ds. de Waard-Magermans: 62,50; 2. de Vries-Vink: 57,92. C-lijn: 1. ds. Neeter-Heiblom: 66,15; 2. Faust-Jegen en Vanwersch-Okhuijzen: 56,77. De jonge turnsters klaar voor hun wedstrijd. Aangeleverde foto Enthousiaste leden van Tennis Heiloo United ontmoeten je graag. Aangeleverde foto V.l.n.r.: Michael van Zijtveld, Paul Brandenburg en Fred Luesken. Voor: Justin Schlaman. Aangeleverde foto LIMMEN - De schakers van SV Vredeburg speelden vrijdag 24 februari de negentiende ronde van de interne competitie. Op het affiche onder meer twee maal een Stolp-Hollander duel. Koploper Bob Stolp bediende zich van het koningsgambiet in zijn partij tegen Sandra Hollander. Met man en macht probeerde de zwartspeelster de pluspion op het HEILOO - TC Heiloo United organiseert zondag 12 maart voor jong en oud een open cli nic op het gezellige park aan de Dors. Deze tennisclinic is bedoeld voor iedereen die ken nis wil maken met tennis en met tennisvereniging TC Heiloo United. Ook als u vroeger geten nist hebt en wilt kijken of u het nog kunt, dan is deze clinic iets voor u. Tennis is een heel sociale sport die u het hele jaar door kunt beoe fenen, wanneer u maar wilt. Bij TC Heiloo United is plaats voor ieder een: van beginner tot gevorderde, van recreant tot fanatiek wedstrijd speler en van jong tot oud. Met dertien banen is er voor iedereen plek en voor en na het tennis staat de professionele bemanning altijd klaar in de gezellige kantine. Begint het al te kriebelen? We nodigen u van harte uit voor de open dag, op zondag 12 maart van 10.30 uur tot 13.00 uur. Kom de sfeer proe ven en natuurlijk een balletje slaan onder begeleiding van de tennisle- raren van onze tennisschool. Geen racket? Geen probleem, want alle materialen zijn aanwezig. De clinic is bedoeld voor zowel de jeugd als voor senioren en voor zowel begin ner als 'herintreder'. We hopen u te mogen begroe ten op onze gezellige vereniging. Hier wordt veel plezier gemaakt en is meedoen belangrijker dan winnen. Enthousiaste vrijwilligers organiseren er het hele jaar door vele activiteiten voor jong en oud: van toernooitjes tot clubkampioen schappen, racketochtenden, voor- HEILOO - De acht jongste meis jes van GTH turnden zondag een wedstrijd. Alle meisjes begon nen vol enthousiasme aan de wedstrijd. Jong talent Lieke turnde een sterke wedstrijd, voor haar prachtige vloeroefe ning behaalde zij een 13.35. De pre instap meisjes Dana, Feline, Elyce en Alissa turnden ook deze wedstrijd. Zij begonnen met balk, Elyce liet hier een keurige oefening zien: 12.90. Daarna kwam vloer. Zowel Dana als Feline turn den een keurige oefening, zij wer den dan ook beloond met een 11.85 en 12.10. De wedstrijd ging verder op sprong. Alissa liet hier twee mooie handstandplat zien (12.975), de wedstrijd werd prima afgeslo ten aan de brug. Naast deze twee leeftijdscategorieën begonnen de instappers Julia, Nolin en Heidi aan de wedstrijd. Het eerste onderdeel was brug. Nolin liet hier een strakke oefening zien en behaalde een 12.45. De meisjes gingen verder naar balk, hier was Heidi heel stabiel en turn de ze een sterke oefening (13.10). Het derde toestel was vloer. Julia turnde een prachtige oefening en behaalde een 13.55. In het eindklas sement was er brons voor Nolin, zilver voor Heidi en Lieke ging met goud naar huis. en najaarscompetitie en een interne vrijdagavondcompetitie waar ieder een gemakkelijk aan kan haken. De tennisschool biedt het hele jaar door lessen aan op alle niveaus. Succesnummers voor de jeugd zijn onder andere de gezellige vrijdag- avond-sjoemelavonden en natuur lijk het tenniskamp dat de trainers ook dit jaar weer organiseren. Aanmelden voor de clinic kan met een mailtje naar clinic@tcheiloou- nited.nl. Iedereen die enthousiast wordt van de clinic en op 12 maart besluit om lid te worden, krijgt ook nog een gratis proefles aangeboden en hoeft geen inschrijfgeld te beta len. Tot zondag 12 maart! Aaik, Ward, Anouk en Mariëlle. bord te houden, maar Stolp wist wel raad met de slecht verdedigde vij andelijke koning die in het centrum bleef hangen. Langzaam maar zeker drukte Stolp door naar een mooie overwinning. Een tafel verder kwam runner-up Bert Hollander maar niet door de stugge verdediging van Ed Stolp. Na een zet of dertig werd de vrede getekend. Robin Rommel rekende vlot af met Jan de Graaf. De verbonden torens op de zevende rij waren De Graaf te machtig. Komende vrijdag wacht ronde twintig van de interne com petitie. Ook speelt Vredeburg 3 een bondsduel tegen titelconcurrent Volendam 3. Omdat nummer drie, Jos Admiraal, ook niet tot winst kwam (hij remiseerde na een wat matige opening met Remi Aafjes) slaat Stolp een serieus gaatje in de race om het kampioenschap. Barry Blekemolen profiteerde van een moment van onachtzaamheid van Gertjan Hafkamp die een stuk weg gaf. Blekemolen kon daardoor de a-pion naar de overzijde diri geren. Hans de Goede won, voor het eerst in zijn schaakcarrière bij SV Vredeburg, van Jaap Limmen. Exemplarisch voor het seizoen van beiden: Hans de Goede staat met goede resultaten keurig binnen de top tien. Jaap Limmen staat met een teleurstellend percentage van min der dan vijftig procent rond de twin tigste stek. Harold Ebels en Tars Wanders speelden een lange en enerve rende partij. Ebels ging niet opti maal om met de Franse opening van Wanders, maar creëerde in het middenspel toch een evenwichtige stelling. Vervolgens liet Wanders een remise-aanbod lopen, om in het ultieme eindspel nog onderuit te gaan. Hij taxeerde een gemene pen ning van Ebels verkeerd en verloor een paard. Bert van Diermen was opgetogen over zijn overwinning op Theo Al. Damewinst maakte het ver schil. Jan Brantjes vertrouwde op zijn geliefde damegambiet, maar de gehaaide Marc Voorwalt trapte niet in de valletjes, speelde zijn eigen spel en veroverde keurig een punt. Jan Borst had in de slotstelling twee vrijpionnen over die door Gijs Pouw niet meer tegen te houden waren. LIMMEN - Ruim een jaar gele den mocht Justin Schlaman (10) uit Limmen samen met meer dan honderd andere talenten uit Noord-Holland deelnemen aan de AZ Voetbalschool in de regio. Justin kreeg drie weken geleden te horen dat hij volgend seizoen mag voetballen met zijn nieuwe team AZ onder twaalf jaar. Op zijn vijfde jaar begon hij bij v.v. Limmen, nu speelt hij bij De Foresters JO11-1 waar hij dit seizoen afmaakt. Hij zal straks zijn huidige team en trainer Dico Blei wel missen, maar gaat dit avontuur toch graag aan want voor hem is dit de eerste stap naar zijn jongensdroom: voetballen voor FC Barcelona of Real Madrid.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 15