KiKa versnelt de overwinning op kinderkanker. PROGRAMMA Kinderworkshop schilderen op doek Bibliotheek Heiloo: Kinderjury voor boeken en leren werken met social media Diploma-uitreiking typecursus op de Benedictus AIRCO f Wassen LEKKERSTE SPARERIBS EN SATÉ lULTUURKOEPELr HEILOO STEUN DAAROM KIKA! Eric Vaarzon 1 Morel Matthaus Pas sion ■BB Schola Cantorum Als ik de zee maar zie 19 THUISBEZORGD in: Heiloo, Limmen, Akersloot en Egmond-Binnen High Wine Mendelssohn i SERVICE i HEILOO 072 - 737 01 99 072 - 737 01 99 www.kookhuislimmen.nl T. 072-505 5186 Zo 14 mei: Orkest van de Achttiende Eeuw Ga naar www.kika.nl en/of geef op Utrecht. stichting kika BBSffll Musica Religiosa UITKIJKPOST MAART 2 0 17 www.apkserviceheiloo.nl Grote collectie gebruikte da mes-, heren- en kinderfietsen. Incl 3 maanden Bovag garantie. Bosman Tweewielers, Wester- weg 295 Heiloo Tel. 5331241 www.bosmantweewielers.nl Zaalvoetballen in Zaandam? Reserveer een 9-persoonsbus HUURAUTO-HEILOO.NL Tuinman heeft nog tijd over voor al uw tuinwerkzaam- heden. Alles is bespreekbaar. Vrijbl.prijsopg. Ingeschr. KvK. Tel: 06 - 5344 2975 EMILSEN SALON: Knippen, manicure, pedicure, harsen. Knippen kids €12. Knippen Volw.€15, Haren verven vanaf €45, manicure incl.nagellak €17, pedicure compl.€23, gelnagels €35. Kadobonnen/ Haarverzorgingsprod.te koop. Ma/Za geopend op afspraak. Groenelaan 1, Heiloo. 06 - 5380 6959 www.emilsensalon.nl Grote sortering elektrische fietsen in div. uitvoeringen v.a. 1299 euro. Bosman Twee wielers, Westerweg 295 Heiloo. Tel 5331241 www.bosmant- weewielers.nl Tharathip Massage Heiloo. Wij geven Hammer Stroke Massage en Ontspannings massage. Bel nu voor een afspraak 06 - 3365 5795 366 soorten stofzuigerzakken onderdelen koop je op de markt, woensdag in Heiloo. STOFZUIGERKRAAM DROOGLOOPMATTEN nieuwste kleuren en ook op maat leverbaar. Info STOFZUIGERKRAAM Zangles in Heiloo privé of met twee. Kids en volwassenen, beginners en gevorderden. Gratis proefles. www.zingje- mee.nl. 06 4811 6691 www.apkserviceheiloo.nl Willibrordus Draait Door bent Voorprogramma: Donna Musica fietconcert Johann Sebastian Bach Door: Oratoriumkoor Heiloo Tweede Pöösdög Door: Manneke Rouw en Anouk de Jong Gregoriaanse Gezangen Het Hooglied uit de 10de tot de 15de eeuw Wilhbrordus Draait Door benefietconcert Helen Botman, Peter v. Vleuten, Victor Posch, Fleur Jagt De kunstwerken van de vorige editie Aangeleverde foto HEILOO - KunstKids start zaterdagmiddag 18 maart in Hofdijk in Heiloo een workshop schilderen op doek voor kinde ren vanaf zeven jaar. De data en tijden: zaterdagmiddag 18 - 25 maart en 1 - 8 april van 16.00 - 17.30 uur. Hier kun je als een echte kun stenaar een schilderij op een schil dersdoek maken. Je leert hoe je een onderwerp op het doek brengt en hoe je met acrylverf hoort te wer ken. In een groepje is schilderen heel motiverend en gezellig wordt het zeker met verschillende schil ders bij elkaar. Al het materiaal is aanwezig, dus je hoeft niets aan te schaffen. Alleen het voorbeeld mag je zelf kiezen en zelf meenemen. Het is mogelijk te kiezen uit een van je favoriete sportattributen, je eigen vertrouwde knuffelbeest of een ander speeltje of voorwerp dat je heel dierbaar is. Je kunt er ook een foto van maken en die meenemen als voorbeeld. De workshop wordt met een expositie afgesloten op de laat ste lesdag, waarop iedereen die je kent mag worden uitgenodigd om te komen kijken naar jouw mees terwerk. Natuurlijk wordt er dan ook een kopje koffie of iets anders te drinken aan jouw gasten aange boden. Hofdijk (in de lokalen van de Hobbyfarm) is gevestigd aan Mariënstein 178a in Heiloo. Voel je er wat voor om mee te doen? Geef je dan vóór 18 maart op bij Antoinette Bontje via 072 5338968 of Trudy Keyzer via 072 5337293. Je kunt ook bellen voor meer informatie, mailen naar kunstkids@hobbyfarmheiloo.nl of kijken op www.hobbyfarmheiloo.nl. HEILOO - Bibliotheek Heiloo informeert u over de Kinderjury 2017 en de workshop 'Klik&Tik. Samen op het web'. Kinderjury 2017 De jaarlijkse Kinderjury is gestart. Kinderen van zes tot twaalfjaar kun nen deelnemen. De Kinderjury kiest de mooiste, leukste of beste boe ken uit 2016. In elk Kinderjuryboek zit een kaartje waarop kinderen hun mening over het boek kun nen schrijven. Deze kaartjes gaan in de speciale Kinderjury Stembus. Tussen 8 februari en 19 april trekt de bibliotheek hieruit vijf win naars. Elke winnaar krijgt een Bruna-cadeaubon. Deze week is dat Emmelie! Leren werken met sociale media Bibliotheek Heiloo start vrij dag 17 maart met de workshop 'Klik&Tlk. Samen op 't web'. Dit is een online oefenprogramma dat gebruikers leert werken met sociale media. Deelnemers leren werken met Facebook, Skype en WhatsApp. Verder maken ze ken nis met Instagram, LinkedIn en YouTube. Linda Oud van de biblio theek vertelt: "Doet u mee aan de workshop, dan leert u een profiel aan te maken, video's toe te voegen en reacties te plaatsen. Heeft u alle oefeningen gemaakt, dan begrijpt u sociale media beter en weet u hoe u sociale media gebruikt. Als u een verwijzing naar sociale media tegen komt zoals in een folder, een brief of tijdens een gesprek, dan weet u wat dit betekent." De workshop bestaat uit vijf bijeenkomsten in de bibliotheek. Tussen de bijeenkomsten door kunnen deelnemers in eigen tijd en eigen tempo oefenen met de geleer de stof. Voor opgeven en meer infor matie kunt u terecht bij de klan tenservice van Bibliotheek Heiloo via 072-5330670 of kijk op www. bibliotheekheiloo.nl. HEILOO - Kinderen van de Benedictusschool volgden van september 2016 tot en met janu ari 2017 de door Dompvloet Opleidingen georganiseerde cur sus typen. De vrolijke juf Ivonne leerde de kinderen in vier maanden tijd blind en met tien vingers typen. Ivonne: "De kinderen oefenden keihard: er vielen heel wat zweetdruppeltjes en hier en daar een vloek misschien, want leren typen is lang niet altijd even leuk en soms best moeilijk. Als je dan weer eens een oefening niet hebt gehaald en weer opnieuw moet beginnen, dan heb je wel eens de neiging om het toetsenbord het raam uit te gooienIedereen heeft Kinderen trots op hun typediploma. Aangeleverde foto doorgezet en een prachtig mooi typediploma gehaald. Dat is een groot compliment en een felicitatie waard". De Benedictusschool wenst alle kinderen veel succes met de nieuwe vaardigheid. Emmelie en bibliotheek medewerkster Rina Schut op de foto. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 19