Tien vragen aan... Meike Adelaar in kwartfinale voorleeswedstrijd Theaterbende Heiloo speelt 'Midzomernachtsdroom' Maurice van der 3 Bezorger worden van deze krant? I ïr,.: Elke week verschijnt de rubriek 'De tien vragen aan' in de Uitkijkpost. Elk mens heeft onvermoede kanten, stukjes van zichzelf die niet altijd zicht baar zijn. Op deze manier proberen wij net iets meer te weten te komen van een bekende of onbekende dorpsgenoot. Na het beantwoorden van de tien vragen, krijgt hij/zij de vrijheid om de vragen door te geven aan een volgend 'slachtoffer'! UITKIJKPOST MAART 2 0 17 HEILOO - Meike Adelaar van de Paulusschool in Heiloo nam zaterdag in de Centrale Bibliotheek in Hoorn deel aan de kwartfinale van de Nationale Voorleeswedstrijd. Daar las ze voor uit het boek 'Omgeruild' van Fiona Rempt. Dit is een in dagboekvorm geschreven verhaal over twee meis jes die op hun dertiende verjaar dag horen dat zij bij hun geboorte zijn verwisseld. Hoewel Meike een goede prestatie neerzette en bibli otheekmedewerkster Ada Bontje haar onofficieel plaatste bij de beste drie, gaat Meike niet door naar de halve finale. De jury ver koos Heleen uit Den Burg (11) en Jasmijn Dijkstra uit Andijk (11) als winnaars. Meike moest het opnemen tegen elf basisschool-kandidaten. De halve finale vindt plaats op vrijdag 7 april in de Openbare Bibliotheek Amsterdam. Vervolgens vindt de landelijke finale plaats op 17 mei in Schouwburg Amstelveen. Meike leest voor tijdens de kwartfinale. Naast haar staat presen tator Herman Jager. Aangeleverde foto www.uitkijkpost.nl 0226 333311 rSd! Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en om de week in Castricum. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. HEILOO - Het is dan eindelijk zover: Theaterbende Heiloo doet een keer een Shakespeare en wel een van de leukste: Midzomernachtsdroom! Dit is een ingewikkeld Shakespeariaanse klucht waar het eigenlijk maar om één ding draait: 'de liefde'. Ingewikkelde liefde, onstuimige liefde, breekbare liefde en zet daartussen een paar hofnar ren neer en je hebt een complete chaos. Goed uit te leggen is dit ver haal niet maar in de voorstelling zul len de dwergen u zoveel mogelijk proberen uit te leggen van de 'hoe, wat en waar'. Samen met de zelfge schreven teksten en zelf gecompo neerde nummers hebben de spelers onder geen enkele andere productie zo hun handtekening kunnen zetten als bij deze voorstelling. De data van de voorstellingen: zaterdag 25 maart om 20.15 uur en zondag 26 maart om 12.15 uur en 14.30 uur. Locatie: Theater De Beun in Heiloo. Meer informatie is te vin den op www.theaterbende-heiloo. nl. Kaarten zijn verkrijgbaar via de webshop (www.theaterbende- webshop.nl), Theater De Beun en Boekhandel De Schrijverij (Heiloo). Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek Openingstijden ma. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur di. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 12.00 13.00 - 14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. Advertenties De advertentie-opmaak is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, tel. 072-5351073 of via advertenties@uitkijkpost.nl. Voor informatie over advertentietarieven en -mogelijkheden: www.uitkijkpost.nl. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo tel 072-5330175. Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Volg de Uitkijkpost ook op Mijn naam is Maurice van der Poll. Ik ben achtentwintig jaar oud en groot levensgenieter. Ik ben op dit moment bezig met een docentenoplei ding Omgangskunde. Daarnaast werk ik als recreatieleider op Cam ping Geversduin in Castricum. Een fantastische plek in een prachtige omgeving waar ik kan doen wat ik zo graag doe: creatief zijn en samen andere mensen blij maken. 1. Waar ben je geboren en getogen? Ik ben geboren in Alkmaar, in een auto(!). Te laat komen heb ik denk ik van mijn vader en mijn moeder is het liefst iets eerder. Ik weet er niets meer van, maar volgens mijn moeder is het allemaal goed gekomen. Ik heb mijn hele leven in Heiloo gewoond. Heiloo is een fantastische plek om op te groeien. Veel jongens van mijn basisschool en voetbal zijn nog mijn beste vrienden. Daarnaast is Heiloo veilig en prachtig om in op te groeien. 2. Als je hobby je werk was, welk beroep zou je dan hebben? Mijn grootste hobby is Showhero. Al zes jaar organiseren we met onze stichting de meeste uiteenlopende evenementen. Van de Heiloo Olympics tot talentenshows in De Beun en het Showhero Hotel, we doen van alles om mensen met een beperking de dag van hun leven te bezorgen. Er is niets mooiers om mensen blij te maken. Als ik van mijn hobby mijn werk zou moeten maken dan ben ik werkzaam voor Showhero. Stiekem is dit ook wel een droom van me. 3. Wie zou je graag eens willen ontmoeten? Geraldine Kemper! Wie niet? Nee zonder dollen, ik zou heel graag Jos Bur gers willen ontmoeten. Hij is topexpert op het gebied van wederkerigheid. Wat je geeft, krijg je terug. 4. Wat is jouw mooiste jeugdherinnering? Ik heb een fantastische vriendengroep die er altijd van hield om dingen te ondernemen. Daardoor ben ik op veel verschillende plekken gekomen. Ik zou de krant kunnen vullen met mooie verhalen, maar een van mijn mooiste was de impulsieve actie om de finale van het EK 2008 in Duitsland te kijken. Duitsland speelde tegen Spanje en wij besloten de nacht ervoor om de trein naar Munster te pakken. We kwamen terecht in een grote loods waar een tribune was gebouwd en een gigantisch scherm hing plus nog zo'n vijfduizend ultrafanatieke Duitsland supports. Helaas verloor Duits land, maar een feest werd het zeker. 5. Wat vind je het mooiste plekje in Heiloo? Heiloo is een prachtig dorp. Het heeft heel veel moois, maar de allermooi ste plek is voor mij de oude supermarkt op de Zevenhuizerlaan. Ik heb er zelfs eens binnen mogen kijken, te gek! 6. Waarvoor kunnen ze je 's nachts wakker maken? Iets geks, avontuurlijks. Ik ben dol op spontane acties. Voor iets leuks met een mooie groep mensen stap ik heel graag mijn bed uit. Ik wil het liefst zoveel mogelijk meemaken. 7. Wat is het beste advies dat je ooit hebt gekregen? Dingen die je niet leuk vindt, zoveel mogelijk uit de weg gaan en vooral leuke dingen doen. Klinkt logisch toch, maar het kan op hele kleine schaal. Heb je bijvoorbeeld een hekel aan schoonmaken, regel een schoonmaker. Soms werkt het idee dat iets niet per sé hoeft al motiverend. 8. Wat weten de meeste mensen niet van je? Ik ben heel graag onder de mensen, maar vind het ook heerlijk om alleen op pad te gaan. Als we met vrienden in een kroeg zijn, vind ik het bijvoor beeld leuk om in een kroegje aan de overkant te kijken of het daar ook gezellig is. Ook heb ik grootse reisplannen. Ik wil heel graag in mijn eentje bij de oorsprong van een rivier met een kayak een tocht naar de zee maken. Onderweg slapen in een hangmat en vis vangen uit de rivier. 9. Wat zou je veranderen als je burgemeester was? Heiloo is een te gek dorp, maar van mij mag er wel iets meer gebeuren. Ik heb ervaren dat het soms lastig is om iets te mogen organiseren in Heiloo. Als ik iets zou mogen aanpassen dan zou ik dat aanpakken. Dit zou inwoners motiveren meer te organiseren. Daarnaast mogen van mij alle bosjes weer terugkomen zodat de kinderen weer ouderwets hutten kunnen bouwen. Er is voor kinderen niets beters dan buiten spelen. 10. Persoonlijke vraag: 'Wat zijn jouw levensdoelen'? Ik zou er heel graag voor willen zorgen dat mensen zich ultiem gelukkig voelen. Met Showhero heb ik ervaren dat het me een kick geeft iets voor een ander te doen. Ik ben mij in dit principe gaan verdiepen en wil hiervoor trainingen ontwikkelen. Ik wil ervoor zorgen dat we elkaar meer gaan helpen. Dromen, durven en delen. Ik nomineer Mariska Bugter voor de volgende 10 vragen. Mijn vraag is: 'Je hebt een paar jaar in Amsterdam gewoond, maar bent sinds 1 maart weer een echte Heilooër. Hoe ziet jouw perfecte dag in Heiloo eruit?' Guus de Vroomen (l) en Marnix Posch. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 3