Bosman Hairfashion Matthaus Passion tweemaal in de Cultuurkoepel Westerweg feestelijk geopend BEDRIJF BELICHT 5 Passie voor het vak UITKIJKPOST MAART 2 0 17 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding Ken nemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. V.l.n.r.: Ingrid, Brenda en Pascalle. Voor: Bas Bosman. Aangeleverde foto Stationsweg 98, 1852 LN, Heiloo Info: tel. 072-5336003, www.bosmanhairfashion.nl HEILOO - Al tien jaar inmiddels biedt Bosman Hairfashion zijn kappersdiensten aan op de Stationsweg in Heiloo. In de prach tige, eigentijds ingerichte zaak wordt deze dagen met een extra feestelijk tintje stilgestaan bij die mijlpaal. Ook weer niet al te lang, want de meeste aandacht gaat er vanzelfsprekend uit naar de klant. Iedereen kan dagelijks met haar of zijn haarwensen terecht bij Bosman Hairfashion, laat eigenaar Bas Bosman weten. Doordat hij afkomstig is uit een kappersfamilie zit het knippen hem letterlijk in het bloed. Al vroeg kreeg hij de fijne kneepjes van het vak mee. Later volgde hij een vakopleiding en ging zelfs naar Engeland, om daar kwalitatief hoog aangeschreven trainingen te volgen bij een gerenommeerd opleidings instituut. "Dat is echt de hoge school, waarop je diverse kappersvaar digheden zijn te perfectioneren. Zo gaat onze jongste collega later deze maand daar ook naartoe." Meedenken De kapster in kwestie is geen leerling, want daar werkt Bosman Hairfashion bewust niet mee. "Wij gaan continu voor het kwalitatief hoogst haalbare, met een gedegen persoonlijk advies", vervolgt Bas Bosman. "Naast te luisteren naar wat iemand wenst, is het zaak om cre atief mee te denken en samen vast te stellen wat bij diegene past qua stijl en kleur. Haarmode is nou eenmaal voortdurend aan snel wijzigen de trends onderhevig, dus belangrijk daarbij is om altijd met de klant te overleggen wat wel of niet staat bij iemands gezicht en uitstraling." Persoonlijke aandacht Zodoende zorgen ze bij Bosman Hairfashion met alle toewijding en vakkennis voor het juiste kapsel bij het juiste gezicht. Of het nou een periodieke knipbeurt of complete verandering van haardracht betreft; iedereen krijgt evenveel aandacht. "Een boblijn, laagjes accenten, asymmetrisch, steil, rond of volle krullen.het kan allemaal. Maar wie zit er op je stoel, wat past bij het gezicht en wat wil iemand precies? Dat vraagt om persoonlijke aandacht en daarin willen wij ons ook onder scheiden. Eerlijk zijn naar je klant hoort daar ook bij. Met een oprechte mening is de klant meer gebaat dan simpel doen wat gevraagd wordt. Als je iemand met een ongelukkig gezicht de deur uit laat gaan, ben je naar mijn idee niet goed bezig met je vak", aldus Bas Bosman. Vakkundig advies Bosman Hairfashion werkt op afspraak en beschikt over parkeergele genheid voor de deur. Naast alle denkbare wensen qua haardracht kan de klant er terecht voor een uitgebreide lijn van professionele haarver- zorgingsproducten. Het enthousiaste, creatieve team staat paraat met vakkundig advies. Tekst: Arjan Hoogvorst HEILOO - Oratoriumkoor Heiloo organiseert op vrijdag 31 maart en zaterdag 1 april voor de tiende keer de uitvoering van de Matthaus Passion. Dit mees terwerk van Johan Sebastian Bach is inmiddels niet meer weg te denken uit Heiloo. Ieder jaar leggen koor en leiding de lat weer iets hoger. Onze eigen Cultuurkoepel is hiervoor de uitgesproken plaats. De voorbereiding bevindt zich op dit moment in de eindfase waarbij het koor - onder leiding van bevlo gen dirigent Paul Waerts - hard werkt aan de belangrijke details. Dit jaar verzekerde het koor zich van de medewerking van het orkest Cappella Maria Barbara. Dit barok- orkest, vernoemd naar Bach's eer ste vrouw, is opgericht in 2000 ter gelegenheid van het Bach herden kingsjaar. Een Matthaus Passion zonder solisten is ondenkbaar. Alt Maartje de Lint (Erbarme Dich) mag bijna niet meer ontbreken bij de uit voeringen van het Oratoriumkoor Heiloo. Dit jaar is er een nieuwe evangelist namelijk tenor Harry van Berne. Verder krijgt het koor ook dit jaar medewerking van uit stekende solisten, namelijk bariton Julian Hartman (Christus), sopraan Martha Bosch, bas Matthijs Mesdag en tenor Erik Janse. Dirigent Paul Waerts tekent voor de algehele muzikale leiding. Nieuw dit jaar is de invulling van het kinderkoor dat wordt gevormd door ongeveer vijftien leerlin gen uit de groepen 5 en 5/6 van Christelijke Basisschool De Evenaar uit Krommenie. Niet toevallig is een van de leden van het oratoriumkoor directeur van deze basisschool. De dirigent van Oratoriumkoor Heiloo is op deze school al enige tijd bezig met het instuderen van het ope nings- en slotkoor van het eerste deel van de Matthaus Passion. Data en kaarten De uitvoeringen zijn op 31 maart en 1 april. De aanvang is voor beide avonden om 19.30 uur en de zaal gaat open om 18.30 uur. De toe gangskaarten kosten dit jaar 27 euro (pauzedrankje is inclusief). De voor verkoop is inmiddels gestart. Dit jaar kunnen de kaarten voor de eer- ste keer online besteld worden via de website van de Cultuurkoepel: www.cultuurkoelpelheiloo.nl. Verder zijn kaarten ook te koop via de gebruikelijke kanalen: De Schrijverij, Heerenweg 199, De Schrijverij/Primera in winkelcen trum Het Hoekstuk, en Boekhandel Bruna in winkelcentrum 't Loo. Ook zijn de kaarten verkrijgbaar via de telefoonnummers 072-5333486 en 072-5402777. Daarnaast kunt u kaarten bestellen via de website van het koor (www.oratoriumkoor- heiloo.nl) of via het email-adres kaartverkoop@oratoriumkoor- heiloo.nl. Het Oratoriumkoor. Aangeleverde foto HEILOO - De Westerweg in Heiloo is woensdag 1 maart fees telijk geopend. De Westerweg kreeg een klinkerverharding en aan de westzijde een nieuw trot toir, parkeervakken en groen. De opening vond plaats in een tent op het pleintje bij de krui sing Schuine Hondsbosschelaan/ Westerweg. Wethouder Rob Opdam heette ongeveer zes tig gasten welkom. Daaronder bevonden zich bewoners, de aannemer en andere betrokke nen. De wethouder sprak een dank woord uit waarin de samenspraak met de bewoners naar voren kwam. Daarnaast werd ook de aannemer bedankt. Daarna bracht de wethou der machinaal het laatste stukje straatwerk aan, de allerlaatste steen mocht de wethouder met de hand aanbrengen. Toen was na vijf maan den de Westerweg eindelijk klaar. Reconstructie De Westerweg, het gedeelte tus sen de Belieslaan en de Schuine Hondsboschelaan, verkeerde in een slechte staat. Na een uitgebreid participatietraject met de bewoners is besloten om dit gedeelte van de Westerweg duurzaam veilig in te richten als woonstraat. Binnen het project is gekozen voor een integra le aanpak. Naast de wegverhardin gen zijn de openbare verlichting en de groenvoorzieningen aangepakt. Er is eveneens gekozen om duur zaam om te gaan met het afstro mend hemelwater vanaf de weg. Door het toepassen van water passerende verharding (klinkers, drainvoeg en ondergrond) kan het hemelwater infiltreren in de bodem. Hiermee wordt het huidige vuilwa- terstelsel ontlast en is het risico op wateroverlast als gevolg van hevige neerslag gereduceerd. Ook de berg asfalt en puin, afkomstig van de rijbaan en trottoirs van de oude Westerweg, is opnieuw gebruikt. Een deel is gebruikt als fundering van de Westerweg en een deel voor de aanleg van andere wegen. Het asfalt en puin wordt hiervoor eerst gebroken en gezeefd. Moeite met de bocht Navraag bij bewoners leerde ons dat men over het algemeen zeer tevreden is. Er zijn nog wel een paar vraagtekens bij de krui sing Schuine Hondsbosschelaan/ Westerweg. In de oude situatie had het verkeer komende uit de Schuine Hondsbosschelaan geen voorrang op het verkeer op de Westerweg komende vanuit de richting van de Zeeweg. Nu wel! Verder blijken schoolkinderen, komende vanuit de Schuine Hondsbosschelaan die rechts af slaan, moeite te hebben met de bocht. Ook voor auto's is deze bocht lastig, vooral als er op de Westerweg vanuit tegengestelde richting een auto komt en zij elkaar tegenkomen bij de bocht. Op dit punt is de Westerweg vrij smal. Het laatste punt dat de bewo ners als probleem zien, is dat fiet sers komende vanuit de Schuine Hondsbosschelaan aan de linker kant van de weg gaan rijden waar door ze linksaf de Westerweg op gaan. Ze rijden dus op de Schuine Hondsbosschelaan al op de verkeer de weghelft waardoor het gevaarlijk is voor andere weggebruikers die de Schuine in willen. Tekst: Yvonne van Stiphout Wethouder Rob Opdam legt machinaal enkele stenen. Foto: Stip Fotografie

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 5